27 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları: Korkularınızla Yüzleşin!

27 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları: Korkularınızla Yüzleşin!
26.07.2022 19:00
27 Temmuz 2022 günlük burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova, Balık burçlarını neler bekliyor? Burcunuzda yaşanacak değişiklikler neler? İşte, 27 Temmuz 2022 burç yorumları…

Günlük burç yorumları köşemizde bugün 27 Temmuz 2022 günlük burç yorumlarını sizin için derledik. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova, Balık burçlarının günlük burç yorumlarına hep birlikte göz atalım.

Koç Burcu (21 Mart- 19 Nisan)

Sevgili Koç, evren sizi sorumlu bir şekilde eğlenebildiğiniz sürece bir partiye davet ediyor. Gerekli olmayan aktiviteler veya eğlenceli partiler, o an için size ne kadar eğlenceli geliyorsa gelsin, uzun vadede başınızı belaya sokabilir. Dikkatli olmazsanız, kötü kararlar verebilir ve hatta hayatınızdaki otorite figürleriyle başınızı derde sokabilirsiniz!

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, eskiden sizi endişelendiren bir durum, muhtemelen hiç beklemediğiniz bir zamanda karşınıza çıkabilir. Geçmiş deneyimleriniz nedeniyle bu kişiden veya şeyden doğal olarak kaçınabilirsiniz. Ancak, artık daha güçlü ve daha cesur olduğunuz için üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey değil. Endişelerinizi kabul etmek, onları çözmenin ilk adımıdır.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, açgözlü olmak şu anda başınızı belaya sokabilir. Pahalı harcamalar yaparak, birini hayatınızda tutmaya çalışıyor olabilirsiniz. Ancak her şeye sahip olmaya çalışarak, potansiyel olarak kendinizi hayal kırıklığına uğratıyorsunuz. Bu nedenle başkalarına size nasıl davranmasını istiyorsanız öyle davrandığınızdan emin olun. Sadece adil olanı yapın.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, kontrol ile ilgili korkular yaşayabilirsiniz. Geçmişte sorumluluk almak istememiş olabilirsiniz çünkü henüz kendinizi hazır hissetmiyor olabilirsiniz ya da çok fazla baskı hissediyorsunuz. Şimdi ise bir adım atmanız ve sorumluluk almanız istenebilir. İşleri elinize almak için mükemmel bir iş yapmak zorunda değilsiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Haziran)

Sevgili Aslan, bugün kendinize öncelik vermek daha doğal bir hale gelecek.  Kendinizi çok iyi hissetmeseniz bile, bu fırsatı geçmişte neler yaptığınızı görmek için kullanabilirsiniz. Evren sizi yavaşlamaya ve kendinizi yormaktan kaçınmaya zorluyor olabilir. Yaptığınız şeyler için harcadığınız çabayı kabul etmek ve takdir etmek için zaman ayırın. Öte yandan, zamanınızı ve enerjinizi nasıl harcadığınızı yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Programınızın sağlıksız bir şekilde dolu olduğunu keşfedebilirsiniz.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, isteseniz de istemeseniz de mahremiyetin faydalarını öğrenmek üzere olabilirsiniz. Bu, bir meslektaşınızın alanınızı işgal etmesi veya kendi aşırı paylaşımınız nedeniyle olabilir. En azından herkesin özel olarak öğrenemeyeceği kadar kişisel olan şeylerin etrafında bir gizem havası yaratmanın yanlış bir tarafı yok. Birisi aklınıza gelebilecek tüm sorular sorsa bile, her şeyi anlatmak zorunda değilsiniz. Çünkü bu kişilerin niyetleri çok iyi olmayabilir.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)


Sevgili Terazi, aile ile ilgili zorluklar bugün gün yüzüne çıkabilir. Ailenizden birisinin sosyal medyada yaptığı paylaşımlar yüzünden utanabilirsiniz. Öte yandan, ailenizle yaşadığınız bir anlaşmazlık halka açık bir ortamda çok yüksek sesle de konuşulabilir.  Ailenizin davranışları üzerine bir yere saklanmak isteyebilirsiniz. Ancak, müdahale etmemeniz ve ateşi körüklememeniz muhtemelen en doğrusu olacaktır.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

Sevgili Akrep, söyleyeceklerinize dikkat etmeniz gereken bir gün. Sosyal medyada paylaştığınız bir gönderi veya halka açık bir yerde söylediğiniz bir şey yüzünden başınız ağrıyabilir. Bu sebeple açıklamalarınızı desteklemeye hazır olun, çünkü birinin sözlerinize meydan okuma olasılığı yüksektir. Sözlerinize sadık kalın!

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, şu anda yeni bir eğitim alıyor olabilirsiniz. Çocukken iyi olmadığınız veya öğrenmediğiniz bir konu hayatınıza yeniden girebilir. Bu aktivitede yetenek ya da deneyim eksikliğiniz olsa da pes etmeyin. Başlangıçta harika olmasanız bile denemeye devam etmek için kendinize meydan okumak, gerçekten gelişebilecek birinin işaretidir. Kendinizi geliştirmeyi seçin.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Sevgili Oğlak, hayatınızdaki dönüşümler şu anda size fazla geliyor olabilir. Hayatınız çok farklı bir aşamadayken eskiden tanıdığınız bir kişi yeniden ortaya çıkabilir. Bu kişi de değişiklikler yaşamış olsa da, sizin değişiminizi görünce şok olabilir veya bunu onaylamayabilir. Bu, özellikle birbirinizi uzun süredir görmediyseniz olasıdır. Açık fikirli olmalarını ve onların da farklı olduklarını ve onların değişikliklerini kabul ettiğinizi hatırlamalarını isteyin.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)


Sevgili Kova, korku şu anda sizi çalıştığınız işten alıkoyuyor olabilir. Öne çıkma ve ilgi odağı olma veya yarattığınız bir şeyi sergileme fırsatı size sunulabilir. Göz korkutucu fırsatlardan kaçınmak için bir bahane bulmak isteyebilirsiniz, ancak gölgelerde saklanmamalısınız! Korkunç gelse bile, işe dalın ve hak ettiğiniz değeri isteyin.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, herhangi bir dış uyarıcı bugün iç güvenlik duygunuzu test edebilir. Birileri sizin güçlendiğinizi veya kendinizden daha emin olduğunuzu fark etmiş olabilir ve kendi güvensizliklerinden dolayı sınırları aşabilir ve sizi bir şekilde büyümenizi kanıtlamaya zorlayabilir. Nasıl yaşanacağına dair sayısız farklı bakış açısı olsa da, sadece size neşe verenleri takip etmeniz gerekir. Güçlü kalın ve onlara bir tepki tatmini yaşatmamaya çalışın.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir