Astroloji ile Ruh Eşinizi Nasıl Bulabilirsiniz?

Astroloji ile Ruh Eşinizi Nasıl Bulabilirsiniz?
25.07.2022 19:43
Ruh eşinizi bulmak büyük ölçüde bir sayı oyunudur: Ne kadar çok yere giderseniz ve ne kadar çok insanla tanışırsanız, "o kişi" ile karşılaşma olasılığınız o kadar artar. Ancak, Astroloji ''Ruh eşimi nasıl bulabilirim? Astrolojiye göre kiminle uyumluyum? gibi soruların yanıtları hakkında fikir vererek şansınızı artırmanıza yardımcı olabilir.

Astroloji, uyumlu olduğunuz alanları bulmanız için yardımcı olabilir. Kiminle kalıcı bir aşk yaşayabileceğinizi ve nerede kıvılcımlar yaratabileceğinizi öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz. 


Koç Burcu (21 Mart - 19 Nisan)

Bir Kova'nın öngörülemez oluşu sizi diken üstünde tutacak ve ilişkinizin asla eskimeyeceğini garanti edecek. Bu özgür ruhları; kafelerde, siyasi mitinglerde veya en sevdikleri amaçlar için çalışırken arayın. 

Boğa Burcu (20 Nisan - 20 Mayıs)

En iyi eşleşmelerinizden biri olan Başak'ı bulmak için burnunuzu bir finans kulübüne kadar takip edin. Bu burç çok fazla tutumlu. Ayrıca sağlık ve zindelik ile de ilgilenirler, bu nedenle spor salonları bir Başak burcu için iyi bir yer olabilir. Utangaç olma eğiliminde olduklarından, ilk hareketi sizin yapmanız gerekecek.

İkizler Burcu (21 Mayıs - 20 Haziran)

Eşiniz, Hava burcunuz Terazi. Bu cesur tipler kitap kulüplerinde, siyasi tartışmalarda ve yüksek öğrenimde entelektüel teşvik ararlar. Ama aynı zamanda tam bir sosyal hayata sahip olmayı severler, bu yüzden bir partide biriyle karşılaşmanız muhtemeldir. Size ayak uydurabilecek konuşkan birini bulana kadar partiye karışın.

Yengeç Burcu (21 Haziran - 22 Temmuz)


Uyumlu partneriniz rüya gibi bir Balık. İkiniz de Su burcu olduğunuz için dünyayı duygularınızla algılarsınız. Balık ruh eşinizi; deniz kıyısında, yeni bir çağ kitapçısında veya bir meditasyon inziva yerinde arayın. İkiniz de aktif hayal gücünüzü ortaya koyduğunuzda, anında bir enerji hissedeceksiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Ruh eşiniz eğlenceyi seven bir Yay burcu olabilir. Ateşli eşiniz bulmak için bir seyahat kulübüne katılın veya bir gemi yolculuğuna kaydolun. İkiniz de dışarı çıkmayı ve yeni insanlarla tanışmayı sevdiğiniz için birbirinizi bulma şansınız yüksek. Sadece doğal olanı yapmaya devam edin ve sonunda yolunuz kesişecektir.

Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sizin gerçekçi potansiyel ortağınız bir Boğa. Bu şehvetli ruhlar, ayırt edici tatlarıyla bilinir, bu nedenle bir gurme yemek kursu veya şaraphane turunu ziyaret edin. Çiftçi pazarları, taze ürünleri incelerken örnekleri tatmayı seven bu gurmeler için de favori uğrak yerlerdir. 

Terazi Burcu (23 Eylül - 22 Ekim)


Bir sonraki sanat galerisi açılışınızda, en ilgi çekici sohbet uzmanına göz kulak olun. Bu konuşkan İkizler burcu, sizin mükemmel eşiniz olabilir. Onunla konuşmayı başlat ve gösteri hakkında çirkin bir yorum yap. Hafif yürekli bir hazır cevap ortaya çıkarsa, harekete geçmeniz için ipucunuz budur.

Akrep Burcu (23 Ekim - 21 Kasım)

Bir ağ kulübünde Oğlak burcunuzu arayın. Sahada çalışan ve isim alan kişi o olacak. Kendinizi tanıtın ve bir kartvizit değişimi başlatın. Unutulmaz bir izlenim bırakmak için o manyetik gözlerinizi kullanın.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)

Bir sonraki partinizde, ilgi odağı gibi görünen kişiyi arayın. Bu, kalabalığı eğlendirmeyi seven Aslan burcu, ruh eşiniz olabilir. Aslanlar ayrıca çocuklardan hoşlanırlar ve sıklıkla kendi çocukları veya yeğenleri ve yeğenleriyle birlikte okul gezilerine ve okul sonrası programlara katılırlar.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)

Şehrinizde katılımcıların farklı karakterler oynadığı ve bir gizemi çözdüğü gizemli bir akşam yemeği kulübü varsa, bazı Akreplerin ortaya çıkacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca insan ruhunun derinliklerine inmeyi severler, bu yüzden ruhun gizemlerini keşfeden kendi kendine yardım seminerlerine veya atölye çalışmalarına katılmayı deneyin.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)


Bir iş veya grup etkinliğine liderlik eden Koç burcu ruh eşiniz olabilir. Bilinen spor meraklıları olduklarından, özellikle konu macera olduğunda, keşif kulüpleri gibi organizasyonlar onları aramak için iyi yerlerdir.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Ruh eşiniz olan Yengeçler, eve yakın kalmayı sever, bu yüzden bulabildiğiniz kadar çok mahalleyi dolaşın ve partileri engelleyin. Eğer sinsi sinsi dolaşmanız gerekiyorsa, şehrinizdeki yerel etkinliklere gidin! Bu evcil burçların pazarlık hazineleri aramayı sevdiği ikinci el mağazaları sık sık ziyaret edin.


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir