Bensu Soral ve Eşi Hakan Baş Göcek’te Aşka Geldiler

Bensu Soral ve Eşi Hakan Baş Göcek’te Aşka Geldiler
10.06.2022 14:44
Ekranların beğenilen oyuncusu Bengü Soral televizyondan uzak oluşu ve özel hayatı ile ilgili gündem oldu. Bensu Soral, geçtiğimiz günlerde eşi Hakan Baş ile birlikte tatil sezonunu açtı. Ünlü çift, tekne tatili ile güzel anlar geçirdiğine dair görüntüleri ile geçtiğimiz aylarda evliliklerinde kriz yaşayan Bensu-Hakan çiftinin mutlu halleri göze çarpıyor. Bengü Soral ve Eşi Hakan Baş Romantik Tatili Nasıl Geçiyor? Daha fazlası ve son dakika gelişmeleri haberimizin detaylarında...

2018 yılında dünyaevine giren oyuncu Bensu Soral ile iş insanı Hakan Baş, bir süredir evliliklerinde kriz yaşıyordu. Geçtiğimiz aylarda bu konuyla ilgili açıklama yapan Hakan Baş, "Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var" demişti.

Ünlü isim, sözlerine; "Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz bazı konulardan dolayı yaklaşık bir aydır çalkantılı bir dönem geçirdiğimiz doğru. Bir yandan da toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Hassasiyet rica ediyoruz" diye devam etmişti.

Zorlu sürecin ardından aralarındaki buzları eriten Bensu Soral-Hakan Baş çifti, yeni yılı Paris'te karşılamıştı. Soral, eşiyle birlikte yer aldığı fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak, ilişkilerine yeniden şans verdiklerini duyurmuştu.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan güzel oyuncu, geçtiğimiz haftalarda giyilebilir NFT parçalarının holografik bir defileyle tanıtıldığı, bir erkek giyim markasının yeni koleksiyon lansmanına katılmıştı.

Kardeşi Bedirhan Soral'ı yalnız bırakmadığını söyleyen Soral, eşi Hakan Baş’ın kıyafetlerine karışıp karışmadığının sorulması üzerine; "Yok asla karışmaz. Zaten tarzlarımız aynı. Hakan’ın istediği gibi giyiniyorum bence" yanıtını vermişti.

Teyzeliğin tadını çıkarmak istediği için ekranlardan uzak kalacağını söyleyen Bensu Soral, tatil sezonunu açtı. Eşi Hakan Baş ile tekne tatiline çıkan oyuncu, güvertede verdiği pozları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Bengü Soral ve Eşi Hakan Baş Romantik Tatili Nasıl Geçiyor?

Deniz ve güneşin tadını çıkaran Bensu Soral ve Hakan Baş tatillerinin son günü yakın arkadaşları Semih Kaya ve eşi Yasemen Saylar ile Göcek’te objektiflere yansıdı. Uzun süre koy arayan yakın dostlar, üç kez yer değiştirip sonunda Bedri Rahmi koyuna demirlediler. Denize önce Semih Kaya ile eşi Yasemen Saylar girdi. Birlikte deniz yatağında güneşlenen çift keyifli anlar yaşadı.

Daha önce evliliklerinde sorun yaşayan Bensu Soral ve Hakan Baş’ın mutlu halleri dikkat çekti. Güzel oyuncu, Hakan Baş’a önce masaj yaptı sonra da eşini öpücüklere boğdu. 

Teknenin neşe kaynağı da Bensu Soral oldu. Çalan müziğe elleriyle tempo tutan 31 yaşındaki Soral, “Bakın size ne yapacağım?” diyerek ağzına doldurduğu suyu yukarı doğru fırlatarak herkesi güldürdü.

Bir ara denizde öpüşen Soral ile Baş, daha sonra teknede romantik dakikalar yaşadı. Soral ve Baş birlikte bindikleri deniz yatağında keyifli dakikalar geçirdi. Denizden Bensu Soral’dan daha önce çıkan Hakan Baş, eşine havlusunu tutmayı ihmal etmedi.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

MAGAZİN Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir