Yükselen Burcu Aslan Olan Başak Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yükselen Burcu Aslan Olan Başak Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
11.11.2022 18:43
Aslan erkeğinin hayatına dair doğru ve güvenilir araştırma yaptık. Yükselen burcu aslan olan başak erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, olumsuz özellikleri, sevmiyorsa ne yapar? Şanslı mıdır, zeki midir, cinsellikte nasıldır?

Güzellik aslan erkekleri için çok önemlidir. Eğer âşık olacağı bir kadın varsa onların güzel olması gerekir. Ay burcu yani yükselen burcunun da başak olması bu erkeği bambaşka hale getirir. Bu şekilde burca sahip olan aslan erkeği, güzel, temiz ve titiz kadınlardan hoşlanmaktadır. Bu erke tam bir düzen aşığıdır. Bulunduğu her ortamı güzel ve temiz görmek ister. Bunun için kendinden fedakârlık yaparak hayatını şekillendirir.

Yükselen Burcu Aslan Olan Başak Erkeği Olumsuz Özellikleri?

Aşırı ve insanları rahatsız edecek durumda titizlerdir. Düzen aşığıdırlar. Onlar için düzen her şeyden önemlidir. Burunları havada olurlar. Onlara ne söyleseniz boşuna yine bildiklerini yapacaklardır. Başına buyruk bir şeyden ders almadan akıllanmazlar. Bazı erkekler ders çıkarmadan aynı hatayı tekrar yapar. Bu aslan erkeğinin en belirgin özellikleri arasında gelir.

Çok çabuk öfkelenirler. Öfke kontrolleri çok düşüktür. Bu yüzden nerede kavga eden erkek görürseniz, bilin ki o aslan erkeğidir. Bazen çok duygusal olurlar bunu aşırı derecede olumsuz şekilde kullanırlar. Her şeyin en iyisini kendilerinde olsun isterler. Kıskanç yapıları vardır. Kontrol edilmezse saplantılı hale gelir.

Yükselen Burcu Aslan Olan Başak Erkeği Sevmiyorsa Ne Yapar?

Sevmiyorsa direkt söyler. Numara yapamaz. Yapsa da anında anlaşılır. Onlar dobralıkları ile bilenen burçlar arasında gelir. Seviyormuş gibi yapmazlar. Bazı noktalarda sevmediği kişilere karşı incitici olurlar. Bu onlardan nefret edilme sebepleridir. Eğer bir üzülmüş kadın görürseniz, aslan erkeği olacaktır. Sevdiği kadınla bağlantısı koptuysa bunu anında karşı tarafa bildirir.

Sevmediği ortamlarda bulunmaz çünkü çabuk sinirlenmesine neden olur. Sinirlenirse o ortamda kavga ve dövüş olur. Onların bir kişiyi ya da mekânı sevmemesi tüm ortamın enerjisini değiştirecek cinsten olmaktadır. Eğer aslan erkeği ile beraberseniz bu özelliklerine dikkat etmeniz gerekebilir.

Yükselen Burcu Aslan Olan Başak Erkeği Şanslı Mıdır?

Onlar şansın ta kendisidir. Adeta şans ayaklarına gelir ama istemeden geri iterler. Onların başı buyruk tavırları hayattaki şanslarını kullanmalarına engel olur. Annelerinin küçük çocukları olduğu için her daim çocuk olur olgunlaşamazlar. Bu yüzden ayaklarına gelen her fırsatı anında geri çevirmektedirler.

Yükselen Burcu Aslan Olan Başak Erkeği Zeki Midir?

Zeki olan fakat bu zekililiğini kullanmadığı için kısa sürede sönen burçtur. Genelde aslan burcu olan erkekler serseri tip olur. Onların zekililikleri ve yakışıklılıkları diğer insanları etkiler. Fakat zeki yönlerini kullanmayarak bu özelliklerinin gitgide söndüğü de bilinmektedir.

Yükselen Burcu Aslan Olan Başak Erkeği Cinsellikte Nasıldır?

Cinsellik yönünden karşı tarafı asla yalnız bırakmaz. Çapkın olduğu için ve dobra kişiliği yüzünden kadınları da etkiler. O hangi kadını isterse anında yanına çekecek cinsten karizması vardır. Cinsel hayatını da bu yüzden aktif şekilde kullanır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir