Ceyda Düvenci Ve Bülent Şakrak Boy Farkı?

Ceyda Düvenci Ve Bülent Şakrak Boy Farkı?
28.02.2023 22:43
Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak boy farkı nedir? Ceyda Düvenci’nin annesi neden görmüyor, Kaan Girgin ile neden ayrıldı, Kaan Girgin’den çocuğu var mı? Ceyda Düvenci Bülent Şakrak nasıl tanıştı, ne zaman evlendi, sevgilileri kimlerdir, çocuğunun babası kimdir? Ekranların en başarılı isimlerinden biri olan Ceyda Düvenci hakkında merak edilenler yazımızda. İşte detaylar.

Ünlü oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci’nin eşi Bülent Şakrak ile arasındaki boy farkı merak ediliyor. Ceyda Düvenci’nin boyu 1.73 cm, Bülent Şakrak’ın boyu ise 1.65 cm’dir. İkilinin arasında 8 cm boy farkı bulunmaktadır.

Ceyda Düvenci’nin Annesi Neden Görmüyor?

Ceyda Düvenci’nin annesi Zümrüt Düvenci resim öğretmenidir. Ceyda Düvenci tek çocuğudur. 7 Mart 1981 yılında bir Cumartesi sabahında yaşamış olduğu hazin bir kaza sonucunda gözlerini kaybetmiştir. Kaza sırasında Ceyda Düvenci henüz 3,5 yaşında olmasına rağmen kazayı ve hissettiklerini hiç unutamaz.

Ceyda Düvenci ve annesi Zümrüt Düvenci Bursa’da “Köşebaşı“ isimli tiyatro oyununu izledikten sonra Mustafa Kemal Paşa’ya doğru hareket edecek olan otobüse bindiler. Bir süre yol aldıktan sonra Zümrüt Düvenci otobüsün ön koltuğunda uyuyakaldı.

O sırada Ceyda Düvenci arka koltuklardan birinde oturuyordu. Daha sonrasında sarhoş olduğu anlaşılan sürücünün kullandığı otobüs ve karşıdan gelen minibüs çarpışmış ve çok büyük bir kaza meydana gelmiştir.

Ön camın patlaması sonucunda olay yerinde şoför vefat etmiş, Zümrüt Düvenci’nin ise burnu, elmacık kemikleri kırılmış ve üst çenesi kopmuştur. Öldü sanılan genç kadının nefes aldığı fark edilince hastaneye kaldırılmış, tedavisi boyunca İstanbul ve Londra’da birçok ameliyat geçirmiştir. Ancak göz sinirleri kopan ve tekrar iyileşme şansı olmayan Zümrüt Düvenci görme yeteneğini tamamen kaybetmiştir.

Kaan Girgin Ve Ceyda Düvenci Neden Ayrıldı?

Ceyda Düvenci ilk evliliğini meslektaşı Kaan Girgin ile yapmıştır. Çift 2000 yılında evlenmiş ve çok geçmeden 2002 senesinde boşanma kararı almıştır. Boşanma sebebi olarak şiddetli geçimsizlik ve ekonomik sebepler neden olarak gösterilmiştir.

Ceyda Düvenci Ve Kaan Girgin Çocuğu Var Mı?

Ceyda Düvenci’nin ilk evliliği Kaan Girgin ile olmuştur. Çift 2 sene evli kalmıştır. Ancak ünlü çiftin bu evlilikten çocukları bulunmuyor.

Bülent Şakrak Ve Ceyda Düvenci Nasıl Tanıştı?

Ceyda Düvenci meslektaşı Bülent Şakrak ile 2015 yılından beri mutlu bir evlilik sürdürmektedir. Çiftin bu evlilikten Okan Ali isminde bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncular “ Aşkın Kanunu“ adlı dizinin setinde tanışmış, set arkadaşlığı kısa sürede aşka dönüşmüş 2014 yılında tanışan çift çok geçmeden sade bir törenle evlenmiştir.

Bülent Şakrak Ve Ceyda Düvenci Ne Zaman Evlendi?

Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci 2014 yılında rol aldıkları dizi setinde tanışmış ve kısa sürede arkadaşlıkları aşka dönüşmüştür. Ünlü çift 2015 yılının Aralık ayında Kaz Dağları’nda sade ve sadece yakınlarının katılmış olduğu samimi bir törenle dünyaevine girmiştir. Aşkları ve mutlu evlilikleriyle örnek bir çift profili çizmektedirler.

Ceyda Düvenci Eski Sevgilileri Kimlerdir?

Başarılı ve yetenekli oyuncu Ceyda Düvenci oyunculuk performansı kadar aşk hayatı ile de sık sık ülke gündeminde yerini almaktadır. Bugüne kadar başından 3 evlilik geçen Düvenci’nin sevgilileri de merak edilmektedir. Ceyda Düvenci bu zamana kadar Özgür Çevik, İsmail Hacıoğlu, Can Tunalı ile aşk yaşamıştır.

Ceyda Düvenci’nin Çocuğunun Babası Kimdir?

Ceyda Düvenci iki çocuk annesidir. Kızı Melisa Nur ünlü iş adamı ve gazeteci olan Engin Akgün’dür. Çift 2008 yılında evlenmiştir ve 2011 yılında kızları dünyaya gelmiştir. 2013 yılında Engin Akgün’den boşanan Ceyda Düvenci daha sonrasında meslektaşı Bülent Şakrak ile nikah masasına oturdu ve 2017 yılında oğlu Okan Ali’yi dünyaya getirdi. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir