Yükselen Burcu Aslan Olan Yay Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Yükselen Burcu Aslan Olan Yay Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?
15.11.2022 21:44
Ateş burçları Zodyak’ın en şüphesiz ki en korkulan burçlarından. Peki; yükselen burcu aslan olan yay kadını nasıl erkeklerden hoşlanır, şanslı mıdır? Yükselen burcu aslan olan yay burcu kadını olumsuz özellikleri nelerdir, sevmiyor ise ne yapar? Yükselen burcu aslan olan yay burcu kadını zeki midir, cinsellikte nasıldır? Yükseleni aslan olan yay burcu kadınlarına dair merak edilmekte olan tüm konular tüm detayları ile haberimizde.

Yükselen burcu aslan olan yay kadınları oldukça hareketli ve neşeli insanlardır. Gururlarından asla ödün vermezler, bu iki burcun birleşiminden aslan ağırlıkta ise özellikle gurur her zaman ön planda olacaktır. Yükselen burcu aslan olan yay kadınlarında aslanın ağırlıkta olması, aynı zamanda şansı da büyük ölçüde yükseltecektir. Yükselmek için, karşılarına pek çok fırsat çıkabilmektedir. Yükseleni aslan olan yay kadınları oldukça dışa dönük insanlardır. Gösteriş için yaşarlar demek de pek yanlış olmayacaktır. Gösteriş uğruna yapmayacakları pek de bir şey yoktur. Yükseleni aslan olan yay kadınları yakışıklı buldukları erkeklerden hoşlanmaktadırlar. Yanlarına yakışacak erkek, onlar için oldukça önemlidir.

Yükselen Burcu Aslan Olan Yay Kadını Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

Sabırlı insanlardır ve gayret ile hedeflerine doğru ilerleyebilirler. Hırsları sayesinde başarılı olacaklardır. Yükselen burcu aslan olan yay kadınları, sahip oldukları yeteneklerin bilincindelerdir. Bu yetenekleri oldukça iyi bir şekilde değerlendirebilirler. Konuşmaları ve hal hareketleri ile birlikte insanları büyük ölçüde etkilemeleri de mümkündür. Bu burcun kadınları her şeyin en iyisini kafalarına koymuşlardır. Bunu elde etmek için de büyük çaba gösterirler. Para konularında da akılcı olmaları oldukça önemlidir zira dengeyi yakalayamayabilirler. Gösteriş uğruna yapacakları ekstra harcamalardan kaçınmaları onların yararına olacaktır.

Yükselen burcu aslan olan yay kadınlarının en negatif özelliklerinden biri beğenilme tutkularıdır. Sürekli takdir edilmeye ihtiyaç duyarlar. Narsistik kişiler olabilirler. Büyük oranda da övgü beklerler.

Yükselen Burcu Aslan Olan Yay Kadını Sevmiyorsa Ne Yapar?

Yükselen burcu aslan olan yay kadınları romantik ilişkilere oldukça açıklardır. İlgi ve şefkat göstermeyi severler. Eğer sizden bunları esirgiyor ise, sevmiyor olabilir.

Yükselen Burcu Aslan Olan Yay Kadını Şanslı Mıdır?

Yükselen burcu aslan olan yay kadınları şanslı kadınlardır. Şanslarını da kendileri yaratabilirler. Gözlerine hedefi kestirmeleri aslında büyük oranda yeterli olacaktır. Şansları da yaver giderse oldukça kolay gelebilir.

Yükselen Burcu Aslan Olan Yay Kadını Zeki Midir?

Yükselen burcu aslan olan yay kadınları oldukça zekilerdir. Hızlı düşünebilirler. Pek çok konuda da başarı elde edebilirler.

Yükselen Burcu Aslan Olan Yay Kadını Cinsellikte Nasıldır?

Yükselen burcu aslan olan yay burcu kadınlarının aşk hayatları zaman zaman renkli olabilmektedir. Kendilerini bir şekilde romantik ilişkiye atarlar. Cinsel uyumu da yakaladıkları biri, onlar için mükemmel eştir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir