Selahattin Paşalı Nereden Mezun?

Selahattin Paşalı Nereden Mezun?
07.02.2023 21:36
Başarılı oyunculuğu ile taktir ve alkış toplayan Selahattin Paşalı hakkında merak edilenler var. Selahattin Paşalı nereden mezun, kaç doğumlu, ne zaman evlendi, nerede yaşıyor? Selahattin Paşalı nasıl ünlü oldu, kardeşi var mı, yükselen burcu nedir, çocuğunun adı nedir? Sizin için derledik.

En başarılı ve yakışıklı ekran yüzlerinden biri olan Selahattin Paşalı hem digital platformlarda hem de TV ekranlarında göstermiş olduğu başarılı performansı ile alkış topluyor. Selahattin Paşalı hakkında merak edilen bir diğer soru ise ünlü oyuncunun ne mezunu olduğu. Selahattin Paşalı Lisans eğitimini Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de tamamlamıştır. IBS İnternational Business School’da Sanat Yönetimi okumuştur.

Selahattin Paşalı Kaç Doğumlu?

Selahattin Paşalı en başarılı ve dikkat çeken Türk erkek oyuncudur. 2 Şubat 1990 İzmir doğumludur. İlk ve Ortaokul öğrenimini Bodrum’da tamamlamıştır.

Selahattin Paşalı Ne Zaman Evlendi?

Selahattin Paşalı 2020 yılında kendisi gibi oyuncu olan Lara Tümer ile tanışmış ve bu tanışıklık yıllar içerisinde aşka dönüşmüştü. Lara Tümer’in hamileliği sebebiyle nikah tarihi öne çeken ünlü çift 2022 yılında nikah masasına oturdular. Çiftin Pera adını verdikleri bir kız çocukları dünyaya gelmiştir.

Selahattin Paşalı Nerede Yaşıyor?

Ünlü oyuncu İzmir’de dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimi içim Macaristan’a giden oyuncu daha sonrasında Türkiye’ye geri dönüş yapmış ve birçok ses getiren projede yer almıştır. Oyuncu eşi ve çocuğu ile birlikte İstanbul’da yaşamaktadır.

Selahattin Paşalı Nasıl Ünlü Oldu?

Macaristan’da almış olduğu eğitimden sonra Türkiye’ye dönmüş ve Craft Tiyatro’da oyunculuk eğitimi almıştır. Bunun ardından birçok ses getiren projede yer alan Selahattin Paşalı Kalp Atışı, bir Umut Yeter gibi projelerin ardından asıl çıkışını Halit Ergenç ve Ozan Güven gibi yetenekli oyuncularından da bulunduğu “Babil“ adlı dizide yakalamıştır.

Selahattin Paşalı Kardeşi Var Mı?

Selahattin Paşalı vermiş olduğu bir röportajda çok mutlu ve huzurlu bir ailede büyüdüğünü dile getirmiştir. Son derece demokratik ve adaletli bir ev ortamı olduğunu söyleyen Selahattin Paşalı’nın kendisinden 5 yaş büyük bir abisi var. Abisinin okulda çok başarılı olduğunu ama ailesinin kendisini asla abisi ile kıyaslamadığını da dile getirmiştir.

Selahattin Paşalı Yükselen Burcu Nedir?

Sanata ve spiritüel yaşama ilgi duyduğunu belirten Selahattin Paşalı 2 Şubat 1990 doğumludur. İzmir’de dünyaya gelmiştir. Selahattin Paşalı Kova burcudur. Ancak yükselen burcu bilinmemektedir.

Selahattin Paşalı Çocuğunun Adı Nedir?

Selahattin Paşalı yakışıklılığı ve başarısı ile Türkiye’nin en beğenilen oyuncularından biridir. Özel hayatı da son derece merak edilen Paşalı’nın Lara Tümer ile olan evliliğinden bir de kız çocuğu bulunmaktadır. 2015 yılında kendisi gibi oyuncu olan Lara Tümer ile tanışmış ve ikilinin tanışıklıkları yıllar içinde dostlukları aşka dönüşmüştür. Geçtiğimiz yaz nikah masasına oturan çift çocuklarına Leyla Pera ismini verdiler. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir