Bir Erkeğin Olgun Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Bir Erkeğin Olgun Olduğu Nasıl Anlaşılır?
03.01.2023 21:57
Erkekler ilgili merak edilen konuları sizler için araştırdık ve paylaşımda bulunduk. Bir erkeğin olgun olduğu nasıl anlaşılır, onuru nasıl kırılır, önceliği nasıl olursun, önceden ilişkiye girdiği nasıl anlaşılır? Bir erkeğin platonik aşık olduğu nasıl anlaşılır, pişman olduğunu nasıl anlaşılır, yorgunluğu nasıl alınır?

İyi bir ilişki başlangıcı yapmak isterseniz olgun davranan erkeklerle yola çıkmanız büyük bir şans olacaktır. Hem kadının yıpranmasını önler hem de ilişkinin aynı düzeyde ve güzel gitmesinde katkısı büyük olur. Erkeğin olgun olduğu kadını düşünerek hareket etmesinden hemen anlaşılır. Yapacağı planlarını önceden kız arkadaşına söyler ve onun var olduğunu bilerek hareket eder. Sürekli arar eğer rahatsız oluyorsa mesaj atarak ve bunu önceden belirterek hal ve hareketlerine çeki düzen verir.

Bir Erkeğin Onuru Nasıl Kırılır?

Erkeklerin belirli durumlarda onuru kırılabilir. Örneğin ona sen erkek misin daha beni koruyamıyorsun gibi cümleler söylediğinizde hemen tepki verebilir. Ya da tepkisiz kaır o ortamı terk eder. Ona aşalağıcı ve erkekliğine ve size karşı yaptığı durumların yetersiz olduğunu hissettirdiğiniz anda onuru kolay şekilde kırılacaktır.

Bir Erkeğin Önceliği Nasıl Olursun?

Bir erkeğin önceliği olmak her kadının başaracağı bir iş değildir. İpleri baştan sağlam tutmak gerekir. Eğer kadın kendine güveniyor ve her an terk etme duygusunu erkeğe hissettirirse erkek bundan korkar. Bir de deli gibi bağlanırsa artık ilk öncelik siz olursunuz. İpleri baştan sağlam tutarsanız önceliği hep kendinize verirsiniz.

Bir Erkeğin Önceden İlişkiye Girdiği Nasıl Anlaşılır?

Bir erkeğin önceden ilişkiye girdiği ve bir şeyler yaşadığı tavırlarından hemen belli olur. Kadınlara yaklaşma şekli daha hızlı ve utanma hissetmeden olur. Eğer ilişkiye girmeyen bir erkek olsaydı daha çekingen ve elini tutmakta bile korkan bir yapısı olur.

Bir Erkeğin Platonik Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Bir erkeğin platonik derecesinde aşık olması ilk o kişiye bunu belli etmemesi ile başlar. Daha sonra her gün ve her saniye çevresi ile onun hakkında konuşmak ister. Fakat karşı tarafın bunu duymasından çok çekinir. Sevgisini belli etmeden kendi içinde yaşamak ister.

Bir Erkeğin Pişman Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Bir erkek aldatma ya da yalan söyledikten sonra pişman hareketlerde bulunabilir. Örneğin karşı tarafa sürekli mesaj atarak kendini affettirmeye çalışır. Her fırsatta ona hediyeler almak ister ve onunla konuşmak için can çeker. Bu yüzden bazı erkekler bunu yalandan da yapabilir. Bu tarz hareketlerin ciddi olup olmadığı o kişiye güvenciniz ve aranızdaki bağa bağlıdır.

Bir Erkeğin Yorgunluğu Nasıl Alınır?

Erkek arkadaşınız ya da eşiniz yorgun olduğu zamanlarda çok stres yaratan ortamlarda bulundurmayın. Sakin ve güzel kelimelerle konuşarak onları anladığınızı söyleyin. Onlara güzel kelimeler söylemeniz bile yorgunluklarını gidermiş olur. Her fırsatta yanında olduğunu ve ona bunu hissettirmeniz yorgunluğunu alan durumlardan biridir. Diğer fiziksel temas öpme ve masaj yapma gibi bunlarda erkeklerin hemen geçebilen yorgunluklarını alan durumlardan biri olmaktadır.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir