Vildan Atasever Burnu Estetik Mi?

Vildan Atasever Burnu Estetik Mi?
21.11.2022 22:48
Birçok ünlü oyuncu kariyerine devam ederken estetik operasyonlar geçirmektedir. Vildan Atasever, Buse Varol, Victoria Beckham, Ahmet Varlı burnu estetik mi? Volkan Konak, Sofia Vergara, Aycan Yanaç, Yasmin Erbil, Murat Yıldırım burnu estetik mi? Burun estetiği operasyonu geçirip geçirmediği merak edilen oyuncuları sizler için derledik.

Başarılı oyuncu Vildan Atasever 1981 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Erzurumlu olan güzel oyuncu ‘Kurtlar Vadisi’ , ‘Osmanlı Tokadı’ ve ‘Payitaht Abdülhamid’ gibi birçok ünlü dizide rol almıştır. Başarılı oyuncunun estetik operasyonlar geçirdiği bilinmektedir.

Buse Varol Burnu Estetik Mi?

Başarılı oyuncu Buse Varol 1990 yılında Manisa’da doğmuştur. 2012 Miss Turkey yarışmasında yer alan güzel oyuncu bir süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk kariyerine başlamıştır. İlk defa ‘Tozlu Yollar’ dizisi ile oyunculuğa başladı. 2018 yılında Alişan ile dünya evine giren güzel oyuncu iki çocuk sahibidir. Başarılı oyuncunun geçtiğimiz günlerde 2012 yılındaki yarışmasından kalan görüntüleri magazin gündemine düşmüştü. Güzel oyuncuda hiçbir estetik operasyon bulunmamaktadır.

Victoria Beckham Burnu Estetik Mi?

1974 yılında Amerika’da doğan Victoria Caroline Adams, dünyaca ünlü futbolcu David Beckham ile evlenince eşinin soy ismini almıştır. Victoria Beckham ismi ile bilinen güzel iş insanı şarkıcı ve moda tasarımcısıdır. 4 çocuğu olan iş insanının birçok estetik operasyonu bulunmaktadır. Burnunun tamamı estetik olan Victoria Beckham’ın bu ameliyatlarının maliyetinin toplam 13 bin dolar olduğu iddia edilmiştir.

Ahmet Varlı Burnu Estetik Mi?

1984 yılında Trabzon’da dünyaya gelen başarılı oyuncu Ahmet Varlı Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. İlk defa 2008 yılında ‘Şeytanın Pabucu’ adlı sinema filmi ile ekranlarda yer alan ünlü oyuncu ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ , ‘Benim İçin Üzülme’ ve ‘Yılanların Öcü’ gibi birçok ünlü dizide rol almıştır. Başarılı oyuncunun herhangi bir estetik operasyon geçirip geçirmediği hakkında bir bilgi veya açıklama bulunmamaktadır.

Volkan Konak Burnu Estetik Mi?

Başarılı Türk Halk Müziği sanatçısı Volkan Konak 1967 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Başarılı müzisyen ve besteci Volkan Konak İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Türk Müziği Devlet Konservatuvarı mezunudur. Ünlü müzisyenin burnunda estetik olduğu düşünülmemektedir.

Sofia Vergara Burnu Estetik Mi?

Dünyaca ünlü Sofia Vergera 1972 yılında dünyaya gelmiştir. ‘Modern Family’ dizisi ile kendini tüm dünyaya tanıtan ve sevdiren güzel oyuncu ‘Sofia Vergera’ aslen Kolombiyalıdır. Güzel oyuncunun yüzünde birçok estetik operasyon bulunmaktadır. Hatta sevenleri tarafından ‘güzelliğini mahvetti’ eleştirileri yapılmıştır. 

Aycan Yanaç Burnu Estetik Mi?

Kendisini ‘Survivor’ yarışması ile tüm Türkiye’ye tanıtan futbolcu aslen İzmirlidir. 1998 yılında Almanya’da dünyaya gelen güzel futbolcu Türkiye Milli Takımı forması giymiştir. Ayçan Yanaç’ın burnunun estetikli olduğu bilinmektedir.

Yasmin Erbil Burnu Estetik Mi?

Yasmin Erbil, Türk televizyonunun duayen isimlerinden Mehmet Ali Erbil’in kızıdır. 1995 yılında dünyaya gelen Yasmin Erbil Saint Benoit Fransız Kız Lisesi mezunudur. Daha önceden dişlerine porselen taktıran Erbil’in burun estetiği yaptırdığı da bilinmektedir.

Murat Yıldırım Burnu Estetik Mi?

Murat Yıldırım 1979 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu ünlü dizi ve filmlerde rol almıştır. Ünlü oyuncu 2016 yılında Faslı oyuncu İman Elbani ile evlenmiştir. 2022 yılında ilk kez çocuk sahibi olan ve uzun bir aradan sonra kameraların karşısına çıkan Murat Yıldırım’ı takipçileri tanıyamadı. Yüzüne cilt gençleştirme işlemi uygulatan ünlü oyuncunun bir estetik operasyon geçirip geçirmediği bilinmemektedir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir