Dota Earth Spirit Özellikleri Nelerdir?

Dota Earth Spirit Özellikleri Nelerdir?
26.07.2022 01:19
Dota Earth Spirit nasıl oynanır, Dota Earth Spirit yetenekleri nelerdir, Dota Earth Spirit’e karşı savaşan en İyi kahraman kimdir vb. oyunla ilgili soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

·        Earth Spirit bir düşmana veya dosta vurarak onu Earth Spirit'in baktığı yöne doğru itmek gerekir. Eğer Earth Spirit bir kısmı hedeflerse, 200.0 yarıçapındaki en yakın olan Taş Kalıntısı'na çarpar. Hareket eden birim veya Kalıntı, vurduğu bütün düşman birimlere zarar verir. Eğer Taş Kalıntısı bir düşman birime vurursa harici yavaşlatılır. Taş Kalıntıları diğer birimlerden daha çabuk seyahat eder.

·        Earth Spirit kendini bir kayanın içinde toplar ve 0,5 saniyelik bir gecikmenin ardından hedef konuma doğru yuvarlanarak 30.0 + %100.0 STR hasarı verir ve düşman birimlerini sersemletir. Bir düşman kahramanıyla çarpışırsa veya sersemlerse duracaktır. Bir Taş Kalıntı üzerinden yuvarlanırsa, daha uzağa ve daha hızlı seyahat eder ve düşmanları daha uzun süre sersemletir.

·        Earth Spirit hedeflenen Taş Kalıntıyı kendisine çekmektedir. Çekilen hedefle vurulan düşmanlar susturulup ve zarar alırlar.

·        Hedef noktaya Taş Kalıntı çağırır. Taş Kalıntıların görüşü bulunmaz, hasar verilmez ve Earth Spirit'in yetenekleri adına kullanılabilirler. Taş Kalıntı çağırmak şarj bitirir. Şarj zamanla yeniden dolar.

·        Küçük bir bölümü manyetize ederek birimlerin kısa bir zaman hasar almasını sağlar. Manyetize edilen kahraman yakında olan Taş Kalıntıların patlamasına yol açmaktadır, heykeli yok eder ve etrafındakileri tüm düşman birimlerin manyetize zamanı yeniler. Bu işlem birçok defa tekrarlanabilir. Eğer bir düşman kahraman Geomagnetic Grip ya da Boulder Smash'ten etkilendiyse, bütün manyetize edilen kahramanlar bu zayıflatmaları pay edilir.

Dota Earth Spirit Hikâyesi Nedir?

Upland sarp kayalıklarının ve kayalıkların derinliklerinde, yayla madencileri tarafından uzun zaman evvel giyilmiş bir kutsal yeşim dikişi uzanır. Bu az malzemeden, büyük general Kaolin'in yüzü oyulmuştur ve on bin kişilik bir taş cenaze ordusunun başına gömülür. Askerler ve kutsal adamlar, soytarılar ve akrobatlardan meydana gelen bir kuvvet, zanaatkarlar aracılığıyla oyulmuş ve binlerce senedir Mısır'da gömülüdür. Yeryüzünün karanlık kucaklaması. Zanaatkarların bilmediği şey, yeşimin tuhaf dikişinin içinde dünya'nın ruhunun aktığıydı -gezegenle bir olan temel bir güç. Oyulmuş yeşim içindeki güç, kendini dünyanın kanından kopmuş halde bulduğunda, bin yıl boyunca gücünü topladı ve kendini özgürce ve ışığa kazdı. Şimdi büyük Kaolin Dünya Ruhu, dünyanın ruhu için savaşarak yayla yollarında adım adım ilerliyor ve ihtiyaç sürelerinde toprağın sevgi dolu kucağında kilitli kalmış gömülü ordusunun kalıntılarını çağırmaktadır.

Dota Earth Spirit Nasıl Oynanır?

Dota Earth Spirit oynamak adına; ilk olarak oyuna başarılı bir giriş yapın. Yeni karşılaşmaya katılıp karakterinizi Dota Earth Spirit olarak seçin. Dota Earth Spirit karakterini oynarken belli nüanslara dikkat etmekte yarar var.

Dota Earth Spirit Yetenekleri Nelerdir?

                   Earth Spirit bir düşmana veya dosta vurarak onu Earth Spirit'in baktığı yöne doğru itmek gerekir. Eğer Earth Spirit bir kısmı hedeflerse, 200.0 yarıçapındaki en yakın olan Taş Kalıntısı'na çarpar. Hareket eden birim veya Kalıntı, vurduğu bütün düşman birimlere zarar verir. Eğer Taş Kalıntısı bir düşman birime vurursa harici yavaşlatılır. Taş Kalıntıları diğer birimlerden daha çabuk seyahat eder.

                   Earth Spirit kendini bir kayanın içinde toplar ve 0,5 saniyelik bir gecikmenin ardından hedef konuma doğru yuvarlanarak 30.0 + %100.0 STR hasarı verir ve düşman birimlerini sersemletir. Bir düşman kahramanıyla çarpışırsa veya sersemlerse duracaktır. Bir Taş Kalıntı üzerinden yuvarlanırsa, daha uzağa ve daha hızlı seyahat eder ve düşmanları daha uzun süre sersemletir.

                   Earth Spirit hedeflenen Taş Kalıntıyı kendisine çekmektedir. Çekilen hedefle vurulan düşmanlar susturulup ve zarar alırlar.

                   Hedef noktaya Taş Kalıntı çağırır. Taş Kalıntıların görüşü bulunmaz, hasar verilmez ve Earth Spirit'in yetenekleri adına kullanılabilirler. Taş Kalıntı çağırmak şarj bitirir. Şarj zamanla yeniden dolar.

                   Küçük bir bölümü manyetize ederek birimlerin kısa bir zaman hasar almasını sağlar. Manyetize edilen kahraman yakında olan Taş Kalıntıların patlamasına yol açmaktadır, heykeli yok eder ve etrafındakileri tüm düşman birimlerin manyetize zamanı yeniler. Bu işlem birçok defa tekrarlanabilir. Eğer bir düşman kahraman Geomagnetic Grip ya da Boulder Smash'ten etkilendiyse, bütün manyetize edilen kahramanlar bu zayıflatmaları pay edilir.

Dota Earth Spirit’e Karşı Savaşan En İyi Kahraman Kimdir?

Dota Earth Spirit’e karşı savaşan en iyi kahraman kimdir sorusu Dota Earth Spirit’e oyuncuları tarafından merak ediliyor. Ancak Dota Earth Spirit karşı savaşan en iyi kahramanla ilgili bir bilgi bulunmamaktadır.

Dota Earth Spirit Karakterini Seslendiren Kimdir?

Dota Earth Spirit herkes tarafından sevilen bir oyun. Oyunu seven kişiler tarafından kimin seslendirdiği merak ediliyor. Fakat bu soruyla ilgili cevap yoktur.

Dota Earth Spirit Saldırı Tipi ve Hasar Türü Nedir?

Earth Spirit bir düşmana veya dosta vurarak onu Earth Spirit'in baktığı yöne doğru itmek gerekir. Eğer Earth Spirit bir kısmı hedeflerse, 200.0 yarıçapındaki en yakın olan Taş Kalıntısı'na çarpar. Hareket eden birim veya Kalıntı, vurduğu bütün düşman birimlere zarar verir. Eğer Taş Kalıntısı bir düşman birime vurursa harici yavaşlatılır. Taş Kalıntıları diğer birimlerden daha çabuk seyahat eder.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir