Dota Faceless Void Özellikleri Nelerdir?

Dota Faceless Void Özellikleri Nelerdir?
26.07.2022 16:12
Dota Faceless Void yetenekleri nelerdir, Dota Faceless Void hikâyesi nedir, Dota Faceless Void nasıl oynanır, Dota Faceless Void’e karşı savaşan en iyi kahraman kimdir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Faceless Void etrafındaki tüm düşmanları bir vakit genişleme alanı içerisinde 8.0 saniye kadar tuzağa düşürür, dolum zamanını çoğaltır; hareket ve saldırı hızlarını çoğaltır her dolum zamanına bağlı olarak %10.0 çoğaltır. Her bir dolum zamanı için saniye başına hasar gösterir.

Dota Faceless Void Yetenekleri Nelerdir?

·        Hedeflenen yere koşarken son 2.0 saniye süresince aldığı herhangi bir zarar uygulanmaz.

·        Faceless Void etrafındaki tüm düşmanları bir vakit genişleme alanı içerisinde 8.0 saniye kadar tuzağa düşürür, dolum zamanını çoğaltır; hareket ve saldırı hızlarını çoğaltır her dolum zamanına bağlı olarak %10.0 çoğaltır. Her bir dolum zamanı için saniye başına hasar gösterir.

·        Saldırılara düşman birimi vakitte sıkıştırarak ikinci defa saldırma şansı tanır.

·        Uzay süre bütünlüğünü yararak yarattığı küredeki bütün birimleri hapseder ve bunun adına kendinin çok hızlı hareket etmesine neden olur. Bu yarıktan yalnızca Faceless Void ve kontrolündeki birimler etki etmez. Küredeki görünmez birimler ortaya koyulur.

·        Zaman Yürüyüşüne indikten sonra 1,5 saniye kullanılır. Bu zaman içerisinde kullanılırsa, zaman yürüyüşünüzü evvel kullanım yerine geri döndürürsünüz. Sağlık ya da proc scepter vuruşlarını etki etmez.

·        İniş hedefindeki bütün birimlere bir zaman kilidi yapar.

Dota Faceless Void Hikâyesi Nedir?

Darkterror, Faceless Void, vaktinin dışındaki diyar olan Claszureme'den gelen bir kişidir. Nemesis Taşları sebebiyle çıkan arbedenin, başka bir boyuttan bir varlığın gelmesine neden olması başlı başına bir sır perdesi teşkil ettiği görünen o ki bu evrende olan güç kaymasının diğer boyutlarda da bir yansıması haline gelmiştir. Zaman, Darkterror için düşmanlarının yok olma nedeni ve müttefiklerine yardım etme nedeni olmaktan başka bir mana taşımaz. Uzun vakittir evreni izlemesi ona garip ve dolayı bir vasıf eklediyse de savaşta meydana gelen olayları oldukça kişisel algı eder.

Dota Faceless Void Nasıl Oynanır?

Faceless Void bir çekirdek kahramandır. Çoğu vakit taşıma pozisyonunda tercih edilir. Fakat, aynı vakit bir offlaner ya da midlaner olarak da oynanabilir. Oyundaki Faceless Void'in maksadı, takımının takım mücadele potansiyelini devre dışı tutup ve çoğaltmaktır.

Dota Faceless Void’e Karşı Savaşan En İyi Kahraman Kimdir?

                   Uzay süre bütünlüğünü yararak yarattığı küredeki bütün birimleri hapseder ve bunun adına kendinin çok hızlı hareket etmesine neden olur. Bu yarıktan yalnızca Faceless Void ve kontrolündeki birimler etki etmez. Küredeki görünmez birimler ortaya koyulur.

                   Faceless Void etrafındaki tüm düşmanları bir vakit genişleme alanı içerisinde 8.0 saniye kadar tuzağa düşürür, dolum zamanını çoğaltır; hareket ve saldırı hızlarını çoğaltır her dolum zamanına bağlı olarak %10.0 çoğaltır. Her bir dolum zamanı için saniye başına hasar gösterir. Tarzı yetenekleri olması sebebiyle birçok kişi tarafından Dota Faceless Void’e karşı savaşan en iyi kahraman kimdir sorusu merak ediliyor ancak bu sorunun cevabını araştırmalarımız neticesinde bulamadık

Dota Faceless Void Karakterini Kim Seslendirmiştir?

7’den 70’e herkesin severek oynadığı Dota Faceless Void oyununda karakterin kimi seslendirdiği merak konusu oldu. Ancak Dota Faceless Void karakterini kim seslendirmiştir sorusuna bir cevap bulamadık.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir