Dota Sand King Özellikleri Nelerdir?

Dota Sand King Özellikleri Nelerdir?
28.07.2022 15:57
Dota sand kingin seslendirmeni kimdir, dota sand kingin çıkış tarihi nedir,dota sand kinge karşı en iyi karakter kimdir, dota sand kingin ultisi nedir, dota sand kingin hikâyesi nedir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Parıldayan Atık'ın kumları canlı ve duyarlıdır - tüm uçsuz bucaksız çöl kendi kendine konuşur, yalnızca böyle bir uçsuz bucaksızlığın düşünebileceği düşünceleri düşünür. Ancak daha sınırlı kapsamdakilerle iletişim kurmak için bir form bulması gerektiğinde, kendisinin bir parçasını serbest bırakır ve Qaldin'in kurnaz Djinn'i tarafından oluşturulan bir büyü zırhı kabuğunu doldurur. Bu temel kimlik kendisine "Kumun Ruhu" anlamına gelen Crixalis adını verir, ancak diğerleri onu Kum Kralı olarak bilir. Sand King, Scintillant Waste'in küçük ama her yerde bulunan sakinlerinden esinlenerek devasa bir eklembacaklısı şeklini alır; ve bu onun vahşi doğasının gerçek bir dışavurumudur. Muhafız, savaşçı, büyükelçi--Sand King, ona hayat veren sonsuz çölün ayrılmaz parçası olan tüm bu şeylerdir.

Dota Sand Kingin Yetenekleri Nelerdir?

·        Sand King yer altına saklanmaktadır ve ileriye doğru tünel açır. Yüzeye çıkarken yolunda düşman birimlerine zarar verir ve onları sersemletir.

·        Sand King, kendisini gizleyen ve düşman birimlere zarar veren korkutucu bir kum fırtınası meydana getirir. Sand King alanı terk ettiğinde etki sona etmektedir.

·        Sand King'in saldırıları düşmanın hareket hızını yavaşlatıo ve ölünce patlayıp zarar veren zehir enjekte eder.

·        2.0 saniye süresince hazırlandıktan sonra Sand King yeryüzüne bir sarsıntı göndermektedirler ve şiddetli bir biçimde titremesine nden olur. Menziline yakalanmış tüm düşmanlar zarar alır ve yavaşlar. Her zarar dalgası hasarın yarıçapını genişletir.

·        Epicenter Pulse hasarını arttırır ve taşınan her 700.0 birim, Sand King'in etrafında küçük bir tek Epicenter Pulse'a neden olur.

·        Burrowstrike'tan hasar gören kahramanlara Caustic Finale zehrini verir ve kullanma menzilini çoğaltır. Caustic Finale illüzyonlara uygulama yapılmaz.

Dota Sand Kingin Seslendirmeni Kimdir?

Dota sand kingin seslendirmeni kimdir sorusunun cevabı merak ediliyor. Ancak yaptığımız araştırmalar sonucu bu sorunun cevabını bulamadık.

Dota Sand Kingin Çıkış Tarihi Nedir?

Dota'da bir hero. büyüleri versiyonlarla beraber değiştirilse de stunı ve ultisiyle erbaplarına geniş bir hareket, gang kabiliyeti sunmaktadır. 2013 senesinde çıkmıştır.

Dota Sand Kinge Karşı En İyi Karakter Kimdir?

Dota sand kinge karşı en iyi karakter kimdir sorusunun cevabı merak ediliyor. Herkes için en iyisi değişeceği için net bir cevap veremiyoruz.

Dota Sand Kingin Ultisi Nedir?

2.0 saniye süresince hazırlandıktan sonra Sand King yeryüzüne bir sarsıntı göndermektedirler ve şiddetli bir biçimde titremesine nden olur. Menziline yakalanmış tüm düşmanlar zarar alır ve yavaşlar. Her zarar dalgası hasarın yarıçapını genişletir.

Dota Sand Kingin Hikâyesi Nedir?

Parıltılı Çöplük'ün kumları canlı ve son derece duyarlıdır. Bu kocaman çöl kendi kendine konuşur ve fakat böyle bir büyüklüğün akledebileceği biçimleri düşünür. Ancak daha dar görüşlü zihinlere seslenebilmek adına bir şekil bulmalıdır. Bu sebeple bir kısmı salıverir ve Qaldin'in kurnaz Cini aracılığıyla biçimlendir büyülü zırhtan bir kabuğa bürünür. Bu zorunlu kimlik kendine "Kumun Ruhu" manasına gelen Crixalis ismini verir diğerleri onu Sand King şeklinde tanır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir