Dota Enchantress Özellikleri Nelerdir?

Dota Enchantress Özellikleri Nelerdir?
26.07.2022 02:07
Dota Enchantress hikâyesi nedir, Dota Enchantress nasıl oynanır, Dota Enchantress yetenekleri nelerdir, Dota Enchantress karakterine karşı savaşan kahraman kimdir, Dota Enchantress karakterini kim seslendirmiştir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

·        Etkinleştirildiğinde her saldırıya bir büyü koyar ve hedefin ne kadar uzakta olduğuna bağlı şekilde ek hasar vermesine sebep olur. Hedef ne kadar uzaksa, verilen zarar o kadar büyük olur. Sürüngenlere ve illüzyonlara iki kat zarar verir.

·        Enchantress bir düşmanı büyüler. Düşman bir kahramansa, yavaşlarlar. Düşman bir sürüngen ise, onu kontrolü altına alıp saldırı zararını ve azami canını çoğaltır. Bir seferde sadece bir sürünme kontrol edilebilir.

·        Bir Wisp bulutu Enchantress'i ve etrafındaki dost birimleri iyileştirir. Bu olay 12.0 saniye sürer.

Dota Enchantress Hikâyesi Nedir?

Aiushtha, ormanın masum, kaygısız bir yaratığı gibi görünmekte ve bu katiyen doğru olsa da, hikayesinin toplamı bu değil. Doğal dünyanın acısını iyi anlamakta. Her iklimde ve her mevsimde, dostlar toplayıp, haberler paylaşıp, gittiği her yere kahkaha ve şifa sağlayan uzaklara gitti ve aydınlık ve kasvetli ormanlarda yol açtı. Çünkü bunun nedeni savaşın harap ettiği dünyalarda, gemilerin ve kuşatma makinelerinin inşası için ormanlar düzleşti; ve barışçıl bölgelerde bile, evler inşa etmek ve sayısız ocak adına yakıt olarak ormanlar soyulur. Aiushtha, gelişmek adına yeşil gölgeye ve yapraklı bir gölgeliğe ihtiyaç duyulur küçük yaratıkların, sinsi halkın yalvarışlarını işitir. Kulaklarını diğer dinleyicisi olmayanlara ödünç veriyor. Kendi iyi neşesinin bir çeşit Büyü olduğuna inanarak hikayelerini ormandan dünyaya getiriyor, kendisinin yemyeşil bir gelecek vaadini yerine getirebileceğine inanmakta.

Dota Enchantress Nasıl Oynanır?

Dota Enchantress oynamak adına; ilk olarak oyuna başarılı bir giriş yapın. Yeni karşılaşmaya katılıp karakterinizi Dota Enchantress olarak seçin. Dota Enchantress karakterini oynarken belli nüanslara dikkat etmekte yarar var. Etkinleştirildiğinde her saldırıya bir büyü koyar ve hedefin ne kadar uzakta olduğuna bağlı şekilde ek hasar vermesine sebep olur. Hedef ne kadar uzaksa, verilen zarar o kadar büyük olur. Sürüngenlere ve illüzyonlara iki kat zarar verir. Enchantress bir düşmanı büyüler. Düşman bir kahramansa, yavaşlarlar. Düşman bir sürüngen ise, onu kontrolü altına alıp saldırı zararını ve azami canını çoğaltır. Bir seferde sadece bir sürünme kontrol edilebilir gibi özellikleri var çünkü.

Dota Enchantress Yetenekleri Nelerdir?

                   Etkinleştirildiğinde her saldırıya bir büyü koyar ve hedefin ne kadar uzakta olduğuna bağlı şekilde ek hasar vermesine sebep olur. Hedef ne kadar uzaksa, verilen zarar o kadar büyük olur. Sürüngenlere ve illüzyonlara iki kat zarar verir.

                   Enchantress bir düşmanı büyüler. Düşman bir kahramansa, yavaşlarlar. Düşman bir sürüngen ise, onu kontrolü altına alıp saldırı zararını ve azami canını çoğaltır. Bir seferde sadece bir sürünme kontrol edilebilir.

                   Bir Wisp bulutu Enchantress'i ve etrafındaki dost birimleri iyileştirir. Bu olay 12.0 saniye sürer.

                   Enchantress düşmanların aklını çelmekte, saldırıldığında onların saldırı hızlarını yavaşlatma yapar.

Dota Enchantress Karakterine Karşı Savaşan Kahraman Kimdir?

Birçok güzel özelliği sayesinde Dota Enchantress oyunu merak konusu oldu. Dota Enchantress karakterine karşı savaşan kahraman kimdir sorusuna maalesef yanıt bulamadık.

Dota Enchantress Karakterini Kim Seslendirmiştir?

Dota Enchantress son dönemin popüler oyunları içeresinde yer almakta. Dota Enchantress karakterini kim seslendirdi sorusuna yanıt bulamadık.

Dota Enchantress Hasar Türü Nedir?

Etkinleştirildiğinde her saldırıya bir büyü koyar ve hedefin ne kadar uzakta olduğuna bağlı şekilde ek hasar vermesine sebep olur. Hedef ne kadar uzaksa, verilen zarar o kadar büyük olur. Sürüngenlere ve illüzyonlara iki kat zarar verir.


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir