Sedef Kabaş Kimdir?

Sedef Kabaş Kimdir?
25.08.2021 17:58
Sedef Kabaş Kimdir? Sedef Kabaş Kaç Yaşında? Sedef Kabaş Boşandı Mı? Sedef Kabaş Alevi Mi? Evli Mi?

Türk haber sunucusu ve televizyon programcısı olarak yakından tanınan isim Sedef Kabaş, 1970 yılında Londra’da hayata merhaba demiştir. İlk eğitimlerini burada yer alan çeşitli okullarda alan Sedef Kabaş, ardından yurda dönmüş ve Özel Dost Lisesi’ni kazanmıştır. Üniversite tercihini Türkiye’nin köklü okullarından olan Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlayan Kabaş ardından bir burs kazanarak Amerika’da yüksek lisans yapmıştır. Boston Üniversitesi’nde tam burslu olarak yüksek lisans yaptığı eğitim dalı Televizyon Haberciliği üzerinedir. ATV, NTV ve STAR gibi Türk özel televizyonlarında programlar hazırlayıp sunan Sedef Kabaş, pek çok ünlü ismi de programında ağırlaması ile tanınırlık yakalamıştır. Kariyerine bir yerden devam ederken akademik kariyerini de sürdürmeye devam eden Sedef Kabaş Marmara Üniversitesi’nin doktora programına yerleşmiş ve buradan da başarı ile mezun olmuştur. Son olarak Tele1 televizyonlarında bulunan programlarda çalışırken buradan istifa etmesi son dönemin gündemine oturan konulardan biri olmuştur. Son günlerin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Sedef Kabaş hakkında tüm merak edilenler haberimizde…

Sedef Kabaş Boşandı Mı?

Sosyal medyanın gündem olan isimlerinden biri olan Sedef Kabaş’ın özel hayatına ilişkin pek çok soru akıllara gelmektedir. 2009 yılından beri hayat arkadaşı olan Rıdvan Yirmibeşoğlu ile evliliğinin sürüp sürmediği merak edilmektedir. Fakat edinilen bilgilere göre Sedef Kabaş ve Rıdvan Yirmibeşoğlu’nun evliliği hala devam etmektedir.

Sedef Kabaş Alevi Mi?

Sosyal medyada bulunduğu lüks yat iddiasının ardından tüm hayatı ve kişiliği merak edilen Sedef Kabaş’ın hakkında en fazla merak edilen konulardan bir tanesi de Sedef Kabaş’ın Alevi olup olmadığına ilişkin sorulardı. Fakat yapılan araştırmalara göre Sedef Kabaş’ın Alevi olup olmadığına ilişkin herhangi bir net cevaba rastlanmamıştır.

Sedef Kabaş Evli Mi?

Evet. Sedef Kabaş’ın resmi olarak evli olduğu bilinir. Ünlü sunucu ve eğitmen 2009 yılının haziran ayında Rıdvan Yirmibeşoğlu ile hayatını birleştirmiştir ve halen bu evlilik sürmektedir. Çiftin bir de Yavuz isimli bir erkek evlat olduklarını söylemek mümkündür. Sedef Kabaş ve Rıdvan Yirmibeşoğlu’nun on iki yıldır süren bir evlilikleri bulunur.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir