Başak Burcu Erkeği Zayıf Yönleri Nelerdir?

Başak Burcu Erkeği Zayıf Yönleri Nelerdir?
19.01.2023 01:05
Hepimizin güçsüz tarafları ve zayıflıkları vardır. Peki zayıf yanlarımız nelerdir? Başak, Terazi erkeği, Koç, Oğlak kadını zayıf yönleri nelerdir? Yengeç Akrep, Aslan kadını zayıf yönleri nelerdir? Bu yazımızda güçsüz taraflarımıza ve zaaflarımıza daha yakından bakıyoruz.

Başak burcu temiz, tertipli ve düzen seven insanlardır. Ancak düzen arayışları onları mükemmel olma düşüncesine itmektedir. Bu nedenle hem kendilerini hem de etraflarındaki insanları stres altına sokabilirler. Huzursuz insanlardır. En zayıf yönlerinden biri de affetmeyi ve konuları kapatmayı becerememeleridir. Ayrıca cesur insanlar değildir. Durduk yere karamsarlığa kapılabilirler.

Terazi Burcu Erkeği Zayıf Yönleri Nelerdir?

Terazi erkekleri genel olarak kolay arkadaşlık kurabilen, eğlenceli,  anlık hissettikleri duygular ile hareket eden, sabırsız ve tembel bir burçtur. Bu özellikleri bir Terazi erkeğinin en zayıf yönlerinden biridir. Bir ortamda canlarının sıkılması o ortamı bozmaları için yeterli sebeptir. Ayrıca Terazi erkekleri geri çevrilmekten ve görmezden gelinmekten hoşlanmaz hatta bunu kaldıramazlar.

Koç Burcu Kadını Zayıf Yönleri Nelerdir?

Samimi, tutkulu ve inatçı kadınlardır. Hareketsiz ve durağan bir yaşantıdan ve insanlardan hiç hoşlanmazlar. Onlar için daima aktif olmalı ve bir amacın peşinde koşmalıdırlar. Koç kadını ayrıca agresif, huysuz, sabırsız ve zaman zaman dengesiz insanlardır.  Koç burcu kadının en zayıf yönü sabırsız olmalarıdır.  Ateş grubuna dahil olan bu burcun kadınları tutkulu ve girişimci bir ruha sahip olsalar da, onları yükselmekten ve başarıdan alıkoyan en zayıf yönleri çok sabırsız kimseler olmalarıdır diyebiliriz.

Oğlak Burcu Kadını Zayıf Yönleri Nelerdir?

Becerikli, çalışkan, disiplinli ve mesafeli insanlardır. İddialı ve iddialarının altını doldurabilecek donanımda olan son derece akıllı ve gösterişli kadınlardır. Güçlü bir kişiliğe sahiptirler. Fakat Oğlak kadınının en zayıf yönü ani karamsarlık duygusuna kapılmalarıdır. Ayrıca sabit fikirlidirler. Bir karar ya ada düşünce onlara zarar bile getirecekse o kararda ısrarcı olurlar.

Yengeç Burcu Kadını Zayıf Yönleri Nelerdir?

Son derece evcimen, anaç ve duygusal kadınlardır. Empati yetenekleri yüksek ve akıllıdırlar. Yengeç burçları ayrıca çok alıngan insanlar olurlar. Bazen neye alındığını anlamakta güçlük bile çekebilirsiniz. Hemen iç dünyalarına kapanır ve iletim kurmaktan kaçınırlar. Ancak bir Yengeç kadının en zayıf yönü yeniliklere kapalı ve yeniliklere ayak uydurmakta güçlük çekmesidir. Konfor alanı içinde, kabuğunda kalmak ister. Bundan dolayı hayatına yeni girecek her türlü fırsatı kaçırma potansiyeline sahiptir.

Akrep Burcu Kadını Zayıf Yönleri Nelerdir?

Akrep burcu kadınları tutkulu ve duygularını uçlarda yaşamayı seven, empati yetenekleri yüksek, ailesine ve sevdiklerine karşı son derece sevecen ve bağlı insanlardır. Bir Akrep burcu kadınının en zayıf yönü ise hatalarını kabul etmekte zorlanmalarıdır. Ayrıca Akrep burcu insanlarının kadın ve erkek olarak en zayıf yönü kıskanç ve kindar olmalarıdır.

Aslan Burcu Kadını Zayıf Yönleri Nelerdir?

Lider ruhlu, inatçı ve cana yakın olan Aslan burcu kadınlarının ayrıca kibirli insanlardır. Kendilerine olan özgüvenleri çok yüksektir. Bunu çoğu zaman kibirli olmayla karıştırırlar. Aslan burcu kadının en zayıf yönlerinden biri esnek olamamalarıdır. Herkes hata yapabilir. Ama bir Aslan burcu kadınına değil. Tahammülsüzdürler. Tahammül etme konusunda oldukça zayıftırlar. Bu da onları hata yapmaya sürükler.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir