Beamng Drive Telefona Nasıl İndirilir?

Beamng Drive Telefona Nasıl İndirilir?
20.12.2022 21:39
Bir programı bilgisayara indirmek ya da kurmak oldukça basitken bu durum telefon için aynı şekilde değildir. Beamng drive, bully, brawl stars telefona nasıl indirilir? Bip, bip şarkı, bilgisayar oyunları telefona nasıl indirilir? Telefona indirmek istediğiniz oyun ya da uygulamaları sizler için derleyip nasıl indirebileceğinize çözüm yolları aradık.

BeamNG drive, Alman BeamNG video oyun geliştiricisi şirket tarafından 2013 yılında piyasaya sürülen bir araç sürme simülasyonudur. Oyunun, gerçekçi yol tutuş hissiyatı ve yapılan kazaların gerçeği çok fazla andırması ilgi çekmesini sağlamıştır. Beamng drive, bilgisayar için çıkarılmış son derece geniş kapsamlı ve gelişmiş bir simülatördür. Bu oyunun istediği sistem gereksinimlerini herhangi bir telefonun karşılaması oldukça zordur. Bundan dolayı, Beamng drive oynamak istiyorsanız bilgisayarınızdan Steam üzerinden satın alıp oynayabilirsiniz.

Bully Telefona Nasıl İndirilir?

Bully, ilk kez 2006 yılında PS 2 konsolları için piyasaya sürülen bir açık dünya oyunudur. Bir aksiyon – macera oyunu olan Bully, sonradan telefon ve bilgisayarda oynamak için de yeni sürümleri oluşturulmuştur. Bully uygulamasını telefonunuza indirmek için telefonunuz Android sistemi ise Google Play Store üzerinden İOS sistemi ise Apple Store üzerinden satın alarak indirebilirsiniz. Ancak bu oyunu indirmeniz belli miktarlarda ödeme yapmanız gerekmektedir.

Brawl Stars Telefona Nasıl İndirilir?

Brawl Stars, 2018 yılında telefon devi oyun geliştiricisi Supercell tarafından piyasaya sürülen bir, çok oyunculu savaş oyunudur. Supercell, Finlandiya’da kurulan bir video oyunu şirketidir ve 2010 yılında kurulmuştur. Bu şirket, Clash of Clans, Hay Day, Boom Beach ve Clash Royale gibi birçok oyunun sahibidir. Kurulduğundan beri adını sık sık duyuran bu şirket çıkardığı birçok oyunda kısa sürede geniş kitlelere ulaşmıştır.

Bu oyunu telefona indirmek oldukça kolaydır. Telefonunuz Android sistemi ise Google Play Store üzerinden İOS sistemi ise Apple Store üzerinden oyunu rahatça indirebilirsiniz. Bu oyunu indirmek için sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Bip Telefona Nasıl İndirilir?

Bip, 2013 yılında Turkcell tarafından piyasaya sunulan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Bip uygulamasını kullanabilmek için illaki Turkcell hatta sahip olmanız gerekmemektedir. Bip, herkesin kullanabileceği bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bip uygulamasını telefonunuza indirmek istiyorsanız; telefonunuz Android sistemi ise Google Play Store üzerinden İOS sistemi ise Apple Store üzerinden ya da Huawei AppGallery üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Bir Şarkı Telefona Nasıl İndirilir?

Telefonunuza bir şarkı ya da bir video indirmek istiyorsanız bunun birçok yolu bulunmaktadır. Öncelikli olarak Spotify ya da YouTube Premium gibi uygulamalara sahipseniz beğendiğiniz şarkıda indirme butonuna basmanız yeterli olacaktır. Ancak uygulamalara para vermek istemiyorsanız ve telefonunuza şarkı ya da video indirmek için de birçok internet sitesi ve uygulama bulunmaktadır. MYT müzik ve Snapshot bunlardan sadece birkaç tanesidir.

Bilgisayar Oyunları Telefona Nasıl İndirilir?

Bilgisayar oyunları genellikle yüksek sistem gereksinimleri isteyen ve oldukça fazla yeterli indirme alanı isteyen oyunlardır. Bundan dolayı birçok bilgisayar oyununu telefondan oynamak imkansızdır. Ancak telefondan oyun oynayan kitle, bilgisayardan oyun oynayanlara göre oldukça fazla olduğu için birçok şirket beğenilen oyunlarının telefon sürümlerini de çıkarmaktadır. Eğer oynamak istediğiniz oyunun telefon sürümü yoksa apk bir şekilde indirip oynamaya çalışmanız telefonunuza zarar verebilmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir