Aslan Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını Aşk Uyumu

Aslan Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını Aşk Uyumu
07.06.2022 10:59
Birçok kişi, burçların ne anlam ifade ettiğini ve yaşanan ilişkileri nasıl etkilediğini merak etmiştir. Bazı burçlar birbirlerine oldukça uyumluyken, bazı burçlar ise birbirlerine oldukça zıt karakterdedir.

Aslan burcu erkeği ve oğlak burcu kadını, genelde kısa bir ilişki yaşamaktadır. Bu kısa süre zarfında çok fazla mutlu olurlar. Ancak aralarındaki ilişki süresi uzadıkça, monotonluk başlar. Oğlak burcu kadını için güç her şeydir. Karşısındaki erkeğin, güçlü ve sahiplenici olmasını ister. Bu noktada aslan burcu erkeği hemen etkilenebilir. Aslan burcu kadının istediği o sahiplenici ve korumacı karakter, aslan burcu erkeğinde bulunmaktadır.

Oğlak burcu kadını, duygusal yönünü dışarı yansıtmayı pek becerememektedir. Gizemli olmayı sevmektedir. Umursamaz takılmayı sever. Aslan burcu erkeği ise oldukça duygusaldır. Sevdiğine karşı son derece romantiktir. İlgiyi ve şımartılmayı çok sever. Ancak oğlak burcu kadını, aslan burcu erkeğine bunu sağlayamamaktadır. Oğlak burcu kadını toprak, aslan burcu erkeği ise ateş grubundadır. Toprak ateşi çoğu zaman söndürmektedir. Ancak bu kadar zıt görünmelerine rağmen karakterlerinde benzer özellikler görünmektedir. Aslında bu benzer özellikleri, ilişkilerini tehlikeye atmaktadır.

Oğlak burcu kadını oldukça inatçıdır. Her zaman onun dediğinin olmasını ister. Bu durum aslan burcu erkeği içinde geçerlidir. Uzun süreli ilişkilerde bu konu oldukça problem yaratmaktadır. Bu iki burcun anlaşabilmesi için birbirine derin duygular beslemesi gerekir. Sevgi ve tutkulu bir aşk gerekir. Aslan burcu erkeği lükse oldukça meraklıdır ve konforuna düşkündür. Bu tavırları çevresi tarafından pek hoş karşılanmamaktadır. Ancak oğlak burcu kadını da, aslan burcu kadını kadar lükse meraklıdır. Hatta oğlak burcu kadını, aslan burcu erkeğinin lükse düşkün olmasını çekici bile bulabilir. Aralarındaki cinsel çekim yüksek olduğu için cinsel hayatlarında da birbirlerini tatmin edebilirler.

Aslan Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını Anlaşır Mı?

Her açıdan mükemmel olan bu iki burç, birbirleri için fedakarlık yapmadan bir ilişki uyumu yakalayamaz.

Aslan Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını Evliliği Nasıl Olur?

Bu iki burcun evliliğe adım atabilmesi için çok büyük fedakarlıklarda bulunması gerekir. Birbirlerinin kıskançlıkları sayesinde bıkmazlarsa evlilik yoluna kolay bir adım atabilirler. Bu iki burcun evlilik kararı oğlak burcu kadınına aittir. Çünkü oğlak burcu kadını hayatı boyunca aramış olduğu huzuru aslan burcu erkeğinde görebildiyse evlilik gerçekleştirebilirler.

Aslan Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını Cinsel Uyumu

Bu iki burç arasında uyumlu görülen tek nokta cinselliktir diyebiliriz. Aslan burcu erkeği kendisini cinsel açıdan göstermeyi sevmektedir ve bu yüzden daha pasif bir eş tercih edebilir. Oğlak burcu kadını ise kolay ele vermeyen ve güven olmadan asla cinselliğe yanaşmayan bir burçtur. Bu sebeple yatak uyumu oldukça kuvvetli olacaktır.

Aslan Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Bu iki burç birbiri için fedakarlıklar yaptığı sürece iyi bir şekilde anlaşabilir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

ASTROLOJİ Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir