Balkan Ninnisi 2.Bölüm Full İzle: Heyecan Dorukta!

Balkan Ninnisi 2.Bölüm Full İzle: Heyecan Dorukta!
22.06.2022 14:58
28 Haziran 2022 tarihinde TRT1 ekranlarında yayınlanan Balkan Ninnisi 2.Bölüm ile izleyiciye macera dolu anlar yaşatıyor. Balkan Ninnisi 2.Bölüm ile bu hafta da izleyiciyi heyecanı doruklarda yaşıyor. Balkan Ninnisi 2.Bölüm Full İzle! Balkan Ninnisi 2.Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Balkan Ninnisi 2.Bölüm ile hayranlarına heyecan dolu anlar ile karşılıyor. Balkan Ninnisi dizisi yayınlanan son bölüm ile hayranlarının beğenisini kazanıyor. Balkan Ninnisi 2.Bölüm ile bu hafta da heyecan dolu yeni gelişmeler ile ekranların başında yerini alıyor. Balkan Ninnisi 2.Bölüm ile TRT1 ekranlarında sizlerle..

BALKAN NİNNİSİ 2.BÖLÜM FULL İZLE:

"Balkan Ninnisi", tam 600 yıl Osmanlı şehri olarak kalmış, bir tarafında Türk ve Arnavutların diğer yanında Makedonların yaşamlarını sürdürdüğü Üsküp'te, farklı milletlere mensup iki gencin, sevdaları uğruna imkansızı başarmak için verdikleri mücadelenin öyküsünü anlatıyor. Film elemelerine giden Yuvanko ile Ertan aynı fimde kültür farlılığının aşk hikayesini canlandıracak. Heyecan dolu bir bölüm.

Balkan Ninnisi 2.Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

BALKAN NİNNİSİ SON BÖLÜMDE NE OLDU?

“Vardar Nehri’nin ikiye böldüğü Üsküp şehrinde, nehrin bir tarafında Makedonlar; diğer tarafında Türkler ve Arnavutlar yaşamaktadır. İki tarafı birleştiren Taş Köprü’den ismini alan köfteci dükkanının sahibi Süleyman Usta ve ailesi, evin genci Ertan’ın İstanbul’dan Üsküp’e dönüş heyecanını hep birlikte kaldıkları tarihi konakta yaşamaktadırlar. Evin iki oğlundan biri olan Ertan; üniversiteyi bitirmiş, yurduna geri dönüyordur. Başta dayısı Süleyman ve annesi Neriman olmak üzere bütün aile Ertan’ı mimar olarak beklemektedir. Yıllar önce depremde yıkılmış olan, evin dedesi Zübeyir’in imamı olduğu camiyi Ertan’ın mimarlığı sayesinde yeniden yapmanın hayalini kurmaktadırlar. Oysa Ertan’ın okuduğu bölüm de camiyi yapmak için seçeceği yöntem de bambaşkadır.

Öte yanda annesi Elena’nın baskısıyla Viyana’da siyaset bilimi okuyan ve Ertan gibi şehre dönüş yapan Jovanka; istemediği, her detayı kendi iradesi dışında planlanmış bir hayatla yüzleşecektir. Arzusu sanatla uğraşmak olan Jovanka, annesi Elena’nın otoritesinden sıyrılıp kendi hayatı uğruna mücadeleye girişeceği kısmın başındadır. Bu mücadelesindeki en yakın destekçileri babası Daniel ve kız kardeşi Maria olacaktır.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir