Zahide Yetiş Burnu Estetik Mi?

Zahide Yetiş Burnu Estetik Mi?
17.11.2022 23:02
Ekranların sevilen isimleri hakkında akla gelen ilk soru estetik ve estetiğin ilk akla geleni de burun estetiğidir. Zahide Yetiş, Yalın, Yiğit Koçak, Yasemin Şefkatli, Yasemin Yılmaz burnu estetik mi? Yasemin Allen, Yasemin Sakallıoğlu, Zara, Zerrin Tekindor, Zehra Çilingiroğlu burnu estetik mi? Merak edilenlere birlikte bakalım.

Zahide Yetiş 1979 yılında Avusturya Viyana’da doğmuştur. Türk TV ve program sunucusudur. Bu güne kadar hiç estetik yaptırmadığını ama ilerleyen zamanlarda yaptırabileceğini karşı olmadığını, programında birçok kişiye estetik yapıldığını ve kendisinin de artık belli bir bilgi birikimi olduğunu söylemiştir.

Yalın’ın Burnu Estetik Mi?

Tam adı Hüseyin Yalın’dır. Bu güne kadar birçok popüler olmuş şarkıda imzası bulunan ve şarkı yayınlayan Türk besteci ve şarkıcıdır. Özellikle 2004 yılında yayınladığı “Zalim” adlı şarkısıyla hafızalara kazınmıştır. Yalın’ın bilinen herhangi bir estetiği bulunmamaktadır.

Yiğit Koçak Burnu Estetik Mi?

Şimdilerde ATV’de 2.sezonu yayınlanan “Kardeşlerim“ adlı dizide canlandırdığı Ömer karakteri ile bilinmektedir.  1995 doğumlu genç oyuncunun boyu 1.88’dir ve Terazi burcudur. Hakkında estetik olup olmadığına dair net bir bilgi bulunmamaktadır.

Yasemin Şefkatli Burnu Estetik Mi?

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğulları İdo Tatlıses ile evli olan Yasemin Şefkatli, sosyal medyada paylaşmış olduğu fotoğraf ve reklam içerikleriyle adından söz ettiriyor. Oldukça dikkat çekici bir güzelliği olan Yasemin Şefkatli, kendisine yöneltilen estetik sorularını kendi platformundan cevaplandırdı. Yüzünde küçük müdahaleler ve botox işlemi dışında herhangi bir cerrahi işlem olmadığını söyleyen Yasemin Şefkatli’ nin burnunda estetik bulunmuyor.

Yasemin Yılmaz Burnu Estetik Mi?

Hem Türkiye’de hem de dünyada başarılı moda Show ve defilelere imza atan Türk modacı Yasemin Yılmaz zarif yüz hatlarıyla dikkat çekmektedir. TV8 ekranlarında yayınlanan “Doya Doya Moda“ programında jüri üyeliği yapan Yasemin Yılmaz hakkında estetikli olup olmadığına dair merak edilen sorular var. Kendisi estetikle ilgili henüz bir açıklama yapmasa genel bir görüş olarak burnunda estetik olduğu konuşmaktadır.

Yasemin Allen Burnu Estetik Mi?

Yasemin Allen Ünlü oyunca Suna Yıldızoğlu’nun kızı ve İngiliz Dudley Allen’in kızıdır. Kendisi de en az annesi kadar başarılı bir oyuncu olan Yasemin Allen güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kendisi hakkında “Estetikli“ iddialarında bulunanlara sosyal medya üzerinden sert bir şekilde yanıt vermiştir. Eski fotoğraflarını paylaşan Yasemin Allen, yüzünde bir değişiklik olmadığını ve estetik yaptırmadığını söylemiştir.

Yasemin Sakallıoğlu Burnu Estetik Mi?

Yapmış olduğu taklitler ve skeçlerle sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi olan internet ünlüsü Yasemin Sakallıoğlu geçen günlerde makyajlı bir fotoğraf yayınlamıştı. Genellikle doğal görüntüsüne alışkın olduğumuz Yasemin’in bu hamlesi kendisinin estetik yaptırdığına dair söylentiler çıkmasına sebep oldu. Yasemin Sakallıoğlu, Sadece makyaj yaptığını hiçbir yerinde estetik olmadığı açıklamasını yapmıştır.

Zara Burnu Estetik Mi?

Tam adı Neşe Zara Yılmaz’dır. Zara Türk Halk müziği ses sanatçısıdır.  Zarif görüntüsü ve güzel sesiyle sevenlerine seslenen Zara yakın bir zamanda burun estetiği olmuş ve yeni görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşmıştır.

Zerrin Tekindor Burnu Estetik Mi?

Zarafeti ve asaletiyle Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi kadın sinema oyuncularından biri olan Zerrin Tekindor, ilerleyen yaşına rağmen düzgün fiziği ve çekici yüz hatlarıyla sevenlerini bir kez daha kendisine hayran bırakıyor. Geçmişte, Zerrin Tekindor’un estetik yaptırdığına dair bazı söylentiler dolaşmıştı. Zerrin Tekindor söylentileri yalanlamış hiç estetik yaptırmadığını, doğal olduğunu belirtmiştir.

Zehra Çilingiroğlu Burnu Estetik Mi?

Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar’ın kızı olan Zehra Çilingiroğlu ünlü bir aileye sahip olduğu için doğduğu günden beri magazin basının merceği altında. Daha önce hakkında birçok kez estetik haberleri çıkan Zehra Çilingiroğlu bu iddiaları her defasında yalanlamıştır. Zehra Çilingiroğlu hala daha büyüme evresinde olduğunu kilo alıp verdikçe yüzünün değiştiğini, ama kesinlikle cerrahi bir operasyon geçirmediğini belirtmiştir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir