Dilara Korkmaz Kimdir?

Dilara Korkmaz Kimdir?
21.07.2022 00:30
Dilara Korkmaz, geçtiğimiz sene Miss Turkey 2021’de finallerde yer alarak adını birincilik unvanının altına yazdırdı. 20 finalistin arasından sıyrılan Dilara Korkmaz kimdir, kaç yaşındadır? Dilara Korkmaz’ın annesi, ablası sevgilisi kimdir? Miss Turkey güzeli Korkmaz’ın estetiği var mı, ölçüleri nedir?

Miss Turkey 2021 güzeli seçilen Dilara Korkmaz’ın kim olduğu da merak konusu oldu. Dilara Korkmaz, her şeyden önce eğitimine devam eden bir öğrenci. Ankara Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimine devam ediyor. Dilara Korkmaz’ın kendisi ile ilgili verdiği bilgilere göre, güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de adından söz ettiriyor. Okuduğu lisans bölümünü ikincilikle bitiren Korkmaz, yüksek lisans yaptığı fakültede de bölüm birincisi.

Dilara Korkmaz Boyu Kaçtır?

Güzelliği ile büyüleyen her Miss Turkey kızında olduğu gibi Dilara Korkmaz’ın da sahip olduğu boy, kilo ve vücut ölçüleri belirlenen standartlara göre oldukça yerinde. Birincilik ile taçlandırdığı bu yarışmaya katılırken ölçüldüğü boyu 1,77 m olarak belirlenmiştir.

Dilara Korkmaz Sevgilisi Kimdir?

Dilara Korkmaz’ın uzun süredir birlikte olduğu sevgilisinin adı Kaan Murat Akpolat’tır. İkili mutlu pozlarını sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşmaya devam ediyorlar!

Dilara Korkmaz Ablası Kimdir?

Dilara Korkmaz’ın ablası da kendisi gibi güzellik yarışmasında adını başarı ile yazdırmış kişiler arasında. 2010 senesinde Çin’de düzenlenen Miss International yarışmasında yer alan 80 kişi arasından ilk 15’e girmeye hak kazanmıştı. 1990 doğumlu olan ablası Dilay Korkmaz Gazi Üniversitesi Muhasebe mezunudur. Yarışmadan sonra oyunculuk kariyerine de sahip olan Korkmaz ailesinin büyük güzeli, Magazin D’de sunuculuk görevini de üstlenmiştir.

Dilara Korkmaz Kaç Yaşındadır?

Dilara Korkmaz Miss Turkey 2021 yarışmasına katıldığında 23 yaşında idi ve birinciliğini bu zamanda aldı. Taçlı güzel şimdilerde, 2022 yılı itibarıyla 24 yaşındadır.

Dilara Korkmaz Annesi Kimdir?

Dilara Korkmaz’ın ailesi ile ilgili bilgileri kendisi hakkında verdiği bilgilerde rastlamak mümkün. Yaptığı bir röportajda annesinin gayrimenkul uzmanı olduğunu söyleyen Korkmaz, babasının da daha önceleri güzellik merkezi olduğunu dile getiriyor. Dilara Korkmaz verdiği bilgiler içinde 2016 yılında babasının vefat etmiş olduğunu da ekliyor.

Dilara Korkmaz Oynadığı Diziler Nelerdir?

Miss Turkey’in Türkiye’deki dizi ve sinema sektörüne pek çok kaliteli kişi kazandırdığı biliniyor. Nitekim ablası Dilay Korkmaz da dereceye girmesinin ardından pek çok dizide yer almıştı. Aynı şekilde Dilara Korkmaz’ın da bir süre sonra kimi dizilerde oynaması bekleniyor.

Dilara Korkmaz Estetikli Mi?

Güzellik yarışmalarına estetikli kişilerin katılıp katılmaması gerektiği ile ilgili yapılan tartışmalar ile ilgili düşünceleri Dilara Korkmaz’a sorulduğunda; kendisinde estetik olmadığını ama estetikli kişilerin de yarışmaya katılabilmesi gerektiğini söylemiştir.

Dilara Korkmaz Ne Okudu?

Atılım Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi’nden mezun olan Dilara Korkmaz, şimdilerde Ankara Üniversitesi’nde Finans bölümünde yüksek lisans yapıyor.

Dilara Korkmaz Ölçüleri Nelerdir?

1,77 m boyunda olan Dilara Korkmaz’ın 54 kilo olduğu biliniyor. Ayrıca yaklaşık 10 kiloyu direkt olarak yarışma için özel bir hoca ile çalışarak verdiğini de dile getiriyor.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir