Demet Özdemir İle Oğuzhan Koç Nişanlandı!

Demet Özdemir İle Oğuzhan Koç Nişanlandı!
27.06.2022 14:59
Başarılı oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç 2 yıl süren beraberliklerini evlilikle güzelleştirmeye karar verdiler. Oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç aile arasında düzenlenen nişan töreni ile evliliğin ilk adını attı. Demet Özdemir İle Oğuzhan Koç nişan töreninde neler yaşandı? Yeni gelişmeler ve daha fazlası haberimizde...

Başarılı şarkıcı Oğuzhan Koç, 14 Şubat'ta uzun bir süredir aşk yaşadığı oyuncu Demet Özdemir'e evlilik teklifi etti. Yaz sonunda düğün yapacak olan çift, dün ilk adımı attı.

DEMET ÖZDEMİR İLE OĞUZHAN KOÇ NİŞANLANDI

Oğuzhan Koç, ailesiyle Demet Özdemir'in evine giderek kız isteme töreni yaptı. Ailelerin ve yakın arkadaşların katıldığı törende nişan yüzükleri takıldı. Demet Özdemir'in hazırladığı kahveyi büyük bir keyifle içerken İbrahim Büyükak'ın "Panzehri de geliyor bekle" demesi herkesi güldürdü.

DEMET ÖZDEMİR İLE OĞUZHAN KOÇ'UN NİŞAN TÖRENİNDE NELER YAŞANDI?

Güzel oyuncu günlerdir hazırlandığı kız isteme ve nişan merasiminde peş peşe kıyafet değiştirdi. Özdemir, ilk olarak kız isteme esnasında beyaz saten bir elbise tercih etti. Yüzüklerin takıldığı nişanda ise sırtı taş detaylı pembe saten bir elbise giydi. Fiziği ve duru güzelliğiyle dikkat çeken oyuncu, sevenlerinden tam not aldı. Özdemir, yakın arkadaşlarının katıldığı partide ise beyaz ip askılı mini bir elbise tercih etti.

Nişana katılan Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çifti de, Özdemir ve Koç ile çekilen fotoğrafı "Çok mutlu olun" notuyla paylaştı. İbrahim Büyükak ise eşi ve çiftle verdiği poza "Mutluluklar" notunu düştü. Demet Özdemir, daha önce Koç ile birlikteliği hakkında "İkimiz de birbirimize çok şanslı geldik. İkimiz de çok mutluyuz. Ben kendimi çok şanslı hissediyorum." ifadelerini kullanmıştı.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir