Büyü ve Ritüel Arasındaki Fark Nedir?

Büyü ve Ritüel Arasındaki Fark Nedir?
14.10.2022 16:35
Yüzyıllardır adeta gelenek haline gelmiş olan büyü, toplumumuzda çok rağbet gören olgulardandır. Günümüzde ise büyünün yerini ritüeller almıştır. Büyü ve ritüel arasındaki fark nedir, birini kendine bağlamak, rüyasına girmek için ritüel önerileri, cinsel ritüel, dolunayda ritüel nasıl yapılır? Dinde ritüel var mı, ritüel etkisi ne kadar sürer?

Büyü nesnellerle yapılarak, kendilerine göre dualar okunarak yapılır. Ritüel ise bir enerji akışı olmaktadır. Evrendeki enerji akışına göre ayın belli zaman dilimlerinde ritüeller uygulanır. Büyü daha çok cahil ve bilinçsiz insanların yaptıkları hurafe denilen bir nevi kötü enerjiden oluşur. Ritüel ise daha çok doğal yolla tamamen atmosferde olan enerjinin güçlendirilmesi ile gerçekleşir.

Birine Kendini Bağlamak İçin Ritüel Önerileri Nelerdir?

Birini çok seviyor fakat bir türlü frekanslarınız uyuşmuyorsa etkili bir ritüel yaparak, kendinize bağlayabilirsiniz. Bir kâğıda 7 gün boyunca kâğıda 40 defa beni seviyor yazısı yazarak, o kişiyi kendinize çekebilirsiniz. Enerji akışı ile o kişinin sizi düşünmenizi sağlayacaksınız. Diğer ritüel ise suya her sabah istediğiniz kişiye ne söylemek isterseniz onu söyleyin. Bu ritüeli 21 gün yaparak, o kişinin size sönmesini sağlayacaksınız.

Birinin Rüyasına Girmek İçin Ritüel Önerileri Nelerdir?

Dinimizde aslında belirli dualar ile kişilerin rüyasına girebilirsiniz. Dua ve ritüel aynı olmamakla beraber ortak noktaları inanç olmaktadır. o ritüeli inanarak ve sürekli yaptığınızda frekanslar devreye girer ve evren onu gerçekleştirmek için harekete geçer. Aynı dua okuyarak ve inanarak istediğimiz şeylerin gerçekleşmesi gibi. Her gün sabah kalkarak denize taşın üzerine kişinin rüyasına girmeyi yazarak, rüyasına girecekseniz. Bu ritüeli 40 gün yapmanız gerekir.

Cinsel Ritüel Nasıl Yapılır?

Ritüel antik çağlardan beri gelen bir nevi geleneklerden biridir. Cinsel ritüeller de çok yapılanlar arasında gelir. Eşinizle ya da sevgilinizle aranızdaki cinselliği arttırmak için bir takım ritüel yaparak bunu daha fazla güçlendirirsiniz. Partneriniz için kırmızı bir iç çamaşırı alarak ve onu ona vermeden 1 haftalık süreç gibi zamanda sürekli yastığınızın altında saklayın. Uyurken o iç çamaşırına hissettiklerinizi aktarın, daha sonra bunu partnerinize hediye edin. Böylece aranızdaki cinsellik hızlı şekilde gelişecektir.

Dolunayda Ritüel Yapılır Mı?

Her sene farklı zamanlarda yapılan ritüeller vardır. Bu ritüeller ay döngüsü veya dolunay döngüsü olarak karşımıza çıkar. Özellikle dolunay zamanı çok farklı şekillerde ritüeller yapılır. Bir cam kavanozun içine dileğinizi yazarak diğer dolunaya kadar dileğinizin kabul olacaktır. Cam kavanozun içinde her gün enerjinizi aktararak o dilek gerçekleşmektedir.

Dinde Ritüel Var Mı?

Dinde ritüel ve büyü gibi olgular yer almaz. Dinde sadece istediğiniz veya dilediğiniz ne varsa Allah’a inanarak dua şeklinde istemeniz önerilir. Ritüel veya büyüde de inanç esastır. Aslında enerjinizi istediğinize yönlendirdiğinizde ve inanarak dua ederseniz, yaradan istediğinizi yerine getirir. Bu tarz yapılan şeylerin hayrınıza olmadığını dinen yanlış olduğunu belirtmek isteriz.

Ritüel Etkisi Ne Kadar Sürer?

Ritüeliniz kabul olduğunda ona inandığınız için ömrünüz boyunca etkisi sürer. Çünkü bu olay enerji ve inanmaktan geçer. Bir defa kabul olduğunda her defasında ritüeliniz gerçekleşir. Çünkü o olguya inandınız ve gerçekleşmesi kişinin enerjisini o yöne gitmesini sağlar ve ritüelin etkisi kaybolmaz.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir