Terazi Burcu İle Evlenilir Mi?

Terazi Burcu İle Evlenilir Mi?
23.01.2023 18:34
İnsanın doğum anındaki güneş ve güneş sistemindeki gezegenlerin konumuna göre karakter, aşk, sağlık gibi parametrelerde değerlendirilmesi astrolojiyle ilgilidir. Peki hangi burçlar evliliğe yatkındır? Terazi, Yengeç, Başak burcu evlenilir mi? Boğa, Balık, Akrep burcu evlenilir mi? Detayları sizler için araştırdık.

Terazi burçları genel olarak kararsızlıkları ile tanınan burçlardır. Oldukça arkadaş canlısı ve ortam insanı olan Teraziler en üzgün anınızda bile mutlaka sizi gülümsetecek bir şeyler bulurlar. Onlarda şeytan tüyü vardır. Kendilerine has bir çekiciliğe sahip insanlardır.

Kendilerine hem içsel hem de fiziki olarak özen gösteren bu burcun insanları iyi giyinirler ve kolay kolay hasta olmazlar. Cazibeleri bazen büyüleyici olabilir.

Terazi burcu kesinlikle evlilik insanıdır diyemesek de kavgadan uzak, oldukça sakin ve huzurlu bir insanla evlilik yapabilir ve uyum sağlayabilir. Çok fazla alıngan, baskın ve sinirli biriyle evlilik yapmak için kesinlikle uygun değillerdir.

Yengeç Burcu İle Evlenilir Mi?

Yengeç burçları evcimen ve insanları kırmaktan oldukça imtina eden bir burç olarak bilinmektedir. Evcimen bir burç olsa da bu sürekli olarak evde bir sükûnet ve sakinlik havası olsun ister demek değildir. Yengeç burçları eğlenmeyi iyi bilirler. Ev partileri, sevdikleriyle bir araya geldiği dost toplantıları, film geceleri tam Yengeç burçlarına göredir. Tam evlenilecek insanlardır. Evlerine bağlıdırlar ve sorun çözücü kişilikleri sayesinde uzun yıllar evliliklerini sürdürebilirler.

Başak Burcu İle Evlenilir Mi?

Sorumluluk sahibi, hırslı, başarılı ve oldukça titiz insanlardır. Ayrıca bazen ulaşması zor, duvarları sert ve sınırları kırmızı çizgiler ile çok net bir şekilde çizilen başaklarla iletişim kurmak hayli zor hale gelebilir. Kolay kolay kimseye güvenmezler, Eş seçmek onlar için hem çok önemli hem de çok zordur. Beklentileri yüksektir. Hataları kolay affetmezler. Ancak sadık bir eş olabilir. Evine bağlıdır.

Boğa Burcu İle Evlenilir Mi?

Boğa burcu insanı tam olarak evlilik insanıdır. Evcimen, sahiplenici ve tam olarak ihtiyaç duyacağınız her şey Boğa burcu tarafından karşılanacaktır. Mutlu ve uzun evlilik yürüten Boğa burçları burç evreninde sadık kişilikleri ile tanınmaktadırlar. Ayrıca çok güvenilir insanlardır ve iyi ebeveyn olurlar.

Balık Burcu İle Evlenilir Mi?

Kendi halinde yaşamayı seven, duygusal, hayalperest bir burçtur. Rüya gibi bir evlilik hayal eder. Film sahnelerindeki aşklar ve her detayı sonuna kadar ayrıntılı bir şekilde düşünülmüş düğünler Balık burçları için biçilmiş kaftandır. Çok romantik bir burçtur. Evliliğini hiç bitmeyecek bir aşk masalı gibi yaşar ayakları yere basmaz. Çok romantik bir evlilik yaşamak isteyen ve sonsuz bir aşk arayan insanlar için Balık burçları evlilik için çok uygundur.

Akrep Burcu İle Evlenilir Mi?

Saldırgan, ateşli, ukala ve kendini beğenmiş bir burç olan Akrep burçları ayrıca dürüst ve çok iyi sır tutan insanlardır. Evlilik için yaratılmış bir burç değildir. Zor insanlardır. Kıskançlık krizleri, çapkın bakışlar evliliği bazen çıkmaza sokabilir. Ancak ateşli bir cinsel hayat söz konusudur. Evlilikte fiziksel temas ve cinselliği ön planda tutan ve geriye kalan detayları göz ardı edebileceğine inananlar için Akrep burçları çok uyumlu olabilir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir