Yükselen Burcu Yengeç Olan Boğa Erkeği Aldatır Mı?

Yükselen Burcu Yengeç Olan Boğa Erkeği Aldatır Mı?
12.11.2022 15:42
Yükselen burç hayatımızda önemli bir yer taşımasıyla bilinmektedir. Yükselen burcu yengeç olan boğa erkeği aldatır mı? Yükselen burcu yengeç olan boğa erkeği fiziksel özellikleri nelerdir, çapkın mıdır, duygusal mıdır? Yükselen burcu yengeç olan boğa erkeği hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenmeli? İşte tüm detaylar...

Bu burcun erkekleri maddi bakımdan size karşı güvensizlik hissederse ve cinsel ihtiyaçları konusunda tatmin edilmez ise aldatabilir. Ve genellikle bu burcun erkekleri sadakatiyle bilinmektedirler. Ancak eşlerinin onları aldattığını öğrenir veya hissederlerse kendileri de intikam almak için aldatabilirler.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Boğa Erkeği Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Bu burcun erkekleri genelde orta boylarda olmaktadırlar. Yüzlerinde dikkat çekici bir unsur olan burunları normalden daha iridir. Özellikle saçları gür ve göz yapıları belirgin olmaktadır. Ayrıca çene yapıları çıkık olmasıyla çokça dikkat çekerler. Kilo almaya yatkın hedefleri vardır ve tüm dikkatlerini toplayabilme yeteneklerinin yanında ortamlarda genellikle maddecilikleri ile tanınmaktadırlar.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Boğa Erkeği Çapkın Mıdır?

Bu burcun erkeği şık ve cömert olarak dikkat çekerler. Ayrıca sadık dost, şefkatli bir baba ve mükemmel bir aile reisi olabilirler. Fakat onların her zaman güzele merakları çapkın bir duruma düşmelerine sebebiyet verebilir. Bu erkekler dengeli ve kontrollü davranır. Kolay sinirlenmeseler de sinirlendiğinde, öfkesinden uzak durmak gerekmektedir. Çünkü sinirlendikleri zaman gözleri hiçbir şey göremeyebilir.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Boğa Erkeği Duygusal Mıdır?

Bu burcun erkeği şefkat dolu bir kalp sahibidir. Ayrıca duygusal yapıdadır ve herkese karşı samimi ve sıcak davranmaya çalışılmasıyla bilinirler. Bu burcun erkekleri yaptıkları işlerde kalıcı ve istikrarlı olmaktadırlar. Bu özellikleri en önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Boğa Erkeği Hangi Burçla Anlaşır?

Bu burcun erkeklerinin anlaştığı burçlar:

·        Balık

·        Başak

·        Oğlak olarak sıralanabilir.

Bu burçların en başında ise oğlak burcu yer almaktadır. Oğlak burcu, bu burca sahip erkeklerin üzerinde başarı ve kariyer adına çalışan ve bu konulara çok önem veren bir burç olarak bilinmektedir.

Duygusal alıngan ve yuvaya bağlı bu erkekler sevecen ve sevdiklerine aşırı düşkün bir kişinin aşkına itirazı olmayacaktır. Ayrıca gerçekten birini seven ve değer veren bu burcun erkekleri, son derece sıcak ve ateşli olmalarıyla bulundukları ortamda hemen dikkat çekmeleri ile de bilinirler.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Boğa Erkeği Hangi Burçla Evlenmeli?

Bu burcun erkeği dış görünüme önem vermektedir ve bakımlı kadınlar, her zaman dikkatlerini çekmektedir. Balık, başak ve oğlak burçlarınla en fazla anlaştığından dolayı bu burçlar ile birlikte gerçekleştirilecek bir evlilik onları mutlu eder. Ayrıca saygılı ve sakin kadınlar, onların dikkatini fazlasıyla çekecektir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir