Dragos Sosyal Tesisleri Marmaray Hangi Durak?

Dragos Sosyal Tesisleri Marmaray Hangi Durak?
26.12.2023 00:41
Dragos sosyal tesisleri Marmaray, deposite AVM, dt2 Ortaköy hangi durak? DT1 Ortaköy, Dr Sadi Konuk hastanesi hangi durak? İstanbul’un belli noktalarının hangi durakta yer aldığına dair hazırlamış olduğumuz yazımıza göz atabilirsiniz.

Dragos Sosyal Tesisleri, İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunmaktadır. Marmaray tren hattı, Anadolu Yakası'ndan Avrupa Yakası'na geçişi sağlayan ve birçok durak üzerinden hizmet veren bir raylı sistemdir.

Dragos Sosyal Tesisleri'ne Marmaray ile ulaşmak istiyorsanız, Pendik istikametine seyahat eden Marmaray hattını kullanabilirsiniz. Pendik istikametindeki son durak, Bostancı istikametinden gelen trenlerin ulaştığı Kadıköy duraklarından biridir. Marmaray'ın Kadıköy duraklarından inerek, Dragos Sosyal Tesisleri'ne taksi, minibüs veya otobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla devam edebilirsiniz.

Deposite AVM Hangi Durak?

İstanbul'da yer alan Depo İstanbul (Deposite AVM),Marmaray veya diğer toplu taşıma araçlarıyla erişilebilir. Depo İstanbul, Marmaray veya metro gibi raylı sistemlerle ulaşımı kolay bir konumdadır. Ancak, yakın çevresindeki otobüs ve dolmuş hatlarıyla da ulaşım sağlanabilir.

Mahmutbey – Yeşilköy Tem bağlantı (Güneşli – Basın Express Yolu) üzerinde, Atatürk Bulvarı’nın hemen yanında yer alır ve Atatürk Havaalanına 9 km, Atakent ve Başakşehir toplu konutlarına ise sadece birkaç dakika mesafededir.

DT2 Ortaköy Hangi Durak?

DT2 (İstanbul tramvay hattı) Ortaköy'e kadar uzanmamaktadır. DT2 tramvay hattı, Kadıköy ve Moda arasında sefer yapmaktadır. Ortaköy, DT2 tramvay hattının güzergahı üzerinde bulunmamaktadır.

Ancak, Ortaköy'e ulaşım için alternatif toplu taşıma araçları bulunmaktadır. Örneğin, Ortaköy'e gitmek isterseniz, Kadıköy'den Üsküdar'a geçiş yapabilir ve oradan Boğaziçi Köprüsü'nü kullanarak otobüs veya dolmuş gibi toplu taşıma araçlarıyla Ortaköy'e ulaşabilirsiniz.

DT2 tramvay hattı, İstanbul'da Moda ve Kadıköy arasında sefer yapmaktadır ve bu hatta Ortaköy durakları bulunmamaktadır. Bu nedenle, Ortaköy'e ulaşmak istiyorsanız, farklı ulaşım alternatiflerini değerlendirmeniz gerekebilir.

DT1 Ortaköy Hangi Durak?

İstanbul'daki DT1 tramvay hattı (T1 hattı),Bağcılar - Kabataş arasında sefer yapmaktadır. DT1 tramvay hattı üzerinde Ortaköy olarak adlandırılan bir durak bulunmaktadır.

DT1 tramvay hattındaki Ortaköy durakları:

Ortaköy: DT1 tramvay hattının Kabataş istikametinde bulunan Ortaköy durağı, Ortaköy semtinin ana caddelerinden birinde konumlanmıştır. Burası, Ortaköy Camii ve Boğaziçi Köprüsü gibi önemli noktalara yakın bir konumda bulunmaktadır.

DT1 tramvay hattı, Kabataş'tan başlayarak Karaköy, Eminönü, Sultanahmet, Beyazıt, Aksaray, Zeytinburnu, Topkapı, Bayrampaşa, Esenler, Menderes, Otogar, Güngören, Bakırköy, Zuhuratbaba, Cevizlibağ, Merter, Davutpaşa, Terazidere, Abdi İpekçi Caddesi, Karadeniz Mahallesi, Demirciler Sitesi, Yavuzselim, Olimpiyat, Yenibosna, İncirli, Bahçelievler, Şirinevler, Ataköy, Yenimahalle, Zeytinburnu, Kazlıçeşme, Yenikapı gibi birçok önemli duraktan geçmektedir.

Ortaköy duraklarını, tramvay hattının rotası üzerinde bulunan ve yolcuların inip binmesine olanak tanıyan duraklar olarak düşünebilirsiniz. Ancak, İstanbul'daki toplu taşıma durakları ve hatları zaman zaman güncellenebilir, bu nedenle en güncel bilgiyi İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin resmi toplu taşıma haritası veya web sitesi üzerinden kontrol etmeniz önemlidir.

Dr Sadi Konuk Hastanesi Hangi Durak?

Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul'da Bahçelievler ilçesinde bulunmaktadır. Hastaneye toplu taşıma ile ulaşım için bazı alternatifler bulunmaktadır.

-Toplu taşımayı kullanarak Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşmak için bazı seçenekler şunlar olabilir:

-Otobüs: İstanbul genelindeki birçok otobüs hattı Bahçelievler'e ulaşmaktadır. Hastanenin bulunduğu noktaya en yakın otobüs durağından inecek bir otobüs bulabilirsiniz. Ulaşım için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin otobüs hatları ve duraklarıyla ilgili çevrim içi haritalarını kontrol edebilirsiniz.

-Metrobüs: E-5 Karayolu üzerindeki metrobüs hattı Bahçelievler'e kadar uzanmaktadır. Bahçelievler metrobüs istasyonundan hastaneye minibüs, otobüs veya taksi gibi alternatif toplu taşıma araçlarıyla devam edebilirsiniz.

Metro: Yenikapı-Havaalanı metro hattı Bahçelievler'e kadar uzanmakta olup, Kirazlı istasyonunda inerek minibüs, otobüs veya taksi gibi alternatiflerle hastaneye ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir