Ahmet Dursun Hangi Takımlarda Oynadı?

Ahmet Dursun Hangi Takımlarda Oynadı?
18.11.2022 22:39
Ahmet Dursun hakkında birçok merak edilen soru internette aratılmaya başlandı. Ahmet Dursun hangi takımlarda oynadı? Ahmet Dursun ilk eşi kimdir, neden boşandı? Ahmet Dursun şimdi ne yapıyor, yaşı kaçtır, ne mezunu, kaç kere evlendi? İşte tüm detaylar...

Ahmet Dursun, Kocaelispor ve SG Wattenscheid takımlarında oynadığı bilinmektedir. Ayrıca Beşiktaş ise onun için bambaşka olduğunu söylemiştir. Geldiği ilk sezonda 2.gol kralı oldu, Barcelona maçı ile adını dünyaya duyurmuştur. Dursun burada toplam 63 maça çıktı ve 18 gol attığı bilinmektedir. Daha sonra yeniden transfer sürecine girdiği bilinmektedir. Beşiktaş'a ilk gelişinde dursun, 112 maçta oynamıştır. 53 adet gol atmıştır.

Ahmet Dursun İlk Eşi Kimdir?

2019'da Paris'te evliliğe adım atan eski futbolcu Ahmet Dursun’un ilk eşi Asena Demirbağ’dır. 2 yıl evli kaldıkları bilinmektedir ve kız çocuklarının velayeti anne Asena Demirbağ'da kalmıştır. Eski futbolcu Ahmet Dursun'un eşi Asena Demirbağ aynı zamanda 15 Mayıs 2016 yılında hayatını kaybeden usta oyuncu Oya Aydoğan'ın akrabasıdır.

Ahmet Dursun Neden Boşandı?

Aralarındaki 19 yaş farka rağmen mutlu bir evlilik sürdürdüklerini idda eden ikili sürpriz bir şekilde boşanma kararı aldığını açıklamışlardı. Farklı karakter yapılarına sahip olduğunu söyleyen futbolcu yollarını ayırma kararı verdiklerini söyledi. Eşi ise çocuğunu babasız büyütmek istemediğini dile getirdi.

Ahmet Dursun Şimdi Ne Yapıyor?

Beşiktaş'ta uzun yıllar forma giyen eski futbolcu Ahmet Dursun, Tokatspor'un yönetim kuruluna seçilerek Tokatspor Kulübü'nün A.Ş olması yolunda adım attığı bilinmektedir. Eşinden ayrılan eski futbolcunun bir kızı vardır. Bugünlerde ne yaptığına dair bilgiler her geçen gün severleri hakkında araştırılan bir konudur.

Ahmet Dursun Yaşı Kaçtır?

Futbola SG Wattenscheid 09'da başlayan futbolcu, 1996'da Kocaelispor'a transfer olarak Türkiye kariyerine adım attığı bilinmektedir. 1999-2003 arasında bir lig şampiyonluğu yaşadığı Beşiktaş kariyeriyle zirve yapmıştır. 2022 yılı itibariyle 44 yaşındadır.

Ahmet Dursun Ne Mezunu?

Ahmet Dursun Dayısının tavsiyesi ve desteği ile futbol ile yakından ilgilenmeye başlamıştır. Dayısı Kurtuluş Şahin 6 yaşında Ahmet Dursun’u mahalle takımlarına kayıt ettirdi ve kariyerine başlangıcı bu şekilde olmuştur. 12 yaşında başka takıma transfer olan Ahmet Dursun o dönemlerde sergilediği etkileyici performans sayesinde izleyenleri kendine hayran bırakmıştır. Liseden mezun olduğu bilinmektedir

Ahmet Dursun kariyerinde ilk deneyim tecrübelerini yaşadığı Kocaelispor’a geri transfer olduğunda 1 sezon burada top oynadıktan sonra Hazar Lankaran takımından gelen transferi kabul edip Azerbaycan’a gittiği bilinmektedir.

 2009 – 2010 sezonunda Hazar Lankaran’da forma giydikten sonra bir sonra ki sezon Adanaspor ile anlaştığı ve transfer olduğu bilinmektedir. Tarih sayfaları 2011 yılını gösterdiğinde Eyüpspor ile tanıştı 2012 sezonunda ise yaşadığı sakatlıklar ve rahatsızlıklar nedeniyle kariyerini 10 Ocak 2012 de bitirdiği bilinmektedir.

Ahmet Dursun Kaç Kere Evlendi?

Ahmet Dursun 7 Ekim 2019 tarihinde Asena Demirbağ ile Paris'te hayatlarını birleştirmişti. 4 Mart 2020 tarihinde Lidya Dursun adında bir kızı dünyaya gelmiştir. 12 Kasım 2021 tarihinde yollarını ayırdılar. Bir kez evlilik gerçekleştirdiği bilinmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir