Dijitsu Televizyon Hakkında En Çok Merak Edilenler

Dijitsu Televizyon Hakkında En Çok Merak Edilenler
20.08.2022 13:35
Dijitsu televizyon hangi markanın yan ürünüdür, dijitsu televizyon modellerine hangi servis bakıyor, BİM dijitsu televizyon fiyatları nedir, BİM dijitsu televizyon özellikleri nelerdir, dijitsu televizyon kimindir, dijitsu televizyon internete nasıl bağlanır, dijitsu televizyon satış noktaları nerelerdir vb. soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Dijitsu Tv markası, Türkiye için ürünlerini kendi üreten ve merkezi İstanbul'da buluna bir markadır. Yalnızca televizyon sektörü içinde değil aynı vakitte beyaz eşya, soğutma ve ısıtma ürünlerinin üretimini işini de gerçekleştirmektedir. Dijitsu firması, 1996 senesinde kurulmuş olan bir firmadır. Bu firmanın yönetimi 2012 senesinde Kent Dış Ticaret tarafından satın alındı.

Dijitsu Televizyon Hangi Markanın Yan Ürünüdür?

Dijitsu firması, 1996 senesinde kurulmuş olan bir firmadır. Bu firmanın yönetimi 2012 senesinde Kent Dış Ticaret tarafından satın alındı. Firma her ne kadar daha fazla Dijitsu TV üretimi ile anılıyor olsa bile su sebili, vantilatör, klima ve derin dondurucu olmak üstüne pek fazla elektronik ürünün üretimini yapıyor. Dijitsu TV’nin hangi markanın yan ürünü olduğu ile alakalı arama motorlarında birden çok arama yapılıyor. Fakat bu arama doğru bir konunun sahip değil. Dijitsu TV yerli bir marka olmakla birlikte Dijitsu’nun ürettiği televizyondur. Bu ürün Türkiye’de İstanbul şehrinde üretimi yapılmaktadır.

Dijitsu Televizyon Modellerine Hangi Servis Bakıyor?

Yerli marka olan Dijitsu, son teknolojileri takip ederek televizyonlarıyla yakaladığı başarıyı devam ettirmekte. Dijitsu TV Özel Servis hizmeti sağlamakta ve aynı başarıyı sürdüren TV markası, yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefleri arasında.

BİM Dijitsu Televizyon Fiyatları Nedir?

Yerli televizyon markası olan Dijitsu TV BİM mağazalarında da satılmakta.  En son BİM satış fiyatı 1.299 TL’idi

BİM Dijitsu Televizyon Özellikleri Nelerdir?

BİM’de satılan Dijitsu Televizyon bazı özelikleri aşağıdaki gibidir,

·        LED Ekran.

·        Ekran Görünümü Düz (Flat)

·        Ekran Boyutu ise 55 İnç

·        Ekran Boyutu cm ise 139 cm.

·        Çözünürlük Standardı ise Ultra HD (4K)

·        Ekran Çözünürlüğü de 3840x2160.

·        Yenileme Hızı gerçek zamanlı 50/60 Hz.

·        Dinamik Kontrast Ultra Dynamic ise Contrast.

Dijitsu Televizyon Kimindir?

Dijitsu firması, 1996 senesinde kurulmuş olan bir firmadır. Bu firmanın yönetimi 2012 senesinde Kent Dış Ticaret tarafından satın alındı. Firma her ne kadar daha fazla Dijitsu TV üretimi ile anılıyor olsa bile su sebili, vantilatör, klima ve derin dondurucu olmak üstüne pek fazla elektronik ürünün üretimini yapıyor.

Dijitsu Televizyon İnternete Nasıl Bağlanır?

TV'ye bağlanmak adına Wi-Fi Direct kullanmanız gerekmez.

·        [Wi‑Fi Direct] öğesini etkinleştirmek adına HOME tuşuna basın, sonrasında [Ayarlar] — [Ağ] — [Wi‑Fi Direct] — [Wi‑Fi Direct] tercihini seçin.

·        [Wi‑Fi Direct ayarları] öğesini tercih edin.

·        TV ekranında Wi-Fi Direct cihazıyla görünen TV ismini seçin.

Dijitsu Televizyon Satış Noktaları Nerelerdir?

Dijitsu televizyon kendisine ait ve diğer dijital ürün satan web sitelerinden bulabilirsiniz. Harici olarak dijitsu televizyon bazı dönemlerde BİM mağazalarında satışa sunuluyor.

Dijitsu Televizyon Nerede Üretiliyor?

Dijitsu TV yerli bir marka olmakla birlikte Dijitsu’nun ürettiği televizyondur. Bu ürün Türkiye’de İstanbul şehrinde üretimi yapılmaktadır.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir