Terazi Burcu Gönlü Nasıl Alınır?

Terazi Burcu Gönlü Nasıl Alınır?
23.01.2023 18:33
Yazımızda burçlara değinerek nasıl gönüllerini alacağınıza dair bir araştırma yaptık. Terazi burcu gönlü nasıl alınır, yengeç, başak, boğa burcu gönlü nasıl alınır? Balık, akrep burcu gönlü nasıl alınır?

Terazi burcu Zoydağın terazisi olarak tanımlanır. Onlara yanlış yaptığınız da çok uzun yıllar sizinle barışmayabilirler. Yani hatanızı anlayarak ve onları gerçekten sevdiğinizi hissettirdiğiniz de sizleri affeder ve gönüllerini alabilirsiniz. Gönüllerini almak için maddi şeylere gerek yoktur. Bir çift güzel söz onların gönüllerini alacak cinste olur. Bu yüzden onlarla konuşurken daha güzel kelimeler seçmeli ve onları anladığınızı dile getirmeniz gerekebilir. Sahte ve yapmacık şekilde bir tavır sergilediğiniz de asla sizlerle barışma ve bir olma tarafında geçmeyeceklerini bilmeniz gerekir.

Yengeç Burcu Gönlü Nasıl Alınır?

Burçlar arasında balık burcuna fark atacak en hassas burç olma özelliğini taşıyor diyebiliriz. Tüm sorunlarını ve duyarlı oluşunu iç mekanın da yaşar. Yani dışarda yapılan bir hareket veya olumsuz sorunlar onun kafasında döner durur. Dışarıya karşı çok fazla duyarlıdır. Bu duyarlılık onu bir gün mahvedecek hale dönüşür. Onların gönüllerini almak kolay değildir. Fakat duygusal yönünden girerek güzel bir şekilde konuşma gerçekleştirirseniz sizlere güzel geri dönüşler yapabilirler.

Başak Burcu Gönlü Nasıl Alınır?

Başak burçlarının gönüllerini almak gayet kolaydır. Onların dünyada soyut değil de somut şeylere değer vermesi gönüllerini alma işleminizi de kolaylaştırır. Onlar hem hayatlarında da hem diğer yaşamlarında temizlikten hoşlanırlar. Yani onlarla konuşurken hayatlarına dair konulardan bahsederek ve birlikte güzel vakit geçireceğiniz anları yakalamanız gönüllerini almanıza yardımcı olabilir.

Boğa Burcu Gönlü Nasıl Alınır?

Boğa burcu erkeği ve kadının gönlünü almakta zorluk çekmeniz imkansız diyebiliriz. Her girdiği ortama uyum sağlayan ve çok fazla gönül ilişkilerine kafa takmayan tipler olabilir. Bu yüzden onlara yaklaşımlarınız da bu şekilde olmalı. Yani gönlünü kırdıysanız gerçekten onu kırdığınız anlatmalısınız. Aksi takdirde diğer davranışlarınız yapmacık gelecek ve sizlere geri dönüş sağlamayacaklardır. Bu yüzden boğa kadını ya da erkeğini gönlünü almak kolay olmayan bir durum haline dönüşecektir.

Balık Burcu Gönlü Nasıl Alınır?

Balık burcu burçlar arasında en hassas olanı ve duygusal yapıya sahip burçlardandır. Bu yüzden onlara duygusal şekilde yaklaşıldığında sizleri anlayacak ve gönüllerini almanıza yardımcı olunacaktır. Eğer onlarla tartışmaya yaşıyorsanız çok fazla duygusal açıdan girmeyin. Kinci bir yanları olduğu için hayat boyu o lafları unutmayabilirler. Bu yüzden tartışırken de onlar kendilerini geri çeker ve sizlerin de bu geri çekilmesinden yararlanarak daha yukarı çıkmanıza gerek yoktur. Aksi takdirde gönüllerini almanız uzun süren bir sürece girmenize neden olabilir.

Akrep Burcu Gönlü Nasıl Alınır?

Akrep burçları maddiyata önem verdikleri için onların gönüllerini yine para odaklı durumlarla alabilirsiniz. Yani onlara küçük de olsa bir hediye ile güzel sözler ederek gönlünü almak mümkün olacaktır. Akrep burcu duygusallığa pek önem vermeyen genellikle hayatın nimetlerinden faydalanan ve sadece kendini düşünen bir yapıya sahiptir. Bu yüzden gönül alma işlemlerini de maddiyata dayatarak gerçekleştirirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir