Caner Erkin ile İlgili Bütün Merak Edilenler

Caner Erkin ile İlgili Bütün Merak Edilenler
02.07.2022 09:45
Caner Erkin hakkında merak ettiğiniz birçok bilgiyi, yazımızda sizler için derledik ve bir araya getirdik. Özel hayatından, kariyerine kadar birçok bilgiyi yazımızda okuyabilirsiniz.

Caner Erkin, Balıkesir’in Edremit ilçesinde dünyaya gelmiştir. Ünlü futbolcu, kariyerine ilk olarak 2001 yılında amatör olarak başlamıştır. 2002 yılında Vestel Manisa Spora transfer olmuştur. 2002-2004 yılları arasında amatör olarak devam ettiği kariyerine, 2004 yılında takımı ile yapmış olduğu anlaşma ile profesyonel futbolcu olmuştur. 2004-2005 sezonunda Manisa Spor kadrosunda, 1. ligde kariyerine devam eden Caner Erkin, bulunduğu takımın 2005-2006 sezonunda Turkcell Süper Lig'e çıkması ile birlikte parlamıştır. Süper Lig'deki ilk golünü Malatya Spora karşı kazanan Caner Erkin, 2004-2007 yılları arasında ise Manisa Spor forması çatısı altında çıktığı 43 lig maçında, toplam 5 gol atabilmiştir.

Caner Erkin, 2007-2008 sezonunun öncesinde ise Rusya'nın çok eski futbol klüplerinden biri olan, CSKA Moskova ile, 4 milyon dolar karşılığından anlaşma imzalamıştır. Moskova kadrosu altında ilk maçına St. Petersburg karşısına çıkmış ve Rus ligindeki ilk golünü, 12 Temmuz 2008 tarihinde, Spartak Moskova takımına karşı atmıştır. Rusya'da oynadığı 49 maç içerisinde, sadece 1 gol atabilmiştir. Özel hayatı ile oldukça sık gündeme gelen Caner Erkin, eski eşi ile ayrılma aşamasındayken de magazin gündeminde sık sık konuşulmaktaydı. Şu an ki eşi ile son derece mutlu bir ailesi olan Caner Erkin, son dönemlerde magazinde eskisi kadar sık yer almamaktadır.

Caner Erkin’in Doğum Tarihi Nedir?

Caner Erkin, 4 Ekim 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Caner Erkin’in Eşi Kimdir?

Caner Erkin’in eşi, ünlü oyuncu Şükran Ovalı’dır.

Caner Erkin’in Eski Eşi Kimdir?

Caner Erkin’in eski eşi, Asena Atalay’dır.

Caner Erkin Kaç Yaşındadır?

Caner Erkin’in yaşı 33’dür.

Caner Erkin Aslen Nereli?

Caner Erkin, Balıkesir doğumlu ve aslen de Edremit doğumludur.

Caner Erkin ve Asena Atalay Neden Ayrıldı?

Caner Erkin ve Asena Atalay, büyük anlaşmazlıklar sonrasında ayrılma kararı vermiş ve davaları da fazlasıyla çekişmeli geçmiştir. Dedikodulara göre, davanın hakiminin bile illallah ettiği söylenmektedir.

Caner Erkin’in Burcu Nedir?

Caner Erkin, 4 Ekim 1988 doğumlu ve terazi burcudur.

Caner Erkin’in Boyu Kaçtır?

Caner Erkin’in boyu, 1,81’dir.

Caner Erkin Hangi Takımlarda Oynadı?

Caner Erkin’in Türkiye’de ve yurtdışında birçok takımda, kariyerini sürdürmüş bir futbolcudur. Caner Erkin’in oynadığı takımlar şu şekildedir;

-         Manisa Spor

-         CSK Moskova

-         Galatasaray Spor Kulübünde (kiralık olarak)

-         Fenerbahçe

-         İnter

-         Beşiktaş (kiralık olarak)

-         Beşiktaş

-         Fatih Karagümrük 

Caner Erkin Hangi Liseden Mezun?

Caner Erkin’in başarılı bir eğitim hayatı bulunmaktaydı. Edremit Körfez Anadolu Lisesini kazanan Caner Erkin, aynı okuldan da mezun olarak lise eğitimini tamamlamıştır.

Caner Erkin’in Kaç Çocuğu Var?

Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay’dan 1 erkek çocuğu ve şu an ki eşi Şükran Ovalı’dan olan 1 kız çocuğu vardır. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir