24 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları: Kendinizi Şımartın!

24 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları: Kendinizi Şımartın!
23.07.2022 19:30
24 Temmuz 2022 günlük burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova, Balık burçlarını neler bekliyor? Burcunuzda yaşanacak değişiklikler neler? İşte, 24 Temmuz 2022 burç yorumları…

Günlük burç yorumları köşemizde bugün 24 Temmuz 2022 günlük burç yorumlarını sizin için derledik. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak Kova, Balık burçlarının günlük burç yorumlarına hep birlikte göz atalım.

Koç Burcu (21 Mart- 19 Nisan)

Sevgili Koç, bugün gerçek hislerinizi söylemek zorunda hissedebilirsiniz. Dürüstlük önemli olsa da neyi nerede söylediğinize dikkat edin. Aksi takdirde istemediğiniz bir duruma düşebilirsiniz. Düzeni yeniden sağlama şansınız olacak, ancak ilişkilerinizde yeni sınırların uygulanması gerekecek. Bu, özellikle kariyer başarınız buna bağlıysa, imajınızı iyileştirmenize de yardımcı olabilir.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğa, bu sabah rüyalarınız şifalı bir süreci başlatacak. Diğer taraftan destek mesajları gelebilir, bu nedenle işaretler ve küçük güzellik anları için gözlerinizi dört açın. Bu öğleden sonra Venüs geniş Jüpiter ile kare açı yaparken arkadaşlarınızın duygusal taleplerinin sizi bunaltmasına izin vermemeye çalışın. Bu kozmik iklim aynı zamanda sosyal medya etkileşimleri etrafındaki güvensizlikleri tetikleyerek elektronik cihazlardan uzaklaşmak için iyi bir zaman olabilir. Neyse ki, otoritenizi ve kişisel gücünüzü geri kazanma şansınız olacak.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, bugün duygusal destek için gerçek hayattaki veya sosyal medyadaki arkadaşlarınıza güvenmekten korkmayın. Ay, şifalı asteroit Chiron ile tatlı bir bağlantı kurarak, burcunuz aracılığıyla yolculuğuna devam ediyor. Sadece bu dinamiklerin her iki yönde de ilerlediğini aklınızdan çıkarmamaya çalışın ve şu anda zor durumda olan arkadaşlarınıza teselli sözleri sunduğunuzdan emin olun. Bu gece, ruhsal ihtiyaçlarınıza ve meditasyon alışkanlıklarınıza daha fazla odaklanabilirsiniz.  

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, kendiniz ve sevdikleriniz arasında sağlıklı sınırlar koymaktan korkmayın. Gereken durumlarda sınır çizmek zor görünse de, sonunda ihtiyacınız olan alanı ayırdığınız için kendinize teşekkür edeceksiniz. Venüs genişleyen Jüpiter ile kare açı yaptığı için profesyonel baskıya dikkat edin, özellikle de çalışma haftasından daha başlamadan korkmaya başlıyorsanız. Neyse ki, Satürn'den gelen bir yardım eli, gün bitmeden bu korkaklıktan kurtulma şansı verecek ve iyi bir gece uykusunun tadını çıkarmanıza izin verecek. 

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Haziran)


Sevgili Aslan, bugün büyük bir destekten faydalanabilirsiniz. Başkalarının hislerine ve düşüncelerine odaklanmak sizin için yorucu olabilir. Kendinize dönmek, size verilen mesajları çözmenize yardımcı olabilir, ancak en önemlisi size rahat bir nefes alma şansı verecektir. Gün sona ererken ise hem kendinize hem de ruhunuzun mola vermesine izin verin.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Sevgili Başak, bugün etkileşimlerini samimi tutmaya çalışın, çünkü Venüs genişleyen Jüpiter ile sert bir kare oluşturur. Sosyal medyadan uzaklaşmak, ruhunuz için harikalar yaratacak ve size belirli bir şekilde görünme baskısından bir mola verecektir. Gelecek olan çalışma haftası için kendinizi düzenli tutmaya çalışın.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Sevgili Terazi, aşk bu sabah yaralarınızı iyileştirecek. En destekleyici bağlantılarınıza yaslanmak, bu iyi hisleri deneyimlemenin önemli bir parçası olsa da, sevdiklerinizle iletişim kurmak da sizi huzurlu bir haline sokacak. Ne yazık ki, Venüs Jüpiter'le kare açı yaptığında romantik ilişkilerden boğulmaya başlayabilirsiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)


Sevgili Akrep, hüsnükuruntuların sizi gerçek sezgiden uzaklaştırmasına izin vermemeye çalışın. Bu düşünceler, iyimser bir eğilim ortaya çıkarsa da, özellikle kalp meseleleri söz konusu olduğunda, başkalarını gerçekte oldukları gibi göremezseniz, başınız belaya girebilir. Neyse ki, bu gece gerçekçi zihninizi geri kazanma şansınız olacak. Etrafınızdaki insanların gerçek mi yoksa sadece bir hayal mi olduğunu deşifre etmek için duygularınızı kontrol edin.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yay, kendinizi takdir etmek ve sevmek için zaman ayırın. Başkalarının onayını aramadan kendi değerlerinizi göz önünde bulundurun. Güç mücadelelerine veya rekabetçi davranışlara dikkat edin ve sözlü sınırlar belirleyin. Bu gece, ayın Satürn ile destekleyici bir bağlantı paylaştığında kişisel otoritenizi geri kazanmanıza yardımcı olabilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Sevgili Oğlak, bugün duygularınız biraz bunaltıcı olabilir, Venüs genişleyen Jüpiter ile kare açı yaparak dördüncü ve yedinci güneş evlerinizi harekete geçirir. Bu kozmik iklim, mevcut ilişki durumunuzdan memnun değilseniz veya eşinizin duygularınızı dikkate almadığını düşünüyorsanız, özellikle tetikleyici olabilir. Neyse ki, İkizler ayı stoacı Satürn'ü öptüğünde duygusal istikrarı kendi şartlarınıza göre geri kazanma fırsatınız olacak. Ancak, duygularınızı gerçekten organize etmek ve işlemek için bir adım geri çekilmeniz ve biraz sessizliği benimsemeniz gerekebilir.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kova, yaratıcı yönünüzü canlandırmaya odaklanın. Sevdiklerinize karşı yaptığınız güzel davranışların her zaman geri dönmediğiyle yüzleşebilirsiniz. Nezaketten yoksun olan kişiler için üzülmek yerine, o kişilerle aranıza mesafe koyun.  

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balık, evren, bu sabah seni çevreleyen güzelliğe kalbini açmanı isteyecek. Planladığınızdan daha fazlasını harcamak kolay olsa da, tutumlu olmaya dikkat edin.  Cüzdanınızı çıkarmak yerine, imkanlarınızın ötesinde harcama yapmadan kendinizi şımartmanın yollarını arayın. Doğaya çıkmak size iyi gelebilir. Bu sayede günün ilerleyen saatlerinde yaptığınız harcamaların pişmanlığını yaşamazsınız. 

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir