Yükseleni Yengeç Olan Yay Erkeği Aldatır Mı?

Yükseleni Yengeç Olan Yay Erkeği Aldatır Mı?
09.11.2022 21:49
Doğum tarihimizin ve tam doğum saatimizin hesaplanarak ulaşıldığı burç yükselen burcumuzdur. Yükseleni Yengeç olan Yay erkeği aldatır mı, fiziksel özellikleri nelerdir, çapkın mıdır? Yükselen burcu Yengeç olan Yay erkeği duygusal mıdır, hangi burçla iyi anlaşır, hangi burçla evlenmeli? Ayrıntılara birlikte bakalım.

Yükseleni Yengeç burcunda olan bir Yay erkeği öncelikle toplumda saygın bir yer edinmek isteyen bir erkek olacaktır. Bu saygınlığın getirmiş olduğu her türlü olanaktan yararlanmak isteyecektir. Kadınlarla kuvvetli ilişkiler kurarlar, aldatmaya yatkın olmasalar bile kadınlar ilgisi onları daima mutlu edecektir.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Yay Erkeği Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Asil yaradılışlı kimselerdir. İyi ve dikkat çekici kıyafetler giymeyi severler. Bir ortamda ilginç bir kıyafet giyen birisini görürseniz bu yüksek ihtimalle Yay burcudur. Ortalama bir boyları vardır. Esmer ya da kumral tenli, anlamlı bakışlara sahiptirler.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Yay Erkeği Çapkın Mıdır?

Aile ve geleneksel değerlere önem veren bir erkektir. Kendilerini iş yaşamında ve aile içerisinde her zaman güvene dayalı ilişkiler içerisinde hissetmek isterler.

Evcimen ve duygusal yapıdaki insanlardır. Eğer bir kadına sevgi, saygı ve beraberinde güven ilişkisi duymazsa, bu duyguların baskın olmadığı hiçbir ilişkide bulunmayacak, resmiyete dökmeyi düşünmeyecektir.

Yükselen burcu Yengeçte olan bir Yay erkeğine bu sebeplerden dolayı çapkın diyemeyiz tek eşli olmayı tercih eden erkeklerdir.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Yay Erkeği Duygusal Mıdır?

Çalışkan, üretken, girişken temizliğe ve titizliğe son derece önem veren erkeklerdir. Çabuk algılayan, bilgili, kültür düzeyi bir muhabbet ortamında hemen fark edilebilecek saygın kimseler olurlar. İlişkilerinde daima güven ararlar. Bu aile yaşantısı veya iş yaşantısı olsun hiç fark etmez. Kendilerini güvenli bir ortamın dışında tedirgin ve yalnız hissedeceklerdir. Çok sabırlı ve çok duygusal yapıya sahip insanlardır.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Yay Erkeği Hangi Burçla İyi Anlaşır?

Oldukça kıvrak bir zekaya sahip, yalana tahammülü olmayan, kırılgan ve duygusal insanlardır. Güven kelimesi onlar için olmaz olmazdır. Adeta bir hayat mottosudur. Yine kendileri gibi su burcu olan Akrep ve Balık burçlarıyla iyi anlaşırlar.

Yükselen Burcu Yengeç Olan Yay Erkeği Hangi Burçla Evlenmeli?

Yükseleni Yengeç burcunda olan Yay erkeği, güvenemeyeceği hiçbir ilişkide bulunmaz ya da kalıcı olmaz.  Aile hayatına son derece önem veren bu burcun erkeği, kendisine huzur veren sessiz ve sakin bir hayat arkadaşı arayacaktır.

Eş seçiminde çok fazla seçici olmayacaktır. Sadece birkaç özelliğin var olması yeterli olacaktır. fazla seçici olmadıkları ve aile hayatına çok önem verdikleri için genç yaşta evlilik yapmaya yatkındırlar.

Sanata düşkün bir kadınla çok iyi anlaşabilirler. Özellikle kendilerinin de entelektüel olarak kendilerini geliştirmiş kişiler olduklarını hesaba katarsak daha çok sanatsal çevrede buluşabilecekleri, müzik, resim, heykel gibi sanat dallarına ilgisi olan, becerikli evcimen kadınlarla yuva kurmak isterler.

Yine kendisi gibi su grubu üyesi olan Balık burcu ve Yengeç burçlarıyla evlenmeleri uzun süreli uyum ve beraberlik getirecektir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir