Dota Phoenix Karakterinin Özellikleri Nelerdir?

Dota Phoenix Karakterinin Özellikleri Nelerdir?
16.08.2022 14:35
Dota Phoenix özellikleri, klavuzu, yetenekleri, sayacı ve çıkış tarihi nedir? Nasıl oynanır, külü nedir, ona karşı oynayan en iyi kahraman ve seslendireni kimdir? Bu yazımızda Dota Phoenix özelliklerinden ve daha pek çok konudan sizler için bahsettik.

Dota oyununda bulunan Phoenix karakterinin özelliklerinin neler olduğu pek çok insanın merak edip araştırdığı bir konu haline gelmeyi başarmıştır. Phoenix, düşman ekibinin saldırı yeteneklerini engellemek ve yavaş yavaş canlarını yakmak için geniş bir alana debuff'lar yerleştirmede usta, yüksek riskli, yüksek ödüllü, büyüye bağlı destekleyici bir başlatıcıdır. Yetenekleri güçlü yavaşlatmalar uygular, zamanla belli bir mesafeden ağır hasar yağdırır ve kavurucu bir Süpernova'ya çökerken yıldızların cehenneminde geniş bir alanı kaplar. Düşmanlar onu yok edemez veya kaçamazlarsa, büyü bağışıklığını delen ve Phoenix ve müttefiklerinin kendi yeteneklerini takip etmelerine izin veren bir sersemletme ile karşılaşacaklar.

Dota Phoenix’in Kılavuzu Nedir?

Phoenix, yetenekleriyle zamanla saniyede ağır hasar verebildiğinden, en iyi bir başlatıcı olarak oynanır. Ateş Ruhları, düşmanı geri savaşabileceklerini düşünmeleri için kandırabilecek sahte bir devre dışı bırakma işlevi gören ilk maksimum yetenek olmalıdır. Icarus Dive'a daha fazla seviye eklemek, koridor aşamasında veya başlatma sırasında taciz ederken düşmana daha fazla DPS uygular. Fire Spirits ve Supernova için manaya ihtiyacınız olduğundan ve Phoenix'in mana havuzu oyunun başlarında çok büyük olmadığı için Sun Ray'i erken seviyelendirmekten kaçının. Süpernova, doğru kullanıldığında savaşın gidişatını değiştirebilir. Hızlı tepki süresi, doğru konumlandırma ve agresif, risk alan bir zihniyet önemlidir, böylece Phoenix, nihai gücü kullanmadan önce tüm zayıflatıcılarını mümkün olduğunca çok sayıda düşmana indirebilir ve geniş bir alanda muazzam büyülü hasar verebilir. Supernova ile iyi sinerji oluşturan öğeler (büyü güçlendirme ve AoE efektleri gibi) en iyi şekilde bu oyun stilini benimseyen Phoenix oyuncuları için elde edilir.

Dota Phoenix’in Sayacı Nedir?

Dota Phoenix’in sayacının neler olduğu merak konusu olmuştur. Dota oyunundaki Phoenix karakterinin sayaçlarından kötüleri: Night Stalker, Arc Warden, Huskar, Ursa, Silencer, Bloodseeker’dır. İyileri ise: Templar Assassin, Phantom Assassin, Monkey King, Chen, Earthshaker’dir.

Dota Phoenix’in Külü Nedir?

Dota Phoenix’in külünün ne olduğu merak konusu olmuştur. Dota oyunundaki Phoenix karakterinin külü, tarafsız yaratıklar tarafından düşürülen 5. kademe tarafsız bir eşyadır.

Dota Phoenix’in En İyi Ögeleri Nelerdir?

Dota Phoenix’in en iyi ögelerinin neler olduğu merak konularının arasına girmeyi başarmıştır. Dota oyununda bulunan Phoenix karakterinin en iyi ögeleri Icarus Dive, Fire Spirits, Sun Ray, Toggle Movement’dır.

Dota 2 Phoenix’in Çıkış Tarihi Ne Zamandır?

Dota 2 oyununda yer alan Phoenix karakterinin çıkış tarihinin ne zaman olduğu araştırılan konulardan birisidir. Dota 2 oyununda bulunan Phoenix karakterinin çıkış tarihi 29 Ocak 2014’tür.

Dota Phoenix Nasıl Oynanır?

Phoenix olarak mükemmel bir inisiyasyon için hızlı zamanlama, iyi konumlandırma, düzen ve nişan gereklidir. Ateş Ruhları'nı önceden kullanın, başlamanızı beklememeleri için kendinizi düşman ekibinden gizleyin, ardından hareket hızı yavaşlatma zayıflatmasını uygulamak için mümkün olduğunca çok sayıda düşman biriminin içinden Dalmaya çalışın. Dalış sırasında, mümkün olduğu kadar çok kahramana Ateş Ruhu vermeye çalışın ve varsa, Supernova'yı kullanmadan hemen önce Veil of Discord ve Shiva's Guard'ı kullanın. Doğru sırayla ve yeterince hızlı yapılırsa, Süpernova savaşın tam ortasında sona erecek ve düşmanın sizi şaşırtmasını engelleyecektir. Hepsi olmasa da çoğu düşman birimi, tüm debuff'larınızdan etkilenecek, artan hasar alacak ve yavaşlamalarla sakatlanacak, bu da Süpernova'yı öldürmeyi ve/veya kaçmayı inanılmaz derecede zorlaştıracak. Phoenix mana, zırh ve sağlık yenilenmesi istiyor. Mana havuzunuzu artırmak için zeka öğeleri, daha fazla hayatta kalmak için zırh artırıcı öğeler ve yeteneklerinin kullandığı sağlık maliyetlerini ödemek için sağlık yenileyici öğeler satın almayı düşünün.

Dota Phoenix Tüyoları Nelerdir?

Phoenix, agresif bir oyun tarzını seçerken, büyü hasarı çıktısını ve takım savaşlarına daha fazla katkıda bulunma yeteneğini artırmalıdır. Başlatıcı Phoenix oyuncuları Supernova'yı sık sık kavga etmek için kullanacaklarından, Phoenix Sun bu değerleri kullanmadığından ek sağlık, güç ve zırh çok önemli değil. Bunun yerine, ekstra deneyim kazanımı Phoenix'in hem yeteneklerini hem de yeteneklerini daha hızlı yükseltmesini sağlayarak hem hayatta kalma oranını hem de hasar çıktısını artıracak. 25. seviyede yetenek, yüksek saldırı hızı kahramanlarıyla karşı karşıyaysanız, ekstra Süpernova vuruş sayısını seçmek Sun'ın tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Öte yandan, düşman kahramanların saldırı hızı eksikse veya başlatmanızdan kaçmakta zorluk çekiyorsa, Sun Beam'deki ek hasarı seçmek hasar vermek için yararlıdır. Destek Phoenix oyuncuları ultisi ile kendilerini savaşın derinliklerine atmayacaklar, bunun yerine yeteneklerini uzaktan düşmanı sakatlamak ve müttefiklerine yardım etmek için kullanacaklar ya da belki de başlayacaklar, ancak çoğunlukla zaten mevcut yeteneklerini kullanarak bir hasar eklemek için kullanacaklar. baskın veya takım savaşı. Ek sağlık, Phoenix'in koridorda hayatta kalmasını artıracak ve belki de baskın olabileceklere karşı daha fazla koruma sağlayacak ve ek Süpernova isabet sayısı, Aghanim's Scepter'ınkiyle de istiflenecek, yani Phoenix bir müttefiki Güneş'ine çekerse, düşman kahramanları yok etmek için büyük zorluklarla karşılaşacaktır.

Dota Phoenix Karakterini Seslendiren Kimdir?

Dota Phoenix karakterini seslendirenin kim olduğu merak konusu olmayı başarmıştır. Dota oyunundaki Phoenix karakterinin sesi bilgisayar tarafından üretilmektedir. Bir seslendiricisi bulunmamaktadır.

Dota Phoenix’e Karşı En İyi Kahraman Kimdir?

Dota Phoenix’e karşı en iyi kahramanın kim olduğu araştırılmaktadır. Dota oyununda yer alan Phoenix karakterine karşı olan en iyi kahraman Night Stalker olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir