Ah Nerede 5. Bölüm Full İzle: Kaçan Kovalanıyor!

Ah Nerede 5. Bölüm Full İzle: Kaçan Kovalanıyor!
03.08.2022 14:18
5 Ağustos 2022 tarihinde STAR ekranlarında yayınlanan Ah Nerede 5. Bölüm ile aşk heyecanı devam ediyor. Ah Nerede dizisi bu hafta da yeni gelişmeler var. Ah Nerede 5. Bölüm Full İzle! Ah Nerede 5. Bölüm tek parça, full izlemek için haberimizin detaylarına göz gezdirebilirsiniz.

Ah Nerede 5. Bölüm sevenlerini heyecan hiç bitmiyor. Ah Nerede yayınlanan son bölüm ile izleyicinin beğenisini günden güne kazanıyor. Ah Nerede 5. Bölüm ile macera geliyor. Ah Nerede 5. Bölüm ile STAR ekranlarında sizlerle..

Ah Nerede 5. Bölüm Full İzle


Zehra, Cenker’i ilişkilerine inandırmak için can havliyle Ferit’i öper ancak daha sonra Ferit’in yüzüne nasıl bakacağını bilemez. Zehra Ferit’ten kaçmaya başlar. Ferit ise Cenker’in bu olayın peşini bırakmayacağını anlar ve Zehra ile olan ilişkilerini Cenker’in gözüne sokmak ister. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır çünkü Zehra, Ferit’ten utanıp ondan kaçmaya başlar. Zehra ve Ferit için yeni bir hikâye başlamaktadır.

Şerbetlioğlu kardeşlerin ise şirket mesaisi tam gaz sürer. İş hayatı üç delikanlıyı da değiştirmeye başlar. Yenilmezler Kulübü ise, bu defa bir başka ‘Feritzede’ olan Huriye’nin depresyondan çıkması için el ele verirler.

Ah Nerede 5. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız

Ah Nerede Son Bölümde Ne Oldu?

 Cenker’in kim olduğunu öğrenen Zehra ve Ferit zor anlar yaşar. Cenker’in olayın peşini bırakmaması ikiliyi giderek daha zor durumlara sokar. Zehra ve Ferit ortak hareket etmek zorundadır. Bir yandan birbirlerini yerken bir yandan da beraber hareket etmek zorunda kalmak ikisini de çok zorlar. Bu sırada Nihal, Burçak ve Sera, Ferit’in dikkatini çekmek için plan yaparlar; Zehra’ya Ferit’i nasıl etkileyeceği ile ilgili ders vermeye başlarlar. Zehra Ferit’le ilgili bilmediği yeni bir şey öğrenir ve bu onu çok şaşırtır; kim bilir belki Ferit’in içinde herkesi çok şaşırtabilecek biri vardır! Zehra’nın kafası karman çorman olur. Ancak sonunda yapmak zorunda kaldığı şey kendisini bile şoka sokar!

 

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir