Oyuncu ve Şarkıcı Olan Panos Mouzourakis Hakkında Merak Edilenler Nelerdir?

Oyuncu ve Şarkıcı Olan Panos Mouzourakis Hakkında Merak Edilenler Nelerdir?
12.08.2022 12:53
Panos Mouzourakis hakkında pek çok insanın aklında sorular bulunmaktadır. Oyuncu ve şarkıcı olan Panos Mouzourakis hakkında en çok merak edilmekte olan şeyler ise şarkıları, boyu, evli mi, eşi kim, aslen nereli, çocuğu var mı ve daha fazlası..

Panos Mouzourakis 24 Mayıs 1979 senesinde Zürih, İsviçre’de dünyaya gözlerini açmıştır. Panos Mouzourakis’in asıl ismi ise Panagiotis Mouzoukaris olmaktadır.

Panos Mouzourakis’in Çocuğu Var Mıdır?

Panos Mouzourakis’in çocuğunun olup olmadığı hakkında maalesef ki her ne kadarda uzun araştırmalar yapsak bile bu konu hakkındaki herhangi gibi bir bilgiye ulaşamadık. Panos Mouzourakis’in şuanda bekar olduğu bilinmektedir.

Panos Mouzourakis’in Doğum Tarihi Nedir?

Panos Mouzourakis’in doğum tarihi 24 Mayıs 1979 olmaktadır. Aslen İsviçreli olan Mouzourakis, Zürih, İsviçre’de dünyaya gözlerini açmıştır. Panos Mouzourakis henüz 8 yaşında iken Selanik’e tüm ailesi ile beraber taşınmıştır. Panos Mouzourakis, 1979 senesinde Yunan televizyonlarına Singles ve 4 isimli dizilere katılarak oyunculuk yapmıştır.

Panos Mouzourakis, 2016’nın Kasım ayında Yunanistan televizyonu olan Skai TV’de yayınlanacak olan, Acun Ilıcalı’nın projesi ‘O Ses Yunanistan’ programında jürilik yapmıştır. Programın sunuculuğunu Elena Tsagkrinou yapmıştır.

Panos Mouzourakis’in Ailesi Kimdir?

Panos Mouzourakis’in ailesi hakkında her ne kadarda detaylı bir biçimde araştırmalarımızı yapsak bile bu konu hakkında maalesef hiçbir şekilde herhangi gibi bir bilgiye ulaşamadık. Yunan müzisyen ve aktör olan Panos Mouzourakis, Zürih, İsviçre’de doğup, daha sonrasında da ailesi ile beraber Selanik’e yerleşmiştir.

Panos Mouzourakis Evli Midir?

Hayır, Panos Mouzourakis şuanda bekar olduğu bilinmektedir. İkizler burcu olduğu bilinen Panos Mouzourakis’in 1 milyon dolar ile 5 milyon dolar arası net kazancı olduğu bilinmektedir. Panos Mouzourakis’in sahip olduğu sosyal medya hesapları;  İnstagram ve Facebook olmaktadır.

Panos Mouzourakis’in Boyu Kaçtır?

Panos Mouzourakis’in boyu hakkında ne kadar da uzun araştırmalar yapsak maalesef bu konu hakkında hiçbir yerde maalesef herhangi gibi bir bilgi bulamadık. Panos Mouzourakis’in asıl adı Panagiotis Mouzoukaris olmaktadır.

Panos Mouzourakis Nerelidir?

Panos Mouzourakis aslen Zürih, İsviçreli olmaktadır. Fakat henüz 8 yaşında iken ailesi ile birlikte Selanik, Yunanitan’a taşınmıştır. Pek çok işe imza atan Mouzourakis, Acun Ilıca’nın projesi olan O Ses Yunanistan’da, 2016 senesinde jürilik yapmıştır. Skai TV’de yayınlanan programdai diğer jüriler ise Sakis Ruvas, Elena Paparizu ve Kostis Maraveyas olmaktadır.

Oyunculuğun yanında şarkıcılıkta yapan Panos Mouzourakis’in albümleri; Guess  Who, Uçan Daire, Iptamenos Disko, Stohos, Thees Gorgones, Mantepse Poios ve Panos Sto Gazon olmaktadır.

Panos Mouzourakis Hangi Filmlerde Rol Almıştır?

Panos Mouzourakis’in rol almış olduğu filmler şunlar olmaktadır: Mamma Mia, Amore Mio, Succes Story, 4, Without Milk, Out of the Blue, Murder in Filmaking Expess. Panos Mouzourakis’in rol almış olduğu diziler ise şunlar olmaktadır: 2005’ten 2008’ kadar süren S1ngles ve Ouk an lavios para tou mi ehontos.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

BİYOGRAFİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir