Dota Shadow Fiend Özellikleri Nelerdir?

Dota Shadow Fiend Özellikleri Nelerdir?
28.07.2022 16:05
Dota shadow fiend nasıl oynanır, dota shadow fiendin hikâyesi nedir, dota shadow fiend’e karşı en iyi karakter kimdir, dota shadow fiend’in ultisi nedir, dota shadow fiend’in yetenekleri nelerdir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Yaptığı her öldürmeden ruhları ele geçiren Shadow Fiend, her zaman gücünü toplar. Zırh, Karanlık Lord'un Varlığında başarısız olur ve düşmanlara kapışmaktan başka seçenek bırakmaz. Her saldırı, her biri dikkatle hedeflenen Shadowrazes bir düşmanı öldürür, onu gücünün zirvesine yaklaştırır. Shadow Fiend, şeytani enerjilerini yüklemek için duraklar, sonra ışıksız kanatlarının bir parıltısıyla, toplanmış ruhlarını her yöne salarak düşmanları uluyan bir Requiem of Souls'da yok eder.

Dota Shadow Fiend Nasıl Oynanır?

·        Black King Bar iyi sağlık ve ", ancak daha da fazlası, Requiem of Souls'un kesintiye uğramamasını sağlamak için kullanılabilir.

·        Şişe, koridorda hayatta kalmak ve rünleri yakalamak için çok önemlidir.

·        Magic Stick, Shadowraze'i kullanmak için mana takviyesine yardımcı olacaktır.

·        Infused Raindrops, orman boyunca Shadowrazes'i sürdürmek için size mana yenilenmesini sağlayacak ve ayrıca büyü hasarı emilimi ile biraz tanklık sağlayacaktır.

Dota Shadow Fiendin Hikâyesi Nedir?

Shadow Fiend Nevermore'da bir şairin ruhunun olduğu dile getirilir, hatta binlercesinin. Asırlar süresince şairlerin, rahiplerin, imparatorların, dilencilerin, kölelerin, filozofların, suçluların ve doğal şekilde kahramanların ruhlarını ele geçirdi. Hiçbir ruh adına ondan kaçış bulunmaz. Onlara ne yaptığı bilinmez. Kimse Nevermore'un yıldız kayalarının içerisinde bir yılanbalığı edasıyla çıktığı Sonsuz Derinlik'i göremedi. Onları bir bir şekilde yer mi? Onları büyülü tapınakta binek olarak mı tercih eder ya da büyülü salamurada turşusunu mu kurar? Ya da yalnızca boyutsal kapıdan itilmiş bir kukla mıdır? Seçeneklerden olursa olsun, karanlık etkisi öylesine kuvvetlidir ki aklı olan ona yaklaşmaz. Tabi çalınan ruhların nereye gidildiği merak ediyorsan sana tek yönlü bir yolculuk ayarlanabilir: ruhunu onun koleksiyonuna kat ya da zahmet etmeyip onun yapmasını bekler.

Dota Shadow Fiend’e Karşı En İyi Karakter Kimdir?

Dota shadow fiend’e karşı en iyi karakter kimdir sorusu merak ediliyor. Ancak yaptığımız bazı araştırmalar sonucu cevabını bulamadık.

Dota Shadow Fiend’in Ultisi Nedir?

Shadow Fiend, yakaladığı ruhları şeytani enerji hatları olarak serbest bırakmak için toplar. Ruhlar serbest bırakıldığında Shadow Fiend'in yakınındaki birimler birkaç enerji hattından zarar görebilir. Requiem of Souls tarafından hasar gören herhangi bir birimden korkulacak ve hareket hızı ve büyü direnci, vurulan her çizgi için maksimum 2,7'ye kadar 0,9 saniye azaltılacaktır. Necromastery ile yakalanan her ruh için enerji hatları yaratılır. Requiem of Souls, Shadow Fiend öldüğünde, bekleme süresinden bağımsız olarak otomatik olarak kullanılır.

Dota Shadow Fiend’in Yetenekleri Nelerdir?

·        Shadow Fiend önündeki bölümü yerle bir eder, bölümdeki düşman birimlere zarar verir. Hedefin her Shadowraze istifi başına daha çok zarar almasını sağlayan bir zayıflatma uygular.

·        Shadow Fiend öldürdüğü kişilerin ruhlarını çalarak fazladan zarar kazanır. Öldüğü vakit ruhlarının %40'ını serbest bırakır.

·        Shadow Fiend'ın varlığı etrafındaki düşmanların zırhlarını düşürür.

·        Shadow Fiend, yakaladığı ruhları şeytani enerji hatları olarak serbest bırakmak için toplar. Ruhlar serbest bırakıldığında Shadow Fiend'in yakınındaki birimler birkaç enerji hattından zarar görebilir. Requiem of Souls tarafından hasar gören herhangi bir birimden korkulacak ve hareket hızı ve büyü direnci, vurulan her çizgi için maksimum 2,7'ye kadar 0,9 saniye azaltılacaktır. Necromastery ile yakalanan her ruh için enerji hatları yaratılır. Requiem of Souls, Shadow Fiend öldüğünde, bekleme süresinden bağımsız olarak otomatik olarak kullanılır.

·        Shadow Fiend, öldürme başına fazladan bir ruh kazanır. Shadow Fiend, kritik hasar vermek ve hedeften korkmak için saldırı başına bir ruh tüketebilir. CD: 3.0.

Dota Shadow Fiend’in Seslendirmeni Kimdir?

Dota shadow fiend’in seslendirmeni kimdir sorusunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Ancak bu sorunun cevabını bizde bulamadık.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir