Dizibox Güvenli Mi?

Dizibox Güvenli Mi?
21.09.2022 14:04
Bazı platformların güvenli olup olmadığı konusunda şüpheler vardır. Dizibox, Discord, Papara, Facetime, FastPay, Firefox, Google Drive, Çiçeksepeti güvenli mi? En sık kullanılan dijital platformların güvenli olup olmadıklarına göz atalım…

Dizibox’un güvenli olup olmadığı sıkça araştırılan konular arasında yer almaktadır. Bu noktada konu hakkında bilgi verecek olursak; Dizibox’un güvenli olup olmadığına dair kesin bir bilgi yoktur.

Discord Güvenli Mi?

Discord yaptığı yeni bir açıklamada, "Eğlencenizle vakit geçirmek" mottosuyla Discord uygulamasının sadece oyuncular için değil her türlü topluluk için geliştirildiğini açıkladı. Discord güvenli mi? Sadece şifreleme güvenliği var.

Papara Güvenli Mi?

Papara 6493 sayılı Kanun kapsamında kurulmuş lisanslı bir e-para kuruluşudur ve faaliyetleri Türkiye Cumhuriyeti tarafından yürütülmektedir. Merkez bankası kontrolündedir. Tüm kullanıcı fonları merkez bankalarında açılan hesaplarda güvence altına alınır.

Paribu Güvenli Mi?

Bazı kısıtlamalara rağmen, kripto para ticareti yasal değildir. Paribu, yasallık açısından gerekli yetkilere sahip bir platformdur. Yani adres ve iletişim bilgileri ile sosyal medya hesaplarının olduğu bir platform.

Facetime Güvenli Mi?

Şu anda yaşadığımız özel durum ve evden çalışma ihtiyacı nedeniyle, görüntülü görüşmenin kanıtlanmış alternatiflerinden daha iyi olduğunu gördük. Bazen, konu FaceTime olduğunda yeni her zaman daha iyi olmadığı için, Apple kullanıcıları bunu genellikle istikrar ve kullanım kolaylığı açısından rekabette bir adım önde bulurlar. Fakat aslında öyle değil. Her iki durumda da FaceTime, birden fazla şirket ve operatörle yaşanan bir skandaldan sonra kendisini en güvenli görüntülü arama uygulamalarından biri olarak kabul etmiş görünüyor.

FastPay Güvenli Mi?

FastPay DenizBank'a ait olan bir uygulamadır. Kesinlikle güvenebilirsiniz. Herhangi bir ücreti bulunmamaktadır. Uygulama üzerinden kredi çekebiliyorsunuz.

Firefox Güvenli Mi?

Firefox’un güvenli olup olmadığı konusu sıkça araştırılmaktadır. Bu noktada yapılan açıklamalar kapsamında; Firefox’un açık kaynak kodlu olduğu için güvenilir olduğu söylenmektedir.

Google Drive Güvenli Mi?

Google Drive'a yüklediğiniz dosyalar güvenli veri merkezlerinde depolanır. Bilgisayarınız, telefonunuz veya tabletiniz kaybolur veya hasar görürse, dosyalarınıza diğer cihazlardan erişmeye devam edebilirsiniz. Siz paylaşmadığınız sürece dosyalar gizli kalır.

Çiçeksepeti Güvenli Mi?

Çiçeksepeti de tıpkı diğer alışveriş platformları gibidir. Satıcı kaynaklı sorun yaşamadığınız sürece güvenilir kabul etmeniz mümkündür. Satıcı kaynaklı sorunların çözümünün de genellikle mümkün olduğunu belirtmemiz gerekir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir