27 Ağustos’ta Gerçekleşecek Başak Yeni Ayı Burçları Nasıl Etkileyecek?

27 Ağustos’ta Gerçekleşecek Başak Yeni Ayı Burçları Nasıl Etkileyecek?
25.08.2022 15:56
Her yıl düzenli olarak gerçekleşen başak yeni ayı kapıya dayandı. Başak yeni ayından Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları nasıl etkilenecek? Siz okurlarımız için yazımızda detaylıca bahsettik.

Yeni Aylar gençleşme ve tezahür etme zamanıdır. Hayatınızda bir eksiklik varsa, o zaman yeni bir deneyim, kişi veya öğe ile doldurulacağı zamandır. Yeni Aylar sırasında başlangıçlara ve aptalca davranışlara yer açmalıyız. Unutmayın, yeni bir şeye başlarken hepimiz aptalız, bu yüzden deneysel olmaktan korkmayın! Yeni başlayanlar için, Yeni Ay, Ay ve Güneş'in astrologların aynı derecede kavuşum dediği şeyi oluşturduğu zamandır. Bu, zodyakta aynı noktada oldukları anlamına gelir. Yeni Aylar niyetleri ve hedefleri belirlemek içindir. Kendinizin en iyi versiyonunu ortaya çıkarmak için her Yeni Ay'ın temasından ilham alın! Tam da hayatın daha fazla garipleşemeyeceğini düşündüğünüzde, 27 Ağustos'ta Yeni Ay Başak burcunda olacak.

Yeni Ay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek?

Sessiz olmaya çalışın ve gözlemcinin pozisyonunu alın. Büyüme planınızı geliştirmek için hedeflerinizi, gerçeklerinizi ve ideal sonucunuzu öğrenin. Bir terfi ile ilgileniyorsanız, bu Yeni Ay yaptığınız her şeyi ve ulaşmak istediğiniz seviyeyi not almak için harika bir zaman. Hasat mevsimi yakındır. Kapalı ağızlar emeklerinin meyvesini toplamaz.

Yeni Ay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek?

Hassasiyeti sabitlemek bir güçtür. Ancak, mükemmelliği beklemek bir zayıflıktır. En çılgın fikirleriniz her zaman çok mükemmel. Onlar için çalışmaya başlarsanız, hayalleriniz var olabilir. İnanç sisteminizi ve değerlerinizi değerlendirmek için zaman ayırın ve ardından kişisel işlerinizle ilerleyin.

Yeni Ay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek?

Ev hedeflerinizi aklınızın ön planına getirin. Bazıları, hızlı çözümlerin onlara arzu ettikleri sonuçları sağlayacağına inanıyor, ancak bu böyle olmuyor. Anlık etkiler zihni bunaltabilir. Beyniniz, fikirleri gerçeğe dönüştürmeden önce tamponlamak için zamana sahip olmaktan yararlanır. İdeal alanınızı hayal etmek ve duyularınızı keşfetmek için zaman planlayın.

Yeni Ay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek?

Görüşünüzü nasıl aktardığınız çok önemlidir. Bir orijinal olmayan ifade ve yanlış bir izlenim gönderebilirsiniz. Belirlediğiniz niyetlerden sorumlusunuz, ancak soru, başkalarının sizi nasıl yorumlayacağıdır. İletişim iki yönlü bir yoldur ve herkes tarafından anlaşılmayı beklemek haksızlık olur. Geri durmanın en iyisi olduğunu düşündüğünüzde, sezginize güvenin; içgüdüleriniz duygular tarafından motive edilir.

Yeni Ay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek?

Aslan burcu, kişisel finansınla en son ne zaman ilgilendin? Yaz geldiğinde vergi bilgilerinizi çöpe atmak istemeniz anlaşılabilir bir durumdur; Kim kendi muhasebesini yapmaktan hoşlanır? Bu Yeni Ay sırasında harcamalarınızın ve kazançlarınızın size nasıl fayda sağlayacağını tam olarak belirlemek için biraz zaman ayırın. Beklediğinizden daha fazla finansal özgürlüğe sahip olabilirsiniz.

Yeni Ay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek?

Kişisel yeni yılınız kutlu olsun Başak burçları! Bu sizin doğum gününüz! Kendinizi kutlarken, kendinize sevgi ve nezaket vermeyi unutmayın. "Bakire" tarafından temsil edilmek, her zaman genç ve bir bakıma badem gözlü olacağınızın bir hatırlatıcısıdır. Başarısız olmak için kendinize izin verin ve elinizden gelenin en iyisini yapın. Kalıcılık, tutarlılık kadar değerlidir.

Yeni Ay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek?

Hiç ilk düşüncenizi kaybettiğiniz kadar çok perspektif aldınız mı? Bu Yeni Ay, yalnız geçirmeniz için harika bir zaman. Canım, kendine öncelik ver, ilgiye ihtiyacın var. Kendinizi çok ince yaydığınızda tuzaklar bulacaksınız. Dikkatinizi dağıtacak şeyleri görmezden gelmek için kendinize izin verin, ardından yazın geri kalanının ne kadar iyi geçtiğini izleyin.

Yeni Ay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek?

Pekala, sen bir usta manifestçi değil misin? Akrep, hayallerinizi tam anlamıyla gerçekleştirebileceğinizi biliyor muydunuz?  Bu Yeni Ay, tam olarak ne istediğinizi ve kutlamalarınızı kiminle paylaşmak istediğinizi netleştirmenin zamanıdır. Seçici ol, tuhaf ol ve söylemeye cüret et. Herkes senin etrafında olmak zorunda değil. Kendi en iyi arkadaşın ol ve akıllıca seç.

Yeni Ay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek?

İşi kendiniz yaptığınızda kariyeriniz ihtiyacınız olan yere gidecek. Bir Akrep arkadaşıyla bağlantı kurmak iyi bir fikir olabilir; biraz ağ kurmanız gerekiyor. Kendinizi ortaya koyduğunuzda, ilk izlenimlerin anlamlı olduğunu unutmayın. İlk etkileşim sırasında hedefi vuramasanız bile, birçok insan bir zavallıyı takdir eder. Yalnızlığa yer açın. Telefona cevap vermemek sorun değil.

Yeni Ay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek?

Bir sır ister misin? Hepimiz yaşam boyu öğrenenleriz. Ve bir ana işaret olarak, büyümeye değer veriyorsunuz. Ana toprak burcu olmak, tıpkı bir meşe ağacı gibi, tam olgunluğa ulaştıktan sonra bile sürekli olarak dal döktüğünüz anlamına gelir. Muhtemelen her zaman köklerinize ve temel bilgilerinize bağlı kalacaksınız. Serbest bırakılması en zor olan budur. Bu ay yeni büyümeyi kabul etmek içindir; rahatsız edici olabilir, ama buna değer.

Yeni Ay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek?

Olumlu değişim, talihsiz sonuçlardan gelebilir. Sağlam bir temel çökerse, ayaklarınızın altındaki depremden önemli ölçüde zevk alamayabilirsiniz. Gitmesi gerekenlerin gitmesine izin vermeye açık ol ve ihtiyacın olduğu sürece kaybın yasını tutmana izin ver. Mantıklı ol. Muhtemelen rahatlama ve takip edilecek ödüller var. Serbest bırakılan şey, tohum ekmek için alan sağlar.

Yeni Ay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek?

Aşk senin için umut verici görünüyor, Balık. Zor konuşmalardan kaçınmak kimseye iyi gelmez. Zorluklar hayatın bir parçasıdır; her zaman çatışmayı nasıl ele alacağınızı öğrenmek zorunda kalacaksınız. Kötü hissettiren şeyleri üstlenmeye istekli olduğunuzu gösterin ve iyi hissettiren şeyleri elde edeceksiniz. Bazen dünyadaki cenneti bulmak için cehenneme gitmemiz çok kötü.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir