Yay Burcu Liderlik Yapabilir Mi?

Yay Burcu Liderlik Yapabilir Mi?
19.09.2022 23:55
Burçlar herkesin merak ettiği sürekli birbirlerine sordukları bir konudur. Yay burcu erkeği kime aşık olur, yay burcu erkeğine nasıl yaklaşılmalı? Yay burcu liderlik yapabilir mi, hangi burçla evlenmeli? Yay burcu kadını hangi erkeklerle uyumlu, hangi burçla aşk yaşamalı? Yay burcu hangi burçla evlenmeli, evlilikte hangi burçlarla anlaşır? Yay burcu erkeği yatakta ne sever ve kadında ne arar?

Yay burcu, burçlar arası rekabette en gösterişli, en güçlü burç olarak tanımlanmaz ama yenilmez olarak tanımlanabilecek tek burçtur. Yay burçlarında kazanma hırsı ve liderlik hırsı yoktur. Bu yüzden yay burçlarının liderlik yapma oranı düşüktür.

Yay Burcu Erkeği Kime Aşık Olur?

Yay burçları eğlenceli ve gezmeyi seven bir burç olarak bilinirler. Bu yüzden macera yaşamayı seven kadınları ve kendisini anlayabilen kişilere aşık olurlar. Kendi hareketli ve eğlenceli hayatlarına uyum sağlayan kadınları isterler. Seyahat etmeyi çok seven yay burçları kendileri gibi seyahat etmeyi seven kadınları tercih ederler.

Yay Burcu Erkeğine Nasıl Yaklaşmalı?

Yay burcu erkeği çok hareketli ve neşelidir. Yay burcu erkeklerinin tercih edeceği kadınlar pozitif ve neşeli olmalıdır. Monotonluktan hiç hoşlanmayan yay burcu erkeğini etkilemek için sizin de monotonluktan uzak durmanız gerekmektedir. Yay burcu erkeği genellikle yeniliklere açık bir yapıdaki kadınlardan hoşlanır.

Yay Burcu Kadını Hangi Erkeklerle Uyumlu?

Yay burcu kadınları flörtleşmeyi severler. Yay burcu kadınları flörtleşmeyi seven erkeklerle uyumludurlar.  Yay burçları kendi gibi ateş grubunda olan burçlarla anlaşır. Koç, aslan ve yay burcu erkekleri ile uyumludur.

Yay Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?

Yay burcu kadını ateş grubu ve hava grubu burçları ile uyumludur. Yay burcu kadınları; terazi, koç, aslan ve kova burçları ile evlenmeleri takdirde mutlu bir hayat yaşayacaklardır. Yay burcu erkeği ise herkesle rahatlıkla anlaşabilirler fakat yüzeysel ilişki kurarlar. Yay burcu erkeği; aslan, ikizler ve terazi burçları ile evlendikleri takdir de mutlu bir hayat yaşayacaklardır.

Yay Burcu Erkeği Yatakta Ne Sever?

Yay burcu erkekleri cinsellik konusunda yeni bir şey öğrendikleri zaman hemen denemek isterler. Cinsellikte cesur ve tutkulu olmayı isterler. Yatak odalarında değişikliği severler. Yay burcu erkeklerini utandırmak zordur. Aynı zamanda cinsellik açısından yay burcu erkeklerinin çok açık sözlü olmalarına şaşırmamak gerekir. 

Yay Burcu Erkeği Kadında Ne Arar?

Yay burcu erkekleri gezmeyi, neşeli olmayı sevdikleri gibi özgürlüklerine de bir o kadar düşkündürler. Kendisinin özgürlüklerini kısıtlamayacak kadınlar isterler. Dürüst, samimi ve gerçekçi kadınlar yay burcu erkeklerinin dikkatini çekerler.

Yay Burcu Evlilikte Hangi Burçlarla Anlaşır?

Yay burcu kadını ateş grubu ve hava grubu burçları ile uyumludur. Yay burcu kadınları; 

-Terazi

 -Koç

 -Aslan

-Kova burçları ile evlenmeleri takdirde mutlu bir hayat yaşayacaklardır. Yay burcu erkeği ise herkesle rahatlıkla anlaşabilirler fakat yüzeysel ilişki kurarlar. Yay burcu erkeği; 

-Aslan

 -İkizler

-Terazi burçları ile evlendikleri takdir de mutlu bir hayat yaşayacaklardır.

Yay Kadını Hangi Burçla Aşk Yaşamalı?

Yay burcu kadınları ateş grubu ile iyi anlaştığın için bu gruptaki burçlarla aşk yaşamalıdır. Ateş grubundaki burçları sayacak olursak; terazi, koç, aslan ve ikizler burcudur. Özgürlüğüne düşkün olan yay burcu kadınları hayatına saygı duyan erkeklerden hoşlanır ve onlarla aşk yaşamak ister. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir