Dota Necrophos Özellikleri Nelerdir?

Dota Necrophos Özellikleri Nelerdir?
27.07.2022 00:11
Dota necrophos kılavuzu nedir, dota necrophos sayacı nedir, dota necrophos yapısı nasıldır, dota necrophos nasıl oynanır, dota necrophos ögeleri nasıldır, dota necrophos taşıma nedir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

·        Necrophos çevresinde bir ölüm dalgası yayarak düşman birimlerine zarar verir ve dost birimlerini iyi eder.

·        Necrophos yaşayanı ölümden ayırmakta olan dünyaya adım atar. Saldıramaz ya da saldırılamaz, etrafındaki düşmanları yavaşlatan bir aura yaymaktadır. Bu formdayken kendisi çok fazla büyü zararı alır fakat yenileme yetenekleri kuvvetlendirir.

·        Necrophos rakiplerinin kalplerini durmasına neden olur, etrafındaki düşman birimlerin zaman içerisinde maksimum sağlıklarının belli bir yüzdesini kaybetmelerine sebep olur. Necrophos'un öldürdüğü her birim adına 8.0 saniye pasif yenileme sağlanmaktadır.

·        Hedef düşman kahramanı sersemletir, ardından ne kadar can kaybettiğine bağlı olarak hasar verir. Necrophos bir düşmanı bu şekilde öldürürse, kalıcı olarak Sağlık ve Mana Yenilenmesi kazanır. Bu etki altında herhangi bir öldürme Necrophos'a yatırılır.

·        Hedef düşmana veya müttefike doğru hızlı hareket eden büyük bir Ölüm Darbesi oluşturarak hedefin ruhani hale gelmesine neden olur. Düşmanın büyü direncini azaltır. Çarpmanın ardından yakındaki düşmanlara ve müttefiklere doğru yayılır.

·        Ghost Shroud'un dolum zamanını azaltır.

Dota Necrophos Kılavuzu Nedir?

Büyük bir veba döneminde, karanlık eğilimlerin belirsiz bir keşişi olan Rotund'jere, tüm üstlerinin hızlı ölümüyle kendisini Kardinal rütbesine terfi ettirildiğini buldu. Tarikatın diğerleri hastalara yardım etmek için dışarı çıkarken, yeni atanan kardinal, Rumusque Katedrali'nde inzivaya çekildi, ölmekte olan soyluların mülkünü elde etmek için yoğun bir şekilde planlar yaptı ve karasal alanlarını imzalarlarsa onlara manevi ödüller vaat etti. Veba birkaç inatçı cebe gerilediğinde, davranışı daha büyük düzenin dikkatini çekti, bu da onu sapkınlıktan suçlu buldu ve onu yavaş ve kalıcı bir hastalık sağlayacak büyülerle büyülenmiş veba koğuşunda hizmet etmeye mahkum etti. Ama onun doğal bağışıklığını hesaba katmamışlardı. Rotund'jere çiçek hastalığına yakalandı, ama ölmek yerine onun gücünü beslediğini ve onu gerçek bir veba büyücüsü, bir Veba Papası'na dönüştürdüğünü buldu. Kendisini Necrophos ilan ederek dünyayı dolaşıyor, gittiği her yere veba yayıyor ve veba varlığının yok ettiği her köyde korkunç bir güçle büyüyor.

Dota Necrophos Sayacı Nedir?

Dota necrophos oyunu birçok kişi tarafından oynanmaktadır dota necrophos sayacı nedir sorusu da birçok kişi tarafından merak ediliyor. Dota necrophos sayacı nedir sorusunun cevabını maalesef kaynaklarda bulamadık.

Dota Necrophos Yapısı Nasıldır?

Necrophos yaşayanı ölümden ayırmakta olan dünyaya adım atar. Saldıramaz ya da saldırılamaz, etrafındaki düşmanları yavaşlatan bir aura yaymaktadır. Bu formdayken kendisi çok fazla büyü zararı alır fakat yenileme yetenekleri kuvvetlendirir.

Dota Necrophos Nasıl Oynanır?

Dota Necrophos oynamak için; öncelikle oyuna başarılı bir giriş yapın. Yeni karşılaşmaya katılarak karakterinizi Necrophos olarak belirleyin. Necrophos karakterini oynarken belli nüanslara dikkat etmekte fayda var.

Dota Necrophos Öğeleri Nasıldır?

Birçok kişi tarafından oynanan dota necrophos ögeleri merak ediliyor. Ancak yaptığımız araştırmalar sonucu bu oyunun öğelerini maalesef bulamadık.

Dota Necrophos Taşıma Nedir?

Necrophos, oynayabileceğiniz en değişik Dota 2 kahramanlarından bir tanesidir çünkü sayısız role sığabilir. Bazı kişiler muhtemelen onun orta koridor oyuncusu olduğu günleri anımsar. Necro harici harika bir taşıma, offlaner ve hatta dördüncü pozisyondu.

Dota Necrophos Kombinasyonu Nedir?

Venomancer ve Undying beraber o kadar iyi görünmüyorsa, belki Necrophos daha iyi bir iş ortaya koyar. Bu kahraman hakkında akılda kalması gereken mühim olan, onun bir çekirdek olmasıdır. Başka bir söyleyişle, onu Undying ile eşleştirirseniz, çiftlik yapılan Necro olmalıdır, aksi durumda etkili olmaz.

Dota Necrophos’a Karşı En İyi Kahraman Kimdir?

Necrophos, oynayabileceğiniz en değişik Dota 2 kahramanlarından bir tanesidir çünkü sayısız role sığabilir. Bazı kişiler muhtemelen onun orta koridor oyuncusu olduğu günleri anımsar. Necro harici harika bir taşıma, offlaner ve hatta dördüncü pozisyondu.

Dota Necrophos Seslendiren Kimdir?

Necrophos'un gittiği her yerde, arkadaşlarının iyileşirken düşmanları çürümeye başlar. Necrophos seslendiren kimdir sorusunun cevabını maalesef bulamadık.

Dota Necrophos’la Nasıl Başa Çıkılır?

Dostların sağlığını yeniler ve her ölüm nabzıyla düşmanlarına biraz daha hasar verir. Varlığıyla düşmanını yavaş yavaş çürüttüğünde, öbür yaşamda daha uzun süre kalmalarını sağlamak adına orağını çağırır.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir