Adana'da Komşusu Genç Kadını Darp Edip, Öldürmekle Tehdit Etti!

Adana'da Komşusu Genç Kadını Darp Edip, Öldürmekle Tehdit Etti!
05.07.2022 14:54
Adana’da genç bir kadın, 9 yaşındaki oğlu apartmanın giriş kapısını hızlı kapattığı için çocuğunun gözü önünde darp edildi. Darp raporu alıp şikayetçi olan genç kadın, adamın serbest bırakıldığını öğrenince tepki gösterdi.

Adana’nın Seyhan ilçesinde yaşanan olay duyan kişiler tarafından büyük tepki gördü. Genç bir kadın, 9 yaşındaki evladının önünde komşusu tarafında darp edilip, silahla tehdit edildi. Korku dolu anlar yaşatan zanlı serbest bırakıldı. Eşi İstanbul’da çalışan ve 3 çocuğuyla birlikte Adana’da yaşayan Türkmenistan uyruklu 30 yaşındaki  Guncha Turna Yazova, çocukları meyve istediği için 9 yaşındaki oğlu İlham ile birlikte yan sokaktaki manava gitti.

Tabanca Gösterdi, Tehdit Etti

İddiaya göre, bu sırada zemin katta oturan Uğur B. ise kapıyı hızlı kapattığı için küçük çocuğa küfür etti. Ardından genç kadın da komşusuna ‘Neden oğluma küfür ediyorsun?’ diyerek tepki gösterdi. Bunun üzerine Uğur B., genç kadına da küfür edip elindeki tabancıyı gösterip tehditler savurdu. İkili arasındaki sözlü tartışmanın büyümesi üzerine Uğur B., tabancası ile apartmanın bahçesine çıkıp genç kadını darp etti. Bir süre darp edilen genç kadın, daha sonra komşuları tarafından kurtarıldı. Uğur B.’nin evinden çıkışı, komşuların yardıma koşma ve apartmanın bahçesindeki kargaşa anı da güvenlik kameralarına yansıdı.

Serbest Bırakınca Tekrar Korku Dolu Anlar Yaşattı!

Uğur B.’nin elinden kurtulan genç kadın durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından Uğur B. gözaltına alınırken genç kadın da darp raporu alarak şikayetçi oldu. Ancak Uğur B., ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Olaydan 1 gün sonra ise Gohnca Turna Yazova, kapısına Uğur B.’nin dayandığını, kapıya silahla vurduğunu ancak kendisinin kapıyı açmadığını öne sürdü.

“Benim De Mi Ölmem Gerekiyor?”

Vücudundaki darp izlerini gösteren Guncha Turna Yazova, “Beni darp etmeden önce silah gösterip oğlumun gözü önünde ‘Senin beynini patlatırım’ dedi. Benim bu ülkede başka kadınlar gibi ölmem mi gerekiyor? Benim çocuğuma küfrettikten sonra ‘Neden terbiyesizlik yapıyorsun? Küçük bir çocuğa böyle küfredilir mi?’ dedim. Daha sonra da bana ‘Sen kimsin’ diyerek küfretti. Daha sonra da kapıdan çıkıp bana saldırdı. Ertesi gün silahla geldi ve evimin kapısına vurdu” diye konuştu.

“Kimse Yardım Etmedi”

Apartmandaki birçok kişinin de balkonlardan olayı seyrettiğini söyleyen Yazova, “Ben burada çocuğumun gözü önünde darp edilirken kimse yardıma gelmedi. Herkes seyretti. Bir süre sonra bir komşu gelip bana yardım etti ve beni onun elinden kurtardı” ifadelerini kullandı. Şikayetçi olduğunu ve hakkını arayacağını anlatan Guncha Turna Yazova, “Ben o kişinin devlet memuru olduğunu daha sonradan öğrendim ve darp raporu aldım. Şikayetçiyim. Ben çocuğumun gözü önünde darp edildim. Eğer eşim burada olsa daha kötü olaylar olabilirdi. Şu anda elini kolunu sallayarak serbest bir şekilde geziyor” dedi.

 

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir