Tuvba ve Ecmel Soylu Neden Küstü?

Tuvba ve Ecmel Soylu Neden Küstü?
19.10.2022 22:36
Yeni dönem çıkan fenomenlerin küslükleri ile ilgili bir araştırma yazısı paylaştık. Tuvba ve Ecmel Soylu neden küstü, Tuvba ve İlayda Şeker Neden küstü, Sude Alkış ve Tuvba nasıl barıştı? Mösyö Taha ve Tuvba nasıl tanıştı, Ecmel Soylu ve sevgilisi ayrıldı mı, Mösyö Taha ve Umut küstü mü?

Tuvba ve Ecmel youtuber kanalarında güzel içerikler üreten iki karakterdi. Özellikle içeriklerinin içine komik şakalarda ekleyerek izleyici kitlelerini artırmalarına vesile olmuştu. Fakat bu birliktelik uzun sürmemiştir. İkilinin bazı anlaşmazlıklar yaşayarak küstükleri konuşuluyor. Yakın çevresi tarafından bir konu üzerine tartışma yaşadıklarını ve birçok fotoğrafta da birbirlerini keserek tepki gösterdikleri biliniyor.

Tuvba ve İlayda Şeker Neden Küstü?

İlayda’nın hamile olduğu videoda her şey başlamıştı. Tuvba ile bir konu hakkında tartışma yaşadıklarını anlattı. Hiç ağza alınmayacak şekilde birbirlerine sözler sarf ederek tartışmaları uzamıştır. İkili birbirlerini sosyal medyadan da silmiş. Like atma işlemlerini de kısa sürede birbirlerini takip etmeden kaldırmışlardır. Onları izleyenlerin merak ettikleri ise yaptıkları programın devam edip etmeyeceğidir. Programa bir süre ara verilmiştir.

Fakat sosyal medya üzerinden reklam içerikli videolar paylaşarak varlıklarını devam ettirmeye çalışmaktadırlar. Kulislerde konuşulan ayrı bir kanal açarak bireysel program yapmak istedikleri olmaktadır. bunu yapacak sponsor ve deneyimli editörler aradıkları bilinir. Bu açıdan ikili artık bir araya gelmeyecek gibi duruyor.

Sude Alkış ve Tuvba Neden Küstü?

Tuvba, Sude Alkış’ın sevgilisi ile görüşmeye başlayınca ikilinin arası açılmıştı. Sude Alkış’ın hayranları Tuvba ile küsmesine çok fazla üzülse de bir grup tuvbayı linç etme girişimine girmişti. İkilin barışması da kısa sürede gerçekleşti. Tuvba hamile kaldığında bir takım barışma haberleri kulaklara çınladı. Bebek doğduktan sonra barıştıkları artık fotoğraflarla belgelenmiştir.

Ünlüler dünyası bir kenara artık fenomenler arası da küslükler magazin dünyasının merak konusu haline dönüştü. Çünkü artık internet ortamında hayat attığı için burada hayran toplanıyor. Böylelikle fenomenler de bu haberlerin baş sayfalarına düşüyor. Eğer güzel ve anlamlı içerikler üretiyorsanız, ünlü olmanız imkân dâhiline girer.

Mösyö Taha ve Tuvba Nasıl Tanıştı?

Bazı fenomen youtuberler artık tanışmaları internet ortamında olmaktadır. Mösyö adıyla tanına Taha ve Tuvba’nın tanışması da bu aracılıkla oldu. İkilin videoları aslında içerik bakımdan kaliteli olmakla beraber uyumları da güzel görünmektedir.

 Ecmel Soylu ve Sevgilisi Ayrıldı Mı?

Ecmel ve sevgilisi dönem dönem ayrılıp barışıyorlar. İkili yine büyük bir kavga etmiş, sosyal medyadan birbirlerini silmiştir. Bu açıdan hayranları bu küslüğü pek dikkate almamaktadır. Barıştıkları andan itibaren eskisi olup, video ve içerikler üretmeye devam etmeleri an meselesidir.

 Artık bu olayı basitliğe doğru götürdükleri için pek haber yapılacak cinsten bir ayrılık olmamaktadır. Bu açıdan sevgilisinden ve Ecmel’den her an barışma fotoğrafı gelebilir. Bu duruma çevresi ve onları izleyenler hiçbir şekilde şaşırmayacaktır.

Mösyö Taha ve Umut Nasıl Barıştı?

İki arkadaşı çok yakın çevresi bir yemek davetinde buluşturdular. Zaten küslüklerini son vermek için arkadaşları ile de konuşmaları sosyal medyada geçmekteydi. Küslükleri kısa sürse de hala tartışmalarını uzatan birkaç grup vardır. İkili bu durumu fazla uzatmadan eski günlerine geri döndüler.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir