Bahar Feyzan Kaç Yaşında?

Bahar Feyzan Kaç Yaşında?
18.10.2022 22:01
Ekranlarda en çok öne çıkan isimlerin başında mesleğinden dolayı muhabir ve haber sunucuları yer almaktadır. Bahar Feyzan kaç yaşında, sevgilisi kimdir, aslen nereli, boy ve kilosu kaçtır? Gülbahar Feyzan KRT’den ayrıldı mı, eski sevgilisi kimdir, hangi partiden, kitapları nelerdir, nerede çalışıyor? Sorularının cevaplarını sizler için derledik.

Gülbahar ya da Bahar Feyzan 8 Temmuz 1979 İstanbul doğumlu olup Türk muhabir ve haber sunucusudur. Lise Bayrampaşa Endüstri Meslek Lisesi’nde okuyan Bahar Feyzan, Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur.

Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra New York’ta ekonomi üzerine yüksek lisans yaptı. 1998 ve 2001 yılları arasında özel şirkette müşteri temsilcisi olarak çalışan Bahar Feyzan, Muhabirlik ve meslek hayatına atıldıktan sonra birçok kanalda çalıştı.

1979 İstanbul doğumlu ve burcu Yengeç olan Bahar Feyzan, 2022 yılında 43 yaşındadır.

Bahar Feyzan Sevgilisi Kimdir?

Türk muhabir ve haber sunucusu olan Bahar Feyzan daha önce hiç evlilik yapmamıştır. Bahar Feyzan sosyal medya hesaplarından özel hayatı ile alakalı paylaşım yapmamaktadır. Ancak, bekar olan Bahar Feyzan’ın bir dönem iş adamı olan Öner Fırat ile birlikte olduğu bilinse de şu anda bu konu ile alakalı bir bilgi yoktur.

Bahar Feyzan Aslen Nereli?

Bahar Feyzan ailesi ile gündeme gelmeyen ve özel hayatını oldukça gizli tutmaya çalışan bir televizyon sunucusudur. Muhabir ve sunucu olmasının yanı sıra yazdığı kitaplar ile de adından oldukça söz ettirmektedir.

Bahar Feyzan İstanbul doğumludur. Aynı zamanda İstanbul’da yaşayan sunucu Bahar Feyzan’ın aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Bahar Feyzan Boy ve Kilosu Kaçtır?

Sosyal medyada ve TV ekranlarında görmeye alışık olduğumuz Bahar Feyzan, haber sunucusu, muhabir ve yazardır. Aynı zamanda araba kullanmayı çok sevdiğini söyleyen Bahar Feyzan formula  1 yarışlarını da oldukça sevmektedir. Kendisi hakkında çok bir şey paylaşmayan Bahar Feyzan’ın boyunun kaç olduğu bilinmemektedir.

Bahar Feyzan Krt'den Ayrıldı Mı?

1998 yılından beri sektörde fiilen faaliyet gösteren Bahar Feyzan birçok TV kanalında çalışmıştır. En bilinen anılarından bir tanesi dünya yıldızlarından biri olan Brad Pitt ile yaptığı röportaj olan Bahar Feyzan, KRT TV’de yayınlanan ‘Fikrini Söyle’ programının moderatörlüğünü üstlenmişti. Ancak, kısa süre sonra programdan ayrıldı.

Bahar Feyzan’ın KRT TV ile yollarını ayırması büyük yankı uyarmıştı. KRT TV ile fikir uyuşmazlığından dolayı yollarının ayrıldığını söyleyen Bahar Feyzan iş hayatına başka yerler ile devam etmektedir.

Bahar Feyzan Eski Sevgilisi Kimdir?

Mesleği ile ön plana çıkan Bahar Feyzan birçok kanalda sunuculuk yapmıştır. Aynı zamanda ünlü isimlerle de birçok röportajı vardır. Özel hayatı ile gündeme çok sık gelmeyen Bahar Feyzan’ın eski sevgilisi ünlü iş adamı Öner Fırat’tır.

Bahar Feyzan Hangi Partiden?

Siyaset gündemine dair yaptığı programlarla oldukça dikkat çeken Bahar Feyzan haber sunucusudur. Bahar Feyzan ekranlardan görmeye alışık olduğumuz bir sima olmakla beraber mesleği gereği özel hayatını gizli tutmaktadır. Bahar Feyzan, hangi siyasi partiden olduğunu da gizlemektedir.

Bahar Feyzan Kitapları Nelerdir?

Bahar Feyzan, haber sunucusu ve muhabir olmanın yanı sıra kitapta yazmaktadır. Yazdığı üç kitabı yayınlanan Bahar Feyzan 4 yılda toplam 3 kitap çıkarmıştır. Bahar Feyzan kitapları sırasıyla;

-         Aşk Yolcusu 2014,

-         Struma Aşk Yolcusu 2015,

-         Adım Nisan 2018 tarihlerinden çıkmıştır.

Bahar Feyzan Nerede Çalışıyor?

Bahar Feyzan iş hayatına 1998 yılında başlamakla beraber yaklaşık 3 yıl boyunca özel bir şirkette müşteri temsilciliği yapmıştır. Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü olan Bahar Feyzan, 2001-2003 yıllarında Habertürk’te mesleğine başlamıştır.

2003-2005 yıllarında NTV Haber’e geçen Türk muhabir ve sunucu Bahar Feyzan, 2006 yılında Star TV Ana Haber Sunuculuğuna başlamıştır. 2007-2009 yıllarında Kanal24 Haber, 2010 yılında TRT TÜRK, 2011 yılında ise TV8’ de çalışmıştır. Ardından 2021 yılında TV100 ve KRT’de çalışmıştır.  Şu anda birçok Youtube kanalına konuk olan Bahar Feyzan, paylaşımlarına sosyal medyadan devam etmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir