Tayanç Ayaydın Kimdir?

Tayanç Ayaydın Kimdir?
25.11.2022 19:52
Sakarya Fırat dizisinde Uzm. Çavuş Osman Kanat rolüyle adından söz ettiren başarılı oyuncu Tayanç Ayaydın ülkemizde uzun süredir bu mesleği icra etmektedir. Tayanç Ayaydın kimdir, oynadığı diziler nelerdir, boyu kaçtır? Tayanç Ayaydın annesi ve babası kimdir, evli mi, eşi kimdir? Tayanç Ayaydın nereli, saç ektirdi mi?

Yıllardır ülkemizde oyunculuk yapan Tayanç Ayaydın 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2004 yılında oyunculuğa başlayan Tayanç Ayaydın hala dizi oyunculuğu yapmaktadır. Aliye dizisindeki Doktor Kahraman rolü ile adından söz ettirmeye başlayan oyuncu kariyerini başarılı bir şekilde devam ettiriyor. Oynadığı dizilerle göz önünde bulunan oyuncu 2008 yılında Altın Portakal en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanmıştır.

Tayanç Ayaydın Oynadığı Diziler Nelerdir?

Ünlü oyuncu Tayanç Ayaydın uzun yıllarıdır birçok dizide rol almıştır. Tayanç Ayaydın’ın rol aldığı diziler kronolojik olarak şunlardır;

·        Gece Yürüyüşü

·        Aliye

·        Ziyaret

·        Kalbin Zamanı

·        Sıla

·        Pazar- Bir Ticaret Masalı

·        Aşk Yakar

·        11’e 10 Kala

·        Ey Aşk Nerdesin?

·        Büşra

·        Sakarya Fırat

·        Aşk Kırmızı

·        Zeytin Tepesi

·        Son Bir Dans

·        Yeni Hayat

·        Emanet

·        Kırgın Çiçekler

·        Tek Yürek

·        Bir Zamanlar Kıbrıs

·        İlk ve Son

·        Tozluyaka

Tayanç Ayaydın Boyu Kaçtır?

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunu oyuncu olan Tayanç Ayaydın oynadığı her dizide adından söz ettirmektedir. Yakışıklı oyuncunun boyu 1,80’dir. Ünlü oyuncu Tayanç Ayaydın’ın burcunun Aslan olduğu bilinmektedir. Başarılı oyuncu 77 kilodur.

Tayanç Ayaydın Anne Ve Babası Kimdir?

İstanbul doğumlu oyuncu Tayanç Ayaydın’ın annesi Nesrin Ayaydın’dır. Başarılı oyuncunun babasının isminin Vedat Ayaydın olduğu bilinmektedir. Bu çiftin başka çocuğu yoktur. Tek kardeş olan ünlü oyuncu ilkokulu Özel Doğa kolejinde okumuştur.

Tayanç Ayaydın Evli Mi?

Şu günlerde Tozluyaka dizisinde rol alan oyuncu Tayanç Ayaydın trafik kazası geçiren sevgilisi Bulut Köpük ile yakından ilgilenerek onun iyileşmesine yardımcı olmuştur. Ardından 2011 yılında meslektaşı Bulut Köpük ile evlenmiştir. Ancak 4 ay sonra ilişkilerini sonlandırma kararı alan çift bu evliliklerini uzun süre devam ettirememiştir. Başarılı oyuncu Tayanç Ayaydın 2015 yılında yabancı sevgilisi dünya evine girmiştir.

Tayanç Ayaydın Eşi Kimdir?

Ünlü oyuncu Tayanç Ayaydın 2015 yılında Sally Ghalayani ile yollarını birleştirmiştir. Amerikalı eşi Sally Ghalayani’nin mesleği öğretmenliktir. Bu çiftin çocuğu yoktur.

Tayanç Ayaydın Nereli?

Başarılı oyuncu Tayanç Ayaydın 1979’da memleketi olan İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul’un yerlisi olan ailenin başka çocuğu yoktur. Tayanç Ayaydın eğitim hayatını da İstanbul’da geçirmiştir.

Tayanç Ayaydın Saç Ektirdi Mi?

Tayanç Ayaydın saçları için birçok uğraş vermiştir. Sevilen oyuncu öncelerde protez saç kullanıyordu. Ardından çareyi bitkisel yöntemlerde aramıştır. Ancak bu yöntemlerle de başarılı olamayan oyuncu Kırgın Çiçekler dizisinde oynadığı Ejder rolü için saçlarını kazıtmıştır. Başarılı oyuncu son olarak saçlarını ektirip bu derdinden kurtulmuştur.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir