Deniz Zeyrek’in Babası Kimdir?

Deniz Zeyrek’in Babası Kimdir?
28.02.2023 22:23
Deniz Zeyrek’in babası kimdir, çocuğu var mı, kaç çocuğu var, nerede çalışıyor? Deniz Zeyrek kaç doğumlu, hangi partiden, hangi gazetede yazıyor, hangi okuldan mezun? Ünlü gazeteci ve köşe yazarı Deniz Zeyrek hakkında merak ettiklerinize yazımızda yer verdik.

Gazeteci ve köşe yazarlığı kimliği ile tanıdığımız Deniz Zeyrek hakkında merak edilen detaylardan biride ailesinin kim olduğu ile ilgili olan sorulardır. Deniz Zeyrek’ in babası bir ilkokul öğretmenidir. Emekli olmuştur. Ailesi Gürcistan göçmenidir.

Deniz Zeyrek’in Çocuğu Var Mı?

Ünlü gazeteci Deniz Zeyrek’in biyografisi oldukça merak edilmektedir. Bu konu başlıklarından biri ise gazetecinin özel yaşamıyla ilgili olanlardır. Deniz Zeyrek’in baba olup olmadığı merak edilmektedir. Deniz Zeyrek 1 çocuk babasıdır.

Deniz Zeyrek Kaç Çocuğu Var?

Gazeteciliğe 1994 yılında başlamıştır. İlk defa grev aldığı gazete ise bir dönemlerin ses getiren gazetesi Evrensel gazetesidir. Aslında bir kimyager olan Deniz Zeyrek kariyerini gazetecilikten inşa etme kararı almıştır. Gazeteci hakkında en çok merak edilen detaylar arasında özel hayatı yer almaktadır. Ünlü gazeteci bir kız babasıdır. Kızının adı da Yağmur Zeyrek’tir. Ünlü gazetecinin başka bir çocuğu bulunmamaktadır.

Deniz Zeyrek Nerede Çalışıyor?

Deniz Zeyrek Gürcistan göçmeni bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. ODTÜ biyoloji mezunudur. Okumuş olduğu meslek yerine gazeteciliği tercih eden ünlü gazeteci henüz genç yaşlardayken atışmış olduğu mesleğini bugün hala aktif bir şekilde devam ettirmektedir. Demiz Zeyrek birçok ünlü gazetede köşe yazarlığı yapmıştır. Son olarak 2018 yılından beri Sözcü gazetesinde yazmaktadır. Ayrıca FOX TV’de yayınlanan fenomen program “orta sayfa“ sunucularından biridir.

Deniz Zeyrek Kaç Doğumlu?

Gürcistan göçmeni bir ailenin çocuğu olarak Kars Susuz’ da dünyaya gelmiştir. Öğretmen bir babanın oğludur. ODTÜ kimya ve Biyoloji bölümünden mezun olmuştur. Ancak eğitimini almış olduğu bölümden çok farklı bir yol izleyen Zeyrek gazeteciliğe 1994 yılında başlamıştır. Ünlü gazeteci 10 Ekim 1972 doğumludur.

Deniz Zeyrek Hangi Partiden?

Deniz Zeyrek iktidar partisini sert bir şekilde eleştirdiği köşe yazıları ile bilinmektedir. Ayrıca sunucularından biri olduğu ve FOX TV’de yayınlanan “orta sayfa“ programında da iktidar partisiyle ilgili düşüncelerini ortaya koymaktadır. Ancak ünlü gazetecinin hangi partili olduğu bilinmemektedir.

Deniz Zeyrek Hangi Gazetede Yazıyor?

Kariyeri boyunca birçok TV programına konuk olmuş ve birçok gazetede görev almıştır. Başarılı gazeteci Deniz Zeyrek son olarak 2018 yılından beri Sözcü gazetesinde yazmaya başlamıştır. Ayrıca FOX TV’de yayınlanan “orta sayfa” programında da yer almaktadır.

Deniz Zeyrek Hangi Okuldan Mezun?

Gürcistan gömeni bir ailenin oğlu olarak Kars’ta dünyaya gelmiştir. Başarılı gazeteci kariyeri boyunca birçok ünlü gazetede köşe yazarlığı yapmasıyla bilinmektedir. Mesleğe 1994 yılında Evrensel adlı gazetede başlamıştır. Deniz Zeyrek önce Gazi Üniversitesi Kimya daha sonrasında ODTÜ Fen Fakültesinde bölümünden mezun olmuştur. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir