Koç Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

Koç Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?
19.01.2023 01:21
Her insanın karakter özellikleri farklıdır ve bu farklılıklar çoğu zaman güneş burcumuzun etkisinden kaynaklanmaktadır. Bu yazımızda Zodyak burçlarının pişman olma potansiyellerine değineceğiz. Peki Koç, Oğlak, Yengeç erkeği nasıl pişman olur? Akrep, Aslan, Boğa burcu erkeği nasıl pişman olur? Sizin için araştırdık.

Koç burcu erkekleri hareketli ve enerjik yapılarıyla hemen kendilerini belli ederler. Vurdumduymaz, eğlence düşkünü ve anlık yaşayan tiplerdir. Heyecanlı coşkulu insanlardır. Kendilerine olan özgüvenleri çok yüksektir.

Dışarıdan bakan birisi bir erkeğin Koç burcu olduğunu hemen anlayabilir. Bir Koç erkeği benmerkezci bir yapıda olduğu için onun bir hatasını anlayıp hemen size gelmesini beklememelisiniz. Ancak Koç erkeği hatasını anlayınca kendisini affettirecektir. Çünkü oldukça merhametli ve sevgi dolu insanlardır.

Oğlak Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

Oğlak burçları özgüvenli, inatçı ve dik başlı insanlardır. Hatalarını, kötü alışkanlıklarını kabul edebilecek kadar da yüce gönüllü erkeklerdir. Bir hata yaptığında hemen pişman olur ve içten sözlerle sizden af diler. Ancak bir hatanız olduğunda aynı hareketi de sizden bekleyecektir. Basit bir özür ya da küçük bir hediye ile Oğlak burçlarından kurtulamazsınız. Ona uzun açıklamalar ve saatlerinizi ayırmanızı beklerler.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

Duygularınızdan anlayacak, hassas ve kibar bir erkek arıyorsanız Yengeç burcu erkeği sizin için en doğru insandır. Çünkü Yengeç burçları oldukça duygusal, ileri görüşlü, empati duyguları yüksek, sevecen ve güvenilir erkeklerdir.

Yengeç burçları çok duyarlı insanlar oldukları için sizi kırmasalar bile daima sizi gözetirler. Azıcık suratınız asılsa ya da kafanız başka bir şeye takılsa bile kendilerini bundan sorumlu hissederler. Bir hata yaptıklarında da hemen pişman olmaları kaçınılmaz bir durumdur. Size kendisini affettirene kadar ellerinden geleni yapar hatta sizi bıktırırlar.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

Akrep burçları hırslı, kindar, tutkulu, duygularını yüksek yaşayan insanlardır. Yalnızlığı severler ve yanlış gördüklerinde bir kalemde o insanı hayatlarından silebilirler. Kontrolcüdürler, kıskançtırlar. Pişmanlık hissetmeleri çok zordur. Pişman olsalar bile bunu size yansıtmazlar. Hırslı, inatçı ve gururlu yapıları onları hamle yapmaktan alıkoyar.

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

Lider ruhlu, inatçı, göz önünde olmayı seven ve dikkat çekici erkeklerdir. Zaman zaman egoist olabilirler. Gurularına dokunan şeyler kafalarını uzun süre meşgul eder hatta bundan dolayı hırslanıp ani tepkiler verebilirler. Aslan burcu erkeği duygularını dışarıya yansıtmaktan özellikle zayıflıklarını birilerine açmaktan hoşlanmazlar. Ayrıca vicdanlı insanlardır ama kolay kolay geri adım atmazlar. Eğer çok seviyorsa bir süre sonra adım atacaktır. Ancak Aslan erkeğinin üzerine gitmemek ve bu süreci sessiz ve yalnız bir şekilde atlatmasına müsaade etmek gerekmektedir.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

Kıskanç, boğazına düşkün, inatçı, evcimen, tek eşliliğe inanan ve uzun ilişkilerin erkekleridir. Boğa erkeği pişman olsa bile inadı yüzünden ilk adımı atmakta zorlanacaktır. Ancak çok seviyorsa belli bir zaman geçtikten sonra size karşı bir hamle yapabilir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir