Koç Burcu Erkeği Neden Soğuk Davranır?

Koç Burcu Erkeği Neden Soğuk Davranır?
13.01.2023 20:35
Burcumuzun karakter özelliklerimiz ve davranışlarımız üzerinde direkt bir etkisi olduğu su götürmez bir gerçektir. Bu yazımızda bazı burçların neden soğuk davrandığını birlikte inceleyeceğiz. Koç, Oğlak, Yengeç burcu erkeği neden soğuk davranır? Akrep, Aslan, Boğa burcu erkeği neden soğuk davranır? Buyurun cevaplarda buluşalım.

Koç burcu erkekleri oldukça sevecen, eğlenceli ve enerjik insanlardır. Ancak Koç burcu erkekleri de iç dünyalarında farklı duygular yaşıyor olabilir. İç dünyalarına çekildikleri zaman dışarıdan sert ve mesafeli bir duruş sergileyebilirler. Ayrıca kolay öfkelenen insanlardır. Soğuk duruşları öfkelerinin bir yansıması da olabilir.

Oğlak Burcu Erkeği Neden Soğuk Davranır?

Oğlak burçları rutinlerini seven ve belli bir kalıp içerisinde yaşamaktan hoşlanan kişilerdir. Çalışkan ve inatçı insanlardır. Kendilerine göre bir kurulu düzenleri, ölçüleri vardır. Mesafeli ve soğuk görünen insanlardır. Sadece çok yakınlarının yanında kalıplarından uzaklaşarak rahatlarlar. Bundan dolayı dışarıdan bakıldığında mesafeli tutumları hemen göz çarpar. Bu Oğlak burcunun karakteristik özelliğinden kaynaklanmaktadır.

Yengeç Burcu Erkeği Neden Soğuk Davranır?

Yengeç burcu insanları genel olarak hassas, kibar ve empati yetenekleri yüksek kişilerdir. Sevecen bir yapıdadırlar. Eğer bir Yengeç erkeğinin mesafeli duruşuna şahit olduysanız bu duygularının incitildiği manasına gelir. Çünkü hassas ve kırılgan bir yapıdadırlar. Bir davranış bir söz kolayca Yengeç erkeğinin modunu düşürür ve içine kapanmasına neden olur. Belki de sizin farkında olamayacağınız kadar küçük bir ayrıntıya bile takılarak uzaklaşabilir. Ayrıca bazen hiçbir şey olmasa bile Yengeç burcu iç dünyasına kapılır ve yüzünü asabilir.

Akrep Burcu Erkeği Neden Soğuk Davranır?

Bir Akrep erkeği size karşı soğuk davranıyorsa bunun nedeni size karşı geliştirmiş olduğu kişisel düşüncesidir. Yani siz dünyanın en iyi insanı olsanız bile bir Akrep burcu erkeği için önemli olan tek şey onun size karşı ne düşündüğüdür. O sizi görmek istediği şekilde gördüğü yani sizi sevmediği için size karşı kaba ve soğuktur. Ancak bir Akrep burcunu yeni tanıyorsanız sizi analiz ettiği ve hemen iç dünyasını açmak istemediği için de soğuk davranıyor olabilir.

Aslan Burcu Erkeği Neden Soğuk Davranır?

Aslan erkeği sevdiği zaman son derece sevecen ve romantik olabilir. Ancak bir insandan çok kolay bir şekilde soğuyabilir. Tek bir hareket ya da bir söz Aslan erkeğinin sizden hızla uzaklaşmasına ve soğuk davranışlar sergilemesine sebep olabilir. Ayrıca Aslan burcu ile henüz çok yakın olmayan kişilere uzaktan bakıldığında çok soğuk görünebilir. Ama bir Aslan burcu ile samimi olduğunuz zaman onun ne kadar iyi kalpli, cömert ve sevecen bir insan olduğunu anlarsınız.

Boğa Burcu Erkeği Neden Soğuk Davranır?

Boğa burcu erkeği kadın erkek ilişkilerinde öncelikli olarak güvene ve dış görünüşe önem veren bir burçtur. Eğer bakımsızsanız ve görüntünüze dikkat etmiyorsanız sizden soğur ve bunu hareketleriyle ve sözleriyle size derinden hissettirir. Ayrıca içe dönük erkeklerdir. Kendi kendilerine vakit geçirmekten ve kabuklarının içinde kalmaktan haz alırlar. Bundan dolayı da sizinle ilgilenmeyi bırakır ve soğuk davranışlar sergileyebilirler.

 

 

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir