Ankara'da Trafik Magandası Motokuryeyi Silahla Darp Etti!

Ankara'da Trafik Magandası Motokuryeyi Silahla Darp Etti!
27.06.2022 13:12
Trafikte terör estiren magandaları bir tane daha Ankara'dan eklendi. İddiaya göre motokuryeye çarpıp yoluna devam eden trafik magandası, kuryenin konuşmak için takip ettiği sürücü daha sonra ortalığı birbirine kattı. Aracını durduran maganda, tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesiyle birlikte üzerinde taşıdığı silahı çıkartıp, motokuryeye doğrulttu. Vatandaş kamerasına yansıyan görüntülerde sürücünün, motokuryeyi tabancanın kabzasıyla darp edip, kafa atarak saldırdığı görüntülendi.

Ankara Demetevler'de motokurye, trafikte tartıştığı otomobil sürücüsü tarafından tabancanın kabzasıyla darbedildi. Yürekleri ağza getiren o anlar vatandaşlar tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Olay, Yenimahalle ilçesi Demetevler Mahallesi'nde akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, otomobil sürücüsü motokuryeye çarptıktan sonra yoluna devam etti. Olay sonrası kurye, sürücüyle konuşma amacıyla otomobili takip etti.

Tabancasını Çarptığı Kuryeye Doğrulttu

Motokuryenin peşinden geldiğini fark eden otomobil sürücüsü durarak motokurye ile sözlü tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi ile, otomobil sürücüsü üzerinde taşıdığı tabancayı çıkartıp, motokuryeye doğrulttu.

Silahla Darp Edip Saldırdı

Vatandaş kamerasına yansıyan görüntülerde sürücünün, motokuryeye önce tabancanın kabzasıyla vurduğu ve sonra kafa attığı görüldü. Uzun süren saldırı olayında çevrede bulunan vatandaşlar müdahale etmek zorunda kaldı. Dakikalarca darp edilen motokuryeyi araya giren vatandaşlar olay yerinden uzaklaştırdı. Her ne kadar saldırgan uzaklaştırılmış olsa da, elinde tabanca olması hem kurye için hem de çevrede bulunan ve kavgayı ayırmaya çalışan vatandaşlar için büyük tehlike oluşturuyordu. Yaşanılan arbede sırasında, saldırganın silahının kasıtlı ya da kasıtsız olarak ateşlenmesi pek çok insanın hayatını kaybetmesine sebep olabilirdi. Neyse ki, saldırganın silahı ateşlenmeden, kavgaya müdahale edildi ve kapıda olan büyük tehlike uzaklaştırılmış oldu. Olay sonrasında, saldırgan kayıplara karıştı. Kuryeye ilk yardım müdahalesi eden vatandaşlar oldu. Olay sonrasında sadece motosiklet kuryesi değil, çevrede bulunan insanlar da büyük şok içerisindeydi. Silahlı saldırganla yaşadığı olay kapsamında yaralanmış olan motosiklet sürücüsü kurye, vatandaşların desteği ve cesareti sayesinde kurtulmuş oldu. Yaşanan arbededen sonra bölgeden uzaklaşan silahlı saldırgan, polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalanarak tutukluluğu gerçekleştirilmiş oldu.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir