Dota Witch Doctor Özellikleri Nelerdir?

Dota Witch Doctor Özellikleri Nelerdir?
28.07.2022 17:05
Dota witch doctorın yetenekleri nelerdir, dota witch doctorın ultisi nedir, dota witch doctorın hikâyesi nedir, dota witch doctor nasıl oynanır, dota witch doctor seslendirmeni kimdir, dota witch doctorın çıkış tarihi nedir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Sırım gibi bir silüet öne çıkıyor - özellikleri ve uzuvları düzensiz, yürüyüşü tuhaf, yeteneklerinin en iyi ve en çok zararı verebileceği o hayati zayıf noktayı aramak için savaş alanını amansızca çaprazlıyor. Kırık mı yoksa yanlış mı belli değil, ama yine de kimse onun çarpık fiziğinde taşıdığı güçten şüphe edemez. Cadı Doktor ilerlerken uzun bir asa, dünyayı döverek korkunç bir fetiş, büyü ve büyü cephanesi ortaya çıkarır. Prefectura'nın dağlık adalarında birkaç yaşam boyunca öğrenilen ve şimdi düşmanlarına karşı kesin doğrulukla kullanılan bir büyü bilgisi gövdesidir. Cadı Doktoru senin en iyi arkadaşın ya da en kötü düşmanın - müttefiklerini iyileştiriyor ve ona karşı çıkan herkesi harap ediyor.

Dota Witch Doctorın Yetenekleri Nelerdir?

·        Düşman birimleri arasında sekerek çarptığı kişileri sersemletip hasar veren felç edici bir toz fıçısı fırlatır. Her sekme, bir öncekinden daha fazla hasar verir. Creeplere %200.0 hasar verir.

·        Witch Doctor büyüsünü etrafındaki dostlarının sağlıklarını yenilemek adına kullanır. Voodoo Restoration etkinken her dakika manası azalmaktadır.

·        Küçük bir bölümdeki bütün düşman kahramanları lanetleyerek, dakika başına ve fazladan her dört saniyede bir kez, lanetin başlamasından ardından geçen zamanda kaybettikleri cana bağlı şekilde anlık zarar almalarına sebep olur.

·        Saldırı menzili içerisindeki düşman kahramanlarına saldıran ölümcül bir Ward'ı emrine çağırmaktadır. En çok 8.0 saniye devam eder.

·        Cadı Doktor'u kısa süreliğine düşük saldırı hızıyla bir Ölüm Koğuşuna dönüştürür. Bu süre zarfında gizlenir.

·        Death Ward, önlenemez vuruş saldırıları sayesinde etrafındaki düşmanlar içerisinde seker.

Dota Witch Doctorın Ultisi Nedir?

Düşman birimleri arasında sekerek çarptığı kişileri sersemletip hasar veren felç edici bir toz fıçısı fırlatır. Her sekme, bir öncekinden daha fazla hasar verir. Creeplere %200.0 hasar verir.

Dota Witch Doctorın Hikâyesi Nedir?

Dayanıklı, şekli bozulan bir yüz savaş bölümünde en fazla yardımı dokunacağı ya da en çok zarar vereceği yeri arayıp tuhaf, biçimsiz bir biçimde ilerlemektedir. Vücudu bu hâle daha sonra mı geldi, yoksa hep böyle miydi bilinmez, fakat kimse bu bozulmuş vücuttaki gücü inkar etmez. Witch Doctor Zharvakko, ürpertici putları, lanetleri ve büyüleriyle donanmış şekilde ilerlerken uzun sopası toprağın titremesini sağlar. Arktura'nın dağlık adalarında birkaç kişi ömrü süresince öğrenilmiş ve mükemmelleştirilmiş büyülü bilgi dolu bir beden olur onun bedeni, artık büyük bir delile düşmanlarına karşı kullanılan büyülerle donatılan bir bedendir. Zharvakko'nun müttefikleri sağlıklarını dolduran büyülerle kutsalaştırılır, düşmanları yıkım ve ölümden başka hiçbir şey yer bulamaz.

Dota Witch Doctor Nasıl Oynanır?

Aghanim's Scepter, Death Ward'ın daha fazla hasar vermesini ve yakındaki her bir düşman arasında zıplama yeteneği sağlar. Bu, Tidehunter minima Tidehunter, Faceless Void minimap Faceless Void veya Enigma minimap Enigma gibi büyük başlatma sersemletmeleriyle eşleştirildiğinde en etkili olmasına rağmen, bu çok daha fazla hasar çıkışı sağlar. Düşman kahramanlarının Cadı Doktorunun yönlendirmesini kırması. Ayrıca Death Ward için True Strike sağlar. Witch Doctor'un Windranger minimap Windranger ve minimap gibi kaçınmaya güvenen düşmanlara karşı koymasına izin verir.

Dota Witch Doctor Seslendirmeni Kimdir?

Dota witch doctor seslendirmeni kimdir sorusu merak ediliyor. Ancak bizde yaptığımız araştırmalar neticesinde bu sorunun cevabını bulamadık.

Dota Witch Doctorın Çıkış Tarihi Nedir?

Dota witch doctorın çıkış tarihi nedir sorusu oyunu sevenler tarafından en çok araştırılan konulardan bir tanesi. Dota 2 oyununun 20013 senesinde çıktığı bilinmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir