Ahmet Dursun Kimdir?

Ahmet Dursun Kimdir?
12.11.2022 15:46
Eski Türk milli futbolculardan Ahmet Dursun’un hayatını kısa bir kesit ile sizlerle paylaştık. Ahmet Dursun kimdir, serdar Dursun ile kardeş mi, eşi kimdir, aslen nereli? Asena Demirbağ ile neden boşandı, boyu kaçtır, çocuğu var mı?

Ahmet Dursun Tük milli futboluna birçok başarılı an katan eski futbolcular arasındadır. Oynadığı takımlar ve birçok golü manşet olmuştur. Cesaretli şekilde her maçta güçlü savunmasını yapardı. Galibiyet sonrası tekrar maça çıkar ve onun acısını yüksek bir skorla tamamlamak isterdir. Her anlamda oynadığı zamanlarda Türk halkına büyük sevinçler ve başarılar kazandırmıştır. Futbol oynamayı bıraktıktan sonra belirli kanallarda yorumculuğa başlamıştır. Bir dönemde Survivora katılmış ve oyunlarda başarısı ile adından söz ettirdi.

Serdar Dursun ile Ahmet Dursun Kardeş Mi?

Kardeş değillerdir. Soy isimlerinin benzerliğinden dolayı ve futbolda oynamaları onların kardeş olduğuna dair bir yanılgı yaratır. İkilinin birbirinden haber olmadığı zamanlarda kardeş mi gibi haberlerden sonra tanıştıkları da bilinir. Soyisim benzerliği ve futbol onların kardeş oldukları iddiasını doğurmuştur. Fakat böyle bir durum söz konusu değildir.

Ahmet Dursun Eşi Kimdir?

2019 yılında Paris’te Asena Demirbağ ile dünya evine girmiştir. Fakat ikili iki yıl içinde boşanma kararı aldı. Şiddetli geçimsizlik olduğunu ve arada şiddet gibi olaylarında olduğu dile getirildi. İkili bu iki yıl içinde bir de evlatları oldu. Evlatlarının kimde olacağına dair bir bilgi basına yansımadı.

Ahmet Dursun Aslen Nereli?

Aslen Sakaryalı olduğu bilinir. Fakat ailesi çok uzun zaman önce Almanya’ya göç etmiştir. Onun da hayatının çoğu Almanya’da geçmiştir. Yani doğma büyüme Almanya olduğu bilinir. Oranın kültürünü alarak futbolu kendine meslek edindi. Daha sonra Almanya’nın bir kulübünün alt yapısında oynayarak keşfedildi. 20li yaşlarda da Türkiye’ye transfer olması ile başarılı maçlara imzasını attı.

Ahmet Dursun Asena Demirbağ ile Neden Boşandı?

İkili arasında şiddetli geçimsizlik ve fiziksel şiddet gibi olayların olması aralarını açmıştır. Bir ay öncesine kadar mutlu pozlar vermelerine rağmen her şeyin oyun olduğunu bu kararla gösterdiler. İkili çok uzun süre ayrı oldukları ve çocukları yüzünden susma kararı aldıklarını dile getirdiler. 2022 yılında çift boşanmış ve her ikisinin hayatı başka yönlerde devam etmektedir.

Ahmet Dursun Boyu Kaçtır?

1,76 olarak boyu vardır. Fiziksel yapısı itibariyle sporcu olduğu bilinir. Çok uzun yıllar spor yapması ve hayatını bu uğurda harcaması onun fit görünmesini de sağlar. Asla sporu bırakmayan ve futbolu bıraktıktan sonra her daim futbol oynayan bir kişidir. Arada yorumculuk yapsa da onun futbola olan tutkusu asla bitmeyecek gibi görünüyor.

Ahmet Dursun’un Çocuğu Var Mı?

Lidya diye bir kızı vardır. 2019 yılında Asena Demirbağ ile evlenerek bir kız çocukları dünyaya geldi. Daha sonrasında çift boşanma kararı aldı. Çocuklarının velayet davası çekişmeli olduğu ve hala sürdüğü bilinmektedir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir