Dota Outworld Destroyer Özellikleri Nelerdir?

Dota Outworld Destroyer Özellikleri Nelerdir?
16.08.2022 14:09
Zeka sınıfında olan Outworld Destroyer, herhangi bir kahramanı tutsak ederek ona hasar verilemez biçime sokar. Dota Outworld Destroyer özellikleri, klavuzu ve yetenekleri nelerdir? Ona karşı en iyi kahramanlar hangileridir? Outworld Destroyer’ı seslendirenden tüm ipuçlarına kadar her detayı irdeledik.

Dota Outworld Destroyer’ın özellikleri şunlar olmaktadır; Taşıyıcı, Engelleyici ve Ani Hasarcı. Dota Outworld Destroyer’ın yetenekleri ise şunlardır; Arcane Orb, Astral Imprisonment, Essence Flux, Sanity Eclipse, Shard’lı Yetenek Yükseltmesi Astral Imprisonment, Scepter’lı Yetenek Yükseltmesi Astral Imprisonment.

Dota Outworld Destroyer Karşı Yok Edicileri Nedir?

Dota Outworld Destroyer’a karşı kötü olmakta olan kahramanlar; Nyx Assassin, Rubick, Silencer, Sniper, Templar Assasin’dir.

Dota Outworld Destroyer’a karşı iyi olmakta olan kahramanlar ise; Anti-Mage, Axe, Huskar, Legion Commander, Winter Wyvern, Morphling, Slark, Timbersaw ve Wraith King olmaktadır.

Dota Outworld Destroyer ile oldukça iyi çalışabilen kahramanlar da; Ogre Magi, Silencer, Shadow Man, Bane, Lion, Disruptor ve Faceless Void olmaktadır.

Dota Outwolrd Destroyer Kılavuzu Nedir?

Dota Outworld Destroyer taşıyıcı ve engelleyici olmaktadır. Astral Imprisonment yeteneği ile dövüşleri sıfırlayabilir, zincir sersemletmelerini kırabilir ve takımda bulunan arkadaşlarını kurtarabilir. Essence Flux ile manasını yüksek tutar, bununla birlikte Arcane Orb ile devamlı olarak saf bir hasar verebilir. Daha sonrada Outworld Destroyer, onları sahip olduğu maksimum manası ile etkilenmiş bölgede bulunan düşmanlarının manası arasındaki farka bağlı olarak geniş bir yarıçapta hasar vermekte olan Sanity’s Eclipse ile bitirmeyi seçebilmektedir.

Dota Outworld Destroyer Atlama Nasıldır?

Her ne kadar bu konuda detaylı bir biçimde araştırma yapsak da maalesef Dota Outworld Destroyer’da atlamayı nasıl yapıldığı hakkında herhangi gibi bir bilgi bulamadık. Fakat en çok kullanılmakta olunan tuşlar; Q, W, E ve R olmaktadır.

Dota Outworld Destroyer Tuş Bağlantılar Nasıldır?

Dota Outworld Destroyer’ın tuş bağlantıları şu şekilde olmaktadır;

Öğeler: 1,2,3,z,x,c

Beceriler:

1.            Q,W,E,R

2.            2. F (Ultimate); çünkü diğer beceriler ile aynı sırada değildir ve istenmediğinde kullanma olasılığını azaltmaktadır.

3.            Kahraman Seçimi: Tab

4.            Rehber Seçimi: Space

5.            Kontrol edilen Birimleri Seçme: Caps Lock

6.            Geri Gelme: K

7.            İtme: L

Dota Outworld Destroyer İpuçları Nelerdir?

Saf hasar olan Arcane Orb saldırı hasarı ile arttırılamaz, fakat Spell Lifesteals ve Spell Amplificationdan etkilenmektedir. Eğer Arcane Orb hedefe ulşamadan önce Destroyer’ın manası azaltır ise, hasarı da azalacaktır. Arcane Orb, Sepll Immunity hedeflerini delme yeteneğine sahip değildir.

Dota Outworld Destroyer Seslendiren Kimdir?

Dota Outworld Destroyer kahramanını seslendirmiş olan seslendirme sanatçısı Thomas Chantler olmaktadır. Thomas Chantler’in en çok bilinmekte olan diğer işleri; Space Quest 6: Roger Wilco in the Spinal Frontier ve The Lord of the Rings: The Return of the King olmaktadır.

Dota Outworld Destroyer’a Karşı En İyi Kahraman Kimdir?

Dota Outworld Destroyer’a karşı savaşabilen en iyi kahraman Tinker olmaktadır. Tinker’ın Laser yeteneğini Outworld Destroyer’a karşı kullanması oldukça faydalıdır, onun Arcan Orb’a inmesini engeller.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir